www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch
, , aktualita
YouTube hodlá také investovat do vlastního obsahu, byť některé své pořady nedávno zařízl. Půjde nově o interaktivní obsah, jako byl velmi úspěšný Black Mirror: Bandersnatch na streamovací službě Netflix.
K oblíbeným
reklama
I když YouTube odstavil několik svých vlastních sérií a hovořilo se o omezení tvorby vlastního obsahu, přeci jen úplně nezmizí a objeví se dokonce i novinky. Tím bude interaktivní obsah, který slavil velký úspěch např. u Netflixu v podobě Black Mirror: Bandersnatch. Uživatel si sám mohl vybírat, jak se bude příběh odvíjet a procházet několik různých dějových linií ve stylu "co by se stalo, kdyby..."
 
YouTube logo
 
K tomuto účelu bylo v YouTube zřízeno nové oddělení, které se bude starat výhradně právě o tento interaktivní obsah. Tým povede Ben Relles, který je v YouTube už 8 let a zatím jen zkoumá, jakým způsobem vlastně interaktivní obsah na YouTube nabídnout. Některé z vyvinutých funkcí mají být integrovány i do YouTube Originals. Zatím ale není jasné, o jaký projekt půjde a čeho přesně se bude nový interaktivní obsah týkat. Každopádně se asi máme na co těšit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře