www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch
, , aktualita
YouTube hodlá také investovat do vlastního obsahu, byť některé své pořady nedávno zařízl. Půjde nově o interaktivní obsah, jako byl velmi úspěšný Black Mirror: Bandersnatch na streamovací službě Netflix.
K oblíbeným
reklama
I když YouTube odstavil několik svých vlastních sérií a hovořilo se o omezení tvorby vlastního obsahu, přeci jen úplně nezmizí a objeví se dokonce i novinky. Tím bude interaktivní obsah, který slavil velký úspěch např. u Netflixu v podobě Black Mirror: Bandersnatch. Uživatel si sám mohl vybírat, jak se bude příběh odvíjet a procházet několik různých dějových linií ve stylu "co by se stalo, kdyby..."
 
YouTube logo
 
K tomuto účelu bylo v YouTube zřízeno nové oddělení, které se bude starat výhradně právě o tento interaktivní obsah. Tým povede Ben Relles, který je v YouTube už 8 let a zatím jen zkoumá, jakým způsobem vlastně interaktivní obsah na YouTube nabídnout. Některé z vyvinutých funkcí mají být integrovány i do YouTube Originals. Zatím ale není jasné, o jaký projekt půjde a čeho přesně se bude nový interaktivní obsah týkat. Každopádně se asi máme na co těšit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář