www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch
, , aktualita
YouTube hodlá také investovat do vlastního obsahu, byť některé své pořady nedávno zařízl. Půjde nově o interaktivní obsah, jako byl velmi úspěšný Black Mirror: Bandersnatch na streamovací službě Netflix.
K oblíbeným
reklama
I když YouTube odstavil několik svých vlastních sérií a hovořilo se o omezení tvorby vlastního obsahu, přeci jen úplně nezmizí a objeví se dokonce i novinky. Tím bude interaktivní obsah, který slavil velký úspěch např. u Netflixu v podobě Black Mirror: Bandersnatch. Uživatel si sám mohl vybírat, jak se bude příběh odvíjet a procházet několik různých dějových linií ve stylu "co by se stalo, kdyby..."
 
YouTube logo
 
K tomuto účelu bylo v YouTube zřízeno nové oddělení, které se bude starat výhradně právě o tento interaktivní obsah. Tým povede Ben Relles, který je v YouTube už 8 let a zatím jen zkoumá, jakým způsobem vlastně interaktivní obsah na YouTube nabídnout. Některé z vyvinutých funkcí mají být integrovány i do YouTube Originals. Zatím ale není jasné, o jaký projekt půjde a čeho přesně se bude nový interaktivní obsah týkat. Každopádně se asi máme na co těšit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik