www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch

YouTube chystá interaktivní obsah, konkurenci pro Bandersnatch
, , aktualita
YouTube hodlá také investovat do vlastního obsahu, byť některé své pořady nedávno zařízl. Půjde nově o interaktivní obsah, jako byl velmi úspěšný Black Mirror: Bandersnatch na streamovací službě Netflix.
K oblíbeným
reklama
I když YouTube odstavil několik svých vlastních sérií a hovořilo se o omezení tvorby vlastního obsahu, přeci jen úplně nezmizí a objeví se dokonce i novinky. Tím bude interaktivní obsah, který slavil velký úspěch např. u Netflixu v podobě Black Mirror: Bandersnatch. Uživatel si sám mohl vybírat, jak se bude příběh odvíjet a procházet několik různých dějových linií ve stylu "co by se stalo, kdyby..."
 
YouTube logo
 
K tomuto účelu bylo v YouTube zřízeno nové oddělení, které se bude starat výhradně právě o tento interaktivní obsah. Tým povede Ben Relles, který je v YouTube už 8 let a zatím jen zkoumá, jakým způsobem vlastně interaktivní obsah na YouTube nabídnout. Některé z vyvinutých funkcí mají být integrovány i do YouTube Originals. Zatím ale není jasné, o jaký projekt půjde a čeho přesně se bude nový interaktivní obsah týkat. Každopádně se asi máme na co těšit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby
Streamovací služba Netflix poslední dobou především zdražuje, přesto začíná zkoušet dlouhodobé slevy po vzoru konkurenčního Disney+. Prozatím bude ale počet trhů s touto výhodnou nabídkou velmi omezený.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má 34 nominací na Zlatý glóbus, Apple tři Netflix má 34 nominací na Zlatý glóbus, Apple tři
Streamovací služby mají čím dál tím kvalitnější vlastní obsah. Získávají známé herce i režiséry, a tak není divu, že Netflix zazářil na letošních nominacích na Zlatý glóbus se 34 kousky. Také úplný nováček Apple TV+ dosáhl na tři nominace.
11.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře