www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Xiaomi přidává nový 75" televizor a vydává rozhraní PatchWall 3.0

Xiaomi přidává nový 75" televizor a vydává rozhraní PatchWall 3.0
, , aktualita
Xiaomi nedávno rozšířilo svou nabídku televizorů o několik novinek. Full Screen TV Pro přichází s úhlopříčkou 75" a cenově dostupná řada Mi TV 4A získala 60" zástupce. Společnost také vydala aktualizaci svého rozhraní PatchWall na verzi 3.0.
K oblíbeným
reklama
Xiaomi nedávno oznámilo, že v Evropě nabídne 65" Mi TV 4S. Nabídka televizorů této značky na domácím čínském trhu je ovšem mnohem delší. A v uplynulých dnech se rozšířila o další novinky. První z nich je 75" varianta modelu Mi Full Screen TV Pro, která je svou úhlopříčkou vůbec největším zástupce z této řady. Jak už napovídá název, tento televizor se vyznačuje obrazovkou zabírající 97 % čelní plochy. To je možné díky extrémně tenkým rámečků, které jsou po třech stranách téměř neviditelné. Pouze spodní okraj, kde se nachází logo výrobce, je o něco širší. Prémiový design podtrhuje kovová konstrukce.
 
 
Jedná se o 4K HDR TV, která používá panel LCD panel. Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Amlogic spolu s 2GB RAM a 32GB úložištěm, které využívá rozhraní PatchWall postavené na Androidu. Uživatelům je k dispozici hlasový asistent XiaoAi nebo možnost ovládání jiných chytrých spotřebičů v domácnosti. Mi Full Screen TV Pro se 75" obrazovkou vyjde na 5 999 juanů, v přepočtu 21 tisíc korun. Kromě toho Xiaomi také rozšířilo řadu cenově dostupných modelů Mi TV 4A, a to o 60" variantu. Její cena činí 1 999 juanů, tedy pouhých 7 tisíc korun. Za tuto částku získají 4K LCD TV s relativně tenkými rámečky a chytrou platformou PatchWall. Televizor používá základní konektorovou výbavu a podporuje formáty Dolby Audio či DTS HD.
 
 
Xiaomi také tento týden vydalo novou verzi svého uživatelského rozhraní pro televizory, které je založeno na Androidu. Aktualizace na PatchWall 3.0 je zatím dostupná pouze na indickém trhu, ale to se jistě brzy změní. Kromě nových poskytovatelů obsahu, kteří jsou samozřejmě určeni pro indický trh, přináší nová verze třeba vylepšenou funkci Mi List zobrazující relevantní pořady  od různých služeb na jednom místě. V případě designu a ovládání si lze potom všimnout hned několika změn, jako je horizontální posun seznamů, upravených animací nebo fontu Mi Lanting Pro známého z mobilní nadstavby MIUI 11. Aktualizace byla potvrzena pro řady Mi TV 4A, Mi TV 4C Pro, Mi TV 4A Pro, Mi TV 4 Pro, Mi TV 4X a Mi TV 4X Pro.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik