Výrobce:

Western Digital

Články o výrobci Western Digital | Zobrazit jen články a recenze
WD My Book AV TV: data jako v bavlnce

WD My Book AV TV: data jako v bavlnce

Pokud si pořídíte jakoukoli chytrou televizi, časem začnete řešit problém, kam s nahranými programy. Většina televizí umožňuje nahrávání na USB disky a my vám na jeden takový přinášíme recenzi.
29.11.2013, recenze, Pavel Kovač1 komentář
WD Elements Play: bezproblémový šikula

WD Elements Play: bezproblémový šikula

Známý výrobce pevných disků se vrhnul do nových vod. Na trh zaútočilo jeho multimediální centrum Elements Play. To poskytuje kapacitu od jednoho do dvou TB a plný 1080p výstup. Jak si vede v záplavě ostatních center? Dozvíte se v recenzi.
22.10.2012, recenze, Pavel Kovač5 komentářů
WD TV dostává další funkce

WD TV dostává další funkce

Společnost Western Digital ohlásila, že její přehrávače řady WD TV dostanou nové funkce a přístup k novým službám díky softwarovým aktualizacím. To i díky aplikaci WD TV Remote pro využití mobilního telefonu jako dálkového ovladače.
22.12.2011, aktualita, Jan Vítek
WD TV Live: návrat krále?

WD TV Live: návrat krále?

Je to již poměrně dávno, kdy trhu dominoval model WD TV Live. Nyní na scénu přichází jeho nástupce s inovovaným hardwarem, ale hlavně přepracovaným uživatelským prostředím. Bonusem navíc je integrované Wi-Fi, bude to však stačit?
25.11.2011, recenze, Jakub Doležal63 komentářů
WD uvádí nový přehrávač TV Live

WD uvádí nový přehrávač TV Live

Společnost Western Digital si připravila nový bezdrátový přehrávač TV Live, který je určen pro vaše televizory, na něž přinese videa, fotografie a hudbu, přičemž se jako obvykle nezapomnělo ani na internetové služby.
7.10.2011, aktualita, Jan Vítek1 komentář
WD Photos pro bezdrátová multimédia

WD Photos pro bezdrátová multimédia

Společnost Western Digital oznámila, že nám dává k dispozici novou aplikaci WD Photos, která umožňuje bezdrátově posílat obrázky i video z mobilních zařízení typu chytrý telefon, tablet, apod. Podívejme se na to, co nám nabídne.
19.5.2011, aktualita, Jan Vítek
Seagate koupil divizi Samsungu, WD koupil Hitachi

Seagate koupil divizi Samsungu, WD koupil Hitachi

Na poli pevných disků dochází k podobné situaci jako u procesorů. Došlo ke dvěma sloučení,, čímž na trhu vzniknou dvě dominantní firmy. Seagate koupil Samsung a Western Digital koupil Hitachi. Zbývá Toshiba, která má ale jen malý podíl na trhu.
11.5.2011, aktualita, Radek Jahoda1 komentář
WD TV Live Hub: multimédia na dlani

WD TV Live Hub: multimédia na dlani

Multimediální centra se pomalu stávají standardem v domácnostech s novou LCD či plazmovou televizí. My se proto dnes podíváme na novinku od Western Digital, která přináší podporu většiny videoformátů a vlastní disk s kapacitou 1 TB.
26.11.2010, recenze, Jakub Doležal38 komentářů
WD uvádí mediální centrum TV Live Hub

WD uvádí mediální centrum TV Live Hub

Společnost Western Digital si pod označením TV Live Hub připravila nové multimediální centrum pro přehrávání filmů ve vysokém rozlišení a různých typů dokumentů. Podívejme se na to, co všechno nám WD u tohoto produktu nabídne.
27.10.2010, aktualita, Jan Vítek
WD a nový HDD přehrávač

WD a nový HDD přehrávač

Společnost Western Digital si připravila nové multimediální přehrávače, či jednotky, jak je sama označuje. Jde o WD Elements Play vybavené až 2TB pevným diskem, které slouží pro ukládání a přehrávání multimediálního obsahu...
10.8.2010, aktualita, Jan Vítek
WD TV Live jako trpaslík

WD TV Live jako trpaslík

Další z řady multimediálních přehrávačů pochází z dílen Western Digital, ale na rozdíl od hlavní divize této společnosti byste v přehrávači hledali pevný disk marně. Postačuje i takto malá krabička na moderní formáty a obejdete se tedy bez pevného disku?
15.4.2010, recenze, Martin Kuchař62 komentářů
WD My Passport AV pro média

WD My Passport AV pro média

Společnost Western Digital, tradiční výrobce pevných disků, ohlásila nový model externího pevného disku. Novinka dostala název My Passport AV a od normálních My Passport se má lišit schopností spoluprace s různými zařízeními pro multimédia.
11.3.2010, aktualita, Jan Vítek
WD TV Live pro vaše multimédia

WD TV Live pro vaše multimédia

Společnost Western Digital, tradiční výrobce pevných disků, si všimla rozmachu domácích multimediálních přehrávačů a evidentně nechce zůstat pozadu, a tak představuje vlastní moderní verzi takového produktu. Jde o TV Live s možností zapojení do sítě a podporou vysokého rozlišení.
14.10.2009, aktualita, Jan Vítek7 komentářů