Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Už není potřeba set-top box. Telly nabízí aplikaci pro televize LG

19.12.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Operátor Telly rozšířil svou nabídku aplikací, což potěší majitele chytrých televizorů LG. K používání internetové televize totiž už nepotřebují set-top box, ale vystačí s touto aplikací, která je dostupná i pro starší modely.
Provozovatel placené televize Telly přichází před Vánoci s novinkou pro zákazníky, kteří používají televizory LG. Vyšla totiž aplikace, která umožní využívání všech funkcí, aniž by potřebovali set-top box. Aplikace používá sjednocené uživatelské rozhraní, které mohou znát uživatelé nejnovějších verzí pro Samsung Smart TV, Android TV nebo set-top boxy Arris. Telly slibuje, že díky tomu dojde ke zjednodušení a zlepšení uživatelského zážitku.
 
 
Aplikace obsahuje všechny důležité funkce. Kromě živého vysílání je možné využívat 7denní archiv odvysílaných pořadů, vyhledávat mezi odvysílanými i budoucími pořady či nahrávat vysílání. Nedávno navíc operátor rozšířil prostor pro nahrávání pořadů z původních 30 hodin na 100 hodin záznamu. Tato novinka sice přišla před vánočními svátky, ale platit bude nastálo. Nadále zůstává v platnosti, že obsah lze uložit po dobu až 30 dnů a přistupovat k němu můžete i z jiných zařízení.
 
Příjemně překvapí, že aplikace není dostupná pouze pro nejnovější modely, ale prakticky pro všechny chytré televizory LG, které se prodávaly a prodávají na českém trhu. Telly totiž svou aplikaci vytvořilo pro operační systém WebOS 1.0 a vyšším, tedy pro modely nabízené od roku 2014. Navíc lze k ovládání využít dálkový ovladač LG Magic Remote s pohybovým senzorem. Aplikaci si můžete stáhnout v kompatibilním televizoru pod názvem „Telly“, a to prostřednictvím oficiálního obchodu LG Content Store. Během prvního spuštění bude nutné propojení aplikace pomocí unikátního kódu, který si vygenerujete po svém přihlášení na portálu moje.telly.cz.
 
Pokud máte televizor od LG, ale zatím nevyužíváte služeb televizního operátora Telly, můžete si aplikaci bezplatně vyzkoušet na 14 dní i bez uzavírání smlouvy. Stačí postupovat podle pokynů přímo v aplikaci, které vám pomohou s vygenerováním aktivačního kódu prostřednictvím SMS. Noví zákazníci Telly také mohou využít aktuální vánoční kampaň, která zahrnuje více než 120 programů bez dalších příplatků na 3 měsíce a k tomu dárek z e-shopu v podobě vánoční dárkové kolekce.
 
Zdroj: Tisková zpráva