www.tvfreak.cz
>
>
>

Už není potřeba set-top box. Telly nabízí aplikaci pro televize LG

Už není potřeba set-top box. Telly nabízí aplikaci pro televize LG
, , aktualita
Operátor Telly rozšířil svou nabídku aplikací, což potěší majitele chytrých televizorů LG. K používání internetové televize totiž už nepotřebují set-top box, ale vystačí s touto aplikací, která je dostupná i pro starší modely.
K oblíbeným
reklama
Provozovatel placené televize Telly přichází před Vánoci s novinkou pro zákazníky, kteří používají televizory LG. Vyšla totiž aplikace, která umožní využívání všech funkcí, aniž by potřebovali set-top box. Aplikace používá sjednocené uživatelské rozhraní, které mohou znát uživatelé nejnovějších verzí pro Samsung Smart TV, Android TV nebo set-top boxy Arris. Telly slibuje, že díky tomu dojde ke zjednodušení a zlepšení uživatelského zážitku.
 
 
Aplikace obsahuje všechny důležité funkce. Kromě živého vysílání je možné využívat 7denní archiv odvysílaných pořadů, vyhledávat mezi odvysílanými i budoucími pořady či nahrávat vysílání. Nedávno navíc operátor rozšířil prostor pro nahrávání pořadů z původních 30 hodin na 100 hodin záznamu. Tato novinka sice přišla před vánočními svátky, ale platit bude nastálo. Nadále zůstává v platnosti, že obsah lze uložit po dobu až 30 dnů a přistupovat k němu můžete i z jiných zařízení.
 
Příjemně překvapí, že aplikace není dostupná pouze pro nejnovější modely, ale prakticky pro všechny chytré televizory LG, které se prodávaly a prodávají na českém trhu. Telly totiž svou aplikaci vytvořilo pro operační systém WebOS 1.0 a vyšším, tedy pro modely nabízené od roku 2014. Navíc lze k ovládání využít dálkový ovladač LG Magic Remote s pohybovým senzorem. Aplikaci si můžete stáhnout v kompatibilním televizoru pod názvem „Telly“, a to prostřednictvím oficiálního obchodu LG Content Store. Během prvního spuštění bude nutné propojení aplikace pomocí unikátního kódu, který si vygenerujete po svém přihlášení na portálu moje.telly.cz.
Pokud máte televizor od LG, ale zatím nevyužíváte služeb televizního operátora Telly, můžete si aplikaci bezplatně vyzkoušet na 14 dní i bez uzavírání smlouvy. Stačí postupovat podle pokynů přímo v aplikaci, které vám pomohou s vygenerováním aktivačního kódu prostřednictvím SMS. Noví zákazníci Telly také mohou využít aktuální vánoční kampaň, která zahrnuje více než 120 programů bez dalších příplatků na 3 měsíce a k tomu dárek z e-shopu v podobě vánoční dárkové kolekce.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik