www.tvfreak.cz
>
>
>

Už není potřeba set-top box. Telly nabízí aplikaci pro televize LG

Už není potřeba set-top box. Telly nabízí aplikaci pro televize LG
, , aktualita
Operátor Telly rozšířil svou nabídku aplikací, což potěší majitele chytrých televizorů LG. K používání internetové televize totiž už nepotřebují set-top box, ale vystačí s touto aplikací, která je dostupná i pro starší modely.
K oblíbeným
reklama
Provozovatel placené televize Telly přichází před Vánoci s novinkou pro zákazníky, kteří používají televizory LG. Vyšla totiž aplikace, která umožní využívání všech funkcí, aniž by potřebovali set-top box. Aplikace používá sjednocené uživatelské rozhraní, které mohou znát uživatelé nejnovějších verzí pro Samsung Smart TV, Android TV nebo set-top boxy Arris. Telly slibuje, že díky tomu dojde ke zjednodušení a zlepšení uživatelského zážitku.
 
 
Aplikace obsahuje všechny důležité funkce. Kromě živého vysílání je možné využívat 7denní archiv odvysílaných pořadů, vyhledávat mezi odvysílanými i budoucími pořady či nahrávat vysílání. Nedávno navíc operátor rozšířil prostor pro nahrávání pořadů z původních 30 hodin na 100 hodin záznamu. Tato novinka sice přišla před vánočními svátky, ale platit bude nastálo. Nadále zůstává v platnosti, že obsah lze uložit po dobu až 30 dnů a přistupovat k němu můžete i z jiných zařízení.
 
Příjemně překvapí, že aplikace není dostupná pouze pro nejnovější modely, ale prakticky pro všechny chytré televizory LG, které se prodávaly a prodávají na českém trhu. Telly totiž svou aplikaci vytvořilo pro operační systém WebOS 1.0 a vyšším, tedy pro modely nabízené od roku 2014. Navíc lze k ovládání využít dálkový ovladač LG Magic Remote s pohybovým senzorem. Aplikaci si můžete stáhnout v kompatibilním televizoru pod názvem „Telly“, a to prostřednictvím oficiálního obchodu LG Content Store. Během prvního spuštění bude nutné propojení aplikace pomocí unikátního kódu, který si vygenerujete po svém přihlášení na portálu moje.telly.cz.
 
Pokud máte televizor od LG, ale zatím nevyužíváte služeb televizního operátora Telly, můžete si aplikaci bezplatně vyzkoušet na 14 dní i bez uzavírání smlouvy. Stačí postupovat podle pokynů přímo v aplikaci, které vám pomohou s vygenerováním aktivačního kódu prostřednictvím SMS. Noví zákazníci Telly také mohou využít aktuální vánoční kampaň, která zahrnuje více než 120 programů bez dalších příplatků na 3 měsíce a k tomu dárek z e-shopu v podobě vánoční dárkové kolekce.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala