Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin

Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
, , aktualita
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
K oblíbeným
reklama
Internetová televize Kuki tradičně svým zákazníkům naděluje adventní kolekci filmů, které mohou zdarma zhlédnout během svátků. Ani letošní rok není výjimkou. Tentokrát kolekce obsahuje rekordních více než 600 filmů v šesti tematických sbírkách, které budou odkrývány postupně. O první adventní neděli (29. listopadu) byly odemknuty první dvě sbírky, které obsahují tituly české a slovenské kinematografie (např. Pupendo, Kolja, Rozmarné léto, Na samotě u lesa, Teorie tygra) nebo komediální a romantické filmy (např. Scary Movie, Paddington, Poslední tango v Paříži, Snídaně u Tiffanyho).
 
 
Již nadcházející neděli se divákům zpřístupní také kolekce životopisných filmů, která obsahuje třeba snímky Železné lady nebo Vlk z Wall Street. Všechny filmy budou volně ke zhlédnutí až do 31. ledna 2021. Kompletní seznam filmů naleznete na oficiálních stránkách,

Datum Kolekce
29. 11. 2020 České a slovenské filmy, Komedie a romantika
6. 12. 2020 Životopisné filmy
13. 12. 2020 Akční filmy
20. 12. 2020 Animované pohádky a České pohádky
 
Bonus si před svátky připravil také konkurenční operátor Telly. Zákazníkům své internetové televize rozšířil prostor pro nahrávání pořadů z původních 30 hodin na 100 hodin. Tato změna, která proběhla zdarma u všech programových baličků, zůstane již nastálo. Operátor podle svých slov reaguje na zpětnou vazbu svých zákazníků, kteří žádali o rozšíření. Další podmínky včetně doby uložení 30 dnů a možnost sledování na jakémkoliv zařízení zůstávají nezměněny. Noví zákazníci Telly mohou využít aktuální vánoční kampaňm během které získají více než 120 televizních programů bez dalších příplatků na 3 měsíce a k tomu dárek z e-shopu v podobě vánoční dárkové kolekce.
 
S novinkami tento týden přišla také O2 TV, která zařadila do nabídky nový kanál Naživo zaměřený na kulturu. Program dosud vysílal pouze prostřednictvím DVB-T2. O2 rovněž umožní zakoupit vánoční dárek pro blízké v podobě dárkového poukazu, který lze objednat online. Nabídka poukazů zahrnuje O2 TV Sport Pack 3 měsíce + 1 měsíc zdarma za 597 Kč, O2 TV Sport Pack 12 měsíců (se slevou 200 Kč) za 1 599 Kč a O2 TV HBO a Sport Pack 3 měsíce + 1 měsíc zdarma za 897 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
18.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik