Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Třetí řada seriálu Zaklínač s Henry Cavillem má první trailer

9.6.2023, Karel Polívka, aktualita
Třetí řada seriálu Zaklínač s Henry Cavillem má první trailer
Koncem tohoto měsíce se všichni fanoušci seriálového Zaklínače konečně dočkají 3. řady. Jen je škoda, že to bude naposledy, kdy bude Geralta hrát Henry Cavill. Pojďme se tedy podívat na první trailer, který Netflix právě zveřejnil.
Seriálové zpracování fantasy příběhu Geralta z Rivie z produkce Netflixu je mezi fanoušky knižní předlohy poměrně kontroverzní. Někomu se opravdu nelíbí, zatímco jiní jsou se seriálem spokojení. Za sebe musím říci, že jsem především fanoušek herní série a dějové odchylky v seriálu od knižní předlohy neřeším, jelikož se mi hodně zamlouvá herecký výkon Henry Cavilla v roli Geralta. Patřím tedy k těm, komu seriál i přes některé výhrady (např. ohledně herečky Anny Shaffer v roli Triss) veskrze vyhovuje.
 
– herečka Anya Chalotra v roli Yennefer of Vengerberg –

Proto mě zamrzelo dřívější oznámení, že tato 3. řada bude poslední, v které Geralta ztvární Henry Cavill, jenž se rozhodl tuto roli opustit z důvodu nesouhlasu se směřováním dalších řad seriálu ze strany jeho tvůrců (tedy s názory Netflixu ohledně toho, jak by měl seriál vypadat) a také kvůli tomu, že se chtěl více věnovat své roli Supermana. Od 4. řady jej vystřídá herec Liam Hemsworth.
 
– herečka Freya Allan v roli Ciri of Cintra –
 
– herec Henry Cavill v roli Geralta z Rivie –
 
– herec Joey Batey v roli Dandeliona –
 
Bez Henryho (a jeho hlasu) to ale už nebude ono, jelikož postava Geralta je zde naprosto zásadní. Ale s tím už nikdo z nás nic neudělá, takže nám nezbývá nic jiného, než se podívat na první trailer k poslední řadě tohoto fantasy seriálu s Geraltem v podání, kvůli kterému si právě mnozí seriál oblíbili:
 
 
Třetí řada nebude k dispozici celá naráz. První část bude mít premiéru 29. června a druhá až 27. července.
 
Zdroj: TZ Netflixu, YT kanál Netflixu