Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Henry Cavill končí jako Zaklínač na Netflixu, nahradí ho Hemsworth

31.10.2022, Milan Šurkala, aktualita
Henry Cavill končí jako Zaklínač na Netflixu, nahradí ho Hemsworth
Postava Zaklínače ze seriálu na Netflixu změní hlavního herce. Úlohu po třech sériích opustí Henry Cavill, který je sice obrovským fanouškem série, nicméně kvůli několika záležitostem s ní chce skončit, nahradí ho nejmladší z bratrů Hemsworthů.
I když Henry Cavill mnoha fanouškům série Zaklínače v úloze Geralta z Rivie nejprve moc "nevoněl", seriál je hodně úspěšný a Cavill se zde nakonec zapsal spíše pozitivně. Informace o tom, že postavu po třetí sérii opustí, tak může nejednoho fanouška rozčarovat (a některé stále potěšit). Henry Cavill je známým nadšencem série Andrzeje Sapkowskeho, nicméně objevilo se několik záležitostí, které měly způsobit to, že ve čtvrté sérii už nebude.
 
Henry Cavill
 
Hovoří se o tom, že se mu moc nezamlouvá odklon od původní knižní předlohy polského autora, Cavill se také vrátí do role Supermana (The Man of Steel) a na natáčení seriálu mu nezbyde čas. Ve čtvrté sérii ho tak má nahradit nejmladší z bratrů Hemsworthů, Liam Hemsworth. Je otázkou, jak fanoušci přijmou tohoto herce, který je ještě o 7 let mladší než Cavill, a právě nízký věk byl Cavillovi docela vytýkán.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.