www.tvfreak.cz
>
>
>

TOP 10 filmů Netflixu: Armáda mrtvých mezi nejsledovanějšími snímky

TOP 10 filmů Netflixu: Armáda mrtvých mezi nejsledovanějšími snímky
, , aktualita
Netflix aktualizoval žebříček nejsledovanějších filmů, který teď obsahuje dva nové filmy. Kromě dramatu Půnoční nebe od George Clooneyho se jedná také o akční sci-fi Armáda mrtvých, který během pár dnů nasbíral desítky milionů zhlédnutí.
K oblíbeným
reklama
Netflix každý měsíc přichází se spoustou filmů z vlastní produkce, ale pouze pár titulů dosáhne zhlédnutí v řádech vyšších desítek milionů. Začátkem týdne americký streamovací gigant aktualizoval svůj žebříček 10 nejsledovanějších filmů, kde se na devátém místě objevily dva snímky se shodným počtem zhlédnutí: Půlnoční nebe (The Midnight Sky) a Armáda mrtvých (Army of the Dead). Každý z titulů zaznamenal 72 milionů zhlédnutí. Připomeňme, že k započtení zhlédnutí nyní stačí, aby si divák přehrál 2 minuty z filmu. Do roku 2020 přitom společnost zvažovala pouze situace, kdy bylo přehráno alespoň 70 % z celkové délky pořadu.
 
 
Zatímco drama Půlnoční nebe od George Clooneyho mělo premiéru již koncem loňského roku, Armáda mrtvých se na Netflixu objevila teprve 21. května 2021. K nasbírá sedmi desítek milionů zhlédnutí tedy filmu stačilo pár dnů. Už nyní je jasné, že tento akční horor bude žebříčkem nejsledovanějších filmů na Netflixu postupovat výše a možná ohrozí i zatím vedoucí snímek Vyproštění (Extraction) s bezmála 100 miliony zhlédnutí. Ve filmu Armáda mrtvých zaplaví Las Vegas zombie a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. Snímek režíroval Zack Snyder (Liga spravedlnosti, Úsvit mrtvých) a v hlavní roli šéfa žoldáků se objevil Dave Bautista.
 
Armáda mrtvých se také stala nejpromítanějším filmem Neflixu v kinech, kde měl premiéru o týden dříve než na internetu. Netflix tvrdí, že se jedná o aktuálně nejoblíbenější film na jeho platformě ve více než 90 zemích. Na více než 70 trzích se jedná v těchto dnech vůbec nejsledovanější pořad celkově (po započítání seriálů apod.). Uvedení filmu předcházela také poměrně masivní kampaň na internetu i v ulicích měst. Netflix již chystá prequel Armády mrtvých, kde bude hrát hlavní roli Matthias Schweighöfer.
 

10 nejlepších filmů na Netflixu (podle počtu zhlédnutí)

  1. Vyproštění (Extraction) - 99 mil.
  2. Bird Box - 89 mil.
  3. Spravedlnost podle Spensera (Spenser Confidential) - 85 mil.
  4. 6 Underground: Tajné operace - 83 mil.
  5. Vražda na jachtě (Murder Mystery) - 83 mil.
  6. Old Guard: Nesmrtelní (The Old Guard) - 78 mil.
  7. Enola Holmesová - 76 mil.
  8. Projekt Power - 75 mil.
  9. Půlnoční nebe / Armáda mrtvých - 72 mil.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik