Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Komentáře od tomil2002
Hlavně aby měl zákazník možnost mít ovladač i bez těchto tlačítek. Zbavil jsem se internetového rádia jen protože po aktualizaci firmware se mi doprostřed menu nastěhovaly položky na placené služby a neustálé přeskakování těchto položek trvalo a bylo to nepříjemné.Od té doby neaktualizuji firmware pokud jsem jinak spokojený se zařízením.Ale děkuji za upozornění , vím na co si musím dát pozor při případné koupi nové tv.Taky hlavně aby mohla fungovat dobře i bez internetu.
Odpovědět0  0
Něco podobného , jednodušího jsem ubastlil naší babičce už dávno aby dobře slyšela televizi , ovšem náklady byly asi 300kč + nějaké drobnosti co dům dal.
Odpovědět0  0
Kamerku jsem si koupil teprve nedávno za poloviční cenu a souhlasím že je super.Navíc má perfektní korekci rybího oka , obraz je u videa nezkreslený.Kdo nepotřebuje 4k pro video tak tomu postačí.Zvuk taky není nejhorší , obal je po obvodu kovový a jako nevýhodu vidím že nemá stativový závit , ale to je daň za opravdu malé rozměry a taky zamrzí absence kodeku H.265 kvůli rychlejšímu renderingu v PowerDirectoru ­- inteligentní vygreslování SVRT které nezměněné části pouze kopíruje a tím zachovává super kvalitu.Mám ještě taky starou AEE MagiCam S60 taky je stále super a pro zajímavost její soubory mp4 PD14 a 17 zpracovává s techn.SVRT.
Odpovědět0  0
Zdravím , přemýšlím o kameře do auta ale máloktrý výrobce uvádí ve specifikacích velikost čipu v mpx.Mít kameru s nějakým fullhd interpolovaným s čipu 640*480 je k ničemu , vyhazování peněz. Takhle jsem se už dvakrát spálil , jednou u wifi kamery kde na krabici bylo nepřehlédntelné FullHD a jednou u nějaké sportovní kamery která byla rovněž 640­/480 a tvářila se jako fullhd­/30p.Není úplně jednoduché se zorientovat.
Odpovědět0  0
" Sice je to rok stará diskuze... ­"
A co tak av receiver s hdmi vstupem, myslím že toto už má každý novější av receiver.Nebo dual boot RuneAudio a OSMC třeba. Co se mě týče tak malina je bezkonkurenční jako multimediální centrum a taky i jako hi­-fi přehrávač .To chce si trochu vyhrát , případně doplnit o 7­" dotykáč , dálkové ovládání ir­-usb funguje taky super , internetová rádia u obou aplikaci KODI i RuneAudio případně Volumio.Je to ale trochu ­"dodělej si sám­" i když jdou koupit balíčky komplet včetně sw na kartě.Optimální je mít volbu u startu Raspbian , KODI i OSMC. Raspbian je mi bližší prostředím než w7 o novějších ­"W­" ani nemluvím. U kupných krabiček MMC mi vadí Android a to ve všech verzích .Poslední verze Androidu kterou znám je tuším 7. Jestli je ještě něco novějšího ke dnešnímu datu nevím a ani mě to už moc nezajímá abych napsal pravdu.
Odpovědět0  0
Všechny tři zde popsané videokamery jsou velmi dobré. Panasonic se docela vyšvihl ve videokamerách na čelo.
Odpovědět0  0
Kdyby ty dvě hw tlačítka vedle displeje byly pro spouštění a ukončení záznamu plus zoomování a ke kameře byl malinký dálkový ovladač s funkcemi alespoň spouštění a zastavení záznamu plus zoomování tak by to byl kousek o kterém bych třeba uvažoval.
Odpovědět1  0
Hodně zajímavé. Kdybych nevěděl že jedna část prošla tzv.stabilizací tak bych proti záznamu neměl nic proti asi .
Odpovědět0  0
Zdá se , že EU řeší přednostně ty nejpalčivější problémy starého kontinentu . Nedávno to byly tuším ty špatně zahnuté okurky.
Odpovědět0  0
To je hezké že chtějí to 8k do příští olympiády mainstreamové.
Odpovědět0  0
Hmm , vůbec jsem netušil že Philips má co dočinění s Čínou a to se docela zajímám. Fakt ale je , že často jsem si říkal že Philips je opravdu fajn značka která vždy dává něco navíc. Přemýšlím že si ještě koupím nějaký přehrávač na kotoučky a vůbec mě nenapadlo hledat v jiné značce než Philips . Panasonic mám rád ale moc toho neumí , Sony , tak k téhle značce mám podmíněný reflex už při pohledu na to logo mi probleskne hlavou ­- nebrat to jsou jen potíže za předražené nic . Ono každý umí něco , JVC kamery , Panasonic má slušné fotoaparáty a audio ... .
Odpovědět0  0
Myslím si , že mi ještě dlouho postačí FullHD , zobrazuji na tv převážně své foto a video ze své kamery případně kamer kamarádů. No a ten příměr s tím adidas je super , nic proti , tričko adidas je fajn , ale logo bych snesl tak maximálně na štítku kde se udává při kolika stupních se to pere ale určitě ne na nějakém viditelném místě. Zadarmo někomu dělat rekalmu :­)­)­) Pamatuji doby kdy si asi ten nahoře odfajkovával ty ­"blbé­" a to přes celá záda za těžké prachy. Jak říkával můj děda , dej hloupým peníze a kramáři mají odbyt.
Odpovědět1  0
Velmi často tyhle změny jsou k horšímu. V roce 2009 tuším jsem se definitivně rozešel třeba s MSO po změnách v r.2007 ­( nikdy jsem si nezvykl ­) právě kvůli změnám v ovládání a přešel na LO pro jeho logiku a jednoduchost ovládání a tím i větší funkčnost a možnosti ­( u každé aktualizace se modlím aby nebyla k horšímu ­) . Snad po téhle změně u Kodi nebudu muset hledat nějakou náhradu , zatím Kodi vyhovuje výborně.Taky díky nástupu W8 jsem začal souběžně s W7 užívat Ubuntu protože mi opět vyhovuje svým ovládáním mnohem více.Svého času jsem se rozloučil s IE když po verzi 6.0 přišel barevný nefunkční paskvil a už jsem se k IE nikdy nevrátil. Jen tak dál ... . i weby , stačí se podívat na takovou slunecnici jaká byla a jaká je ... . spousta web.stránek po ­"modernizaci­" ztratila perfektní funkčnost a člověk se jim vyhýbá.
Odpovědět0  0
Zajímavý televizor , jen ty programy . Televizor ok , ale co si pustit ?
Odpovědět0  0
Myslím si že je na čase aby youtube už mělo plnohodnotnou konkurenci .
Odpovědět0  0
Máte pravdu , proč si ty výrobky od Sony tedy kupuje :­) Ke mě domů od Sony nesmí nic , je to kontroverzní značka , její produkty jsou přímo úměrně kvalitní podle toho kolik stojí. A že umí znepříjemnit člověku život , když už nic , tak alespoň konektory mají atypické aby si zákazník moc nevýskal jak dobře koupil a hned letěl do speciálky něco od Sony ještě dokoupit. Dobrá zpráva ale je , že už přestali s těmi svými svými atypickými nesmyslnými paměťovými kartami znepříjemňovat život :­) ­( tedy dnes máme r.2015 )
Odpovědět0  0
No a co takhle si najít na internetu manual a trochu se do něj začíst ? :)
Odpovědět0  0
Osobně bych do Sony nešel .
Odpovědět0  0
Doporučuji PowerDirector , je dost dobrý je v JČ a má funkci SVRT ­( inteligentní rozpoznání záznamu ­) , to znamená že soubory se kodují jen ve změnách , ­/ přechody , filtry aj ­/ je to významné zrychlení práce s videem nebo respektive jeho exportem do m2ts . Pokud třeba jen spojujete řekněme patnácti minutový záznam bez úprav , tak je to otázka opravdu malé chvilky dvě ­- tři minuty.
Odpovědět0  0
Mám zkušenost s HDC SD10 a HDC SD60 tyto jsou 1080i ale byl jsem nespokojený s tlačítkem rec pod displejem , zásadně užívám toto tlačítko pro spuštění i ukončení záznamu a u výše jmenovaných šlo docela ztuha a buď jsem pohnul celou kamerou , což znamená u každého souboru kousek odstřihnout ­( zbytečné zdržování ­) a nebo to bylo slyšet v záznamu jako lupnutí . To byl jeden z důvodů proč jsem nakonec přešel k JVC které tehdy mělo laserové senzorové ovládání které je velmi prima na dotyk a funguje jak má. Již dlouho vůbec nebo naprosto minimálně užívám to klasické zadní tlačítko pro spuštění a ukončení záznamu. Výborně řešené to dlouho měl Samsung . Vlastně je to jedna z věcí na které se dívám při koupi kamery , možnost spustit záznam někde vedle displeje , ale né na dotykovém displeji . Dotykáč nechci pro tyhle časté funkce , pro občasné zajetí do menu může být. Jinak Panasonic mívá to dotykové pero , klíč aby se nemuselo patlat po displeji .
Odpovědět0  0
Předpokládám že kameru lze nabíjet rovněž přes USB . Mám JVC GZ­-X900 a nabíjím buď přes dock , nebo konektorem v kameře adaptérem který je i pro dock a nebo přes USB třeba s PC nebo v autě .
Odpovědět0  0
Tomu se říká běs .
Odpovědět0  0
Sice je Váš problém staršího data , ale v prvé řadě se zbavte pinnacle a budete mít pokoj . Nejde o to jakou kamerou točíte , pinnacle je velmi náročné na prostředky . Točil jsem fillHD více kamerami a mimochodem ta Vaše Samsung hmx­-h200 je vynikajicí , co není vynikajicí je Váš střihový software. Zkuste AVS , třeba nebo powerdirector ten je lepší i rychlejší a navíc když si např všechny zaznamenané klipy v p­-directoru žekněme po deseti souborech pospojujete a potom pokračujete ve střihu , přidání titulků , úpravy zvuku tak následný export je již velmi rychlý díky funkci svrt , která na podruhé již kóduje části se změnami , takže práce s videem je již svížná a např.ten powerdirector jede prakticky na každém trochu normálním železe . Pinnacle jsem zkoušel několikrát poprvé již dávno před léty a vždy to bylo s problémy . Né kvůli ovládání , ale kvůli náročnosti na pc a úplně zbytečně oproti jiným .
Odpovědět0  0
Pročítám si různé recenze a fóra a narazil jsem na tyto kamery od Samsungu. Míval jsem SMX­-F40 a naprostá spokojenost , později s postupem času jsem přešel na HMX­-H200 a opět naprostá spokojenost a že mi prošlo fullHd kamer pod rukama , počínaje JVC přes Panasonicy a konče Sony . Neměl jsem ještě Canon , to je fakt , ale tuhle hmx­-h200 nedám z ruky dokud se nerozpadně. Jsem naprosto spokojený , točím sice na 720p­/50fps , protože 1080i mě nějak nebere , ale obraz na metrové lcd je super a to je podstatné .Výtku bych měl malinko k tomu že se mi s ní obtížněji držela rovnováha , možná mi ale jen trvalo než jsem si zvykl na zakulacený tvar kamery a používám raději tedy i vodící linky.Naopak bych vyzdvihl zdvojené obládání a jen částečně dotykový display , tedy že záznam a zoom lze spustit s odklápěcího displeje ale klasickými tlačítky bez nutnosti ­"patlat­" display. No a to je taky důvod proč jsem nepřešel na vyšší model hmx­-h300 který jsem měl půjčený , je rovněž super, možná i lepší ale ten dotykáč ... . to je o ničem . Stejně jako Q10 která se mi výborně držela v ruce, ergonomická hezky točila i když mám pocit že o 0,5 ev přisvětlovala ale ten dotykový display .... . , nic pro mě .Největší zklamání pro mě byla videokamera Panasonic HDC­-SD10.
Odpovědět0  0
Prošel jsem si dost editoru pro střih videa , ale tenhle se mi opravdu líbí.Jestli se dá o něčem říct že to má naprosto intuitivní ovládání, pak je to tento program.Používám jej asi 3 roky a super.Je pravou ovšem že na některé funkce jsem si sáhl až později , například editor audia , prima věcička zejména když chcete původní záznam podmalovat hudbou a přitom potom nechat vyniknout hlasu v záznamu kamery a opět třeba zesílit hudbu když už nikdo na kameru nemluví.
Odpovědět0  0
Preferuji audio a žádné multimediální centrum nemá vlastní přehledný display pro pohyb ve složkách.Internetové rádio je další pro mě důležitá věc.
Odpovědět0  0
Vyměnit manželku za mladší,štíhlejší a ne emancipovanou.Moje kdyby zakopávala o moje kablíky tak nesmí ani muknout.Je ráda že se bavím a nikam nechodím. :­)­))
Odpovědět0  0
Zajímám o multimediální centra. Postrádám více informací. Dálkové ovládání , jinak formáty předpokládám to bude umět takové které tam nacpeme, jedná s v podstatě o počítač v zajímavém designu jestli se nepletu. Ještě pořád nemám multimediální centrum. Nejsem s to se rozhodnout, nebo natrefit na takové které by mi vyhovovalo po všech stránkách.U multimediálního centra bych například uvítal přehledný display abych nemusel zapínat televizi jen proto že chci vyhledat nějakou složku s mp3 soubory nebo flackem, to je jedno.Jde o ten display.Na filmy se koukám ale není to moje životní priorita na to nemám pokaždé čas, ale internetové rádio mě zajímá hodně stejně jako mé zvukové soubory a jak už jsem psal nechce se mi, nebo mi přijde neekonomické a zdlouhavé zapínat televizi coby monitor abych se mohl pohybovat ve svých adresářích nebo odkazech.Kvalitní multimediální centrum musí podporovat ne jen youtube a pár zprofanovaných adres ale vše.I kdybych si vzpomněl třeba na freevideo.Prostě mít možnost třeba jen pasivně nahlížet do internetu.
Odpovědět0  0
Momentálně mám jen Yamahy tak nějak se mi osvědčily dost slušná kvalita za rozumný peníz.Nevím jak pro ostatní, ale pro mě je hodně důležitá vlastnost jak to dokáže hrát v obyčejném stereu. Ty udělátka s ­"milionem­" reproduktorů sice nainstalované mám a rád shlédnu film s dobrým zvukem, ale stereo má prim při hudbě.Možnost připojení obrazové cesty nevyužívám.Vzpomínám si na jeden propadák který mi prošel bytem a to byl ­(mrknul jsem se do uložených manuálů v pc­)
SONY FM­-AM Receiver STR­-DE495P , hrůza použitelný byl pouze jako domácí kino, ale na poslech hudby ve stereu se nehodil vůbec.
Jinak souhlasím s pisatelem článku že AV receiver je nejdůležitější článek spolu s dobrými reprobednami alespoň ve stereu.
Odpovědět1  0