Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

The Marvels mají první trailer, do kina půjdou 10. listopadu

12.4.2023, Milan Šurkala, aktualita
The Marvels mají první trailer, do kina půjdou 10. listopadu
V MCU se chystá několik nových marvelovek. Už v květnu bychom se měli dočkat nových Strážců galaxie 3, v listopadu to pak bude The Marvels. Právě k tomuto filmu se objevuje první trailer, který ukazuje, že nový film chce stavět mimo jiných na vtipu.
Marvel Cinematic Universe (MCU) bude letos obohacen o několik nových filmů. V příštím měsíci to budou Strážci Galaxie 3, dále by se pak 10. listopadu měl dostat do kin i film The Marvels. Film bude kombinovat tři ženské hrdinky. Tou první je Carol Danvers (Brie Larson) z filmu Captain Marvel, další bude Kamala Hman (Iman Vellani) z Ms. Marvel a Monica Rambeau (Tyonah Parris).
 
 
Zápletka se točí kolem toho, že když mladá Kamala použije své superschopnosti, ženské trio si vymění své pozice, což povede k mnoha zajímavým situacím. Vše začne tím, že Monica pracuje na Saber Space Station s Nickem Furym, když se ve vesmíru dostane do zvláštního prostoru, který způsobí její výměnu za Kamalu. O režii nového snímku se postarala Nia DaCosta. Prozatím nás může navnadit jen trailer k filmu a čekání si lze ukrátit tím, že za pár týdnů můžeme také vyrazit na třetí díl Strážce galaxie (celosvětová premiéra 5. května).
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.