www.tvfreak.cz
>
>

Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo

Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
, , aktualita
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
K oblíbeným
reklama
Na trhu streamovacích služeb je pěkně narváno a jednou z mnoha je Quibi. Ta nabídla vysoce nadprůměrné 3měsíční zkušební období, které u prvních uživatelů skončilo před pár dny. Analytická společnost Sensor Tower se podívala na to, kolik uživatelů z prvních 3 dní po spuštění služby u ní opravdu zůstalo. Jde pochopitelně o neoficiální odhady, které nemusí být úplně přesné. Dle Sensor Tower se ke službě v tomto období přihlásilo 910 tisíc uživatelů, nicméně z tohoto množství si jen 72 tisíc z nich začalo platit službu, což dělá konverzní poměr zhruba 8 %. To nezní jako moc vysoké číslo, nicméně konverze uživatelů z prvních dní obvykle nebývají vysoké.
 
Quibi logo
 
Dle analytické společnosti např. Disney Plus zaznamenal 11% konverzi uživatelů z prvních 3 dní, což je sice lepší číslo, ale jak vidíme, obě služby se od sebe zas tak moc neliší. Jak je ale úroveň konverzí vysoká později, krásně ukazují oficiální čísla od Disney, které před pár týdny prozradilo, že nyní má konverzi 68 %, u Netflixu se neoficiálně hovoří ještě o mnohem vyšších číslech. Hodnoty od analytických společností je ale třeba brát s rezervou, protože jde jen o odhady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mulan bude mít online premiéru na Disney+, v ČR ale zamíří do kin Mulan bude mít online premiéru na Disney+, v ČR ale zamíří do kin
Disney+ přinese další premiéru dalšího očekávaného filmu. Předplatitelé si ovšem budou muset tučně připlatit, aby mohli zhlédnout nový akční snímek. Na trzích, kde nefunguje Disney+, půjde snímek klasicky do kin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent
Xiaomi v rámci oslav 10letého výročí představilo vskutku působivý produkt, Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Jak už název napovídá, jde o průhlednou OLED televizi. Ta se pochlubí 55" úhlopříčkou.
12.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik