www.tvfreak.cz
>
>

Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo

Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
, , aktualita
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
K oblíbeným
reklama
Na trhu streamovacích služeb je pěkně narváno a jednou z mnoha je Quibi. Ta nabídla vysoce nadprůměrné 3měsíční zkušební období, které u prvních uživatelů skončilo před pár dny. Analytická společnost Sensor Tower se podívala na to, kolik uživatelů z prvních 3 dní po spuštění služby u ní opravdu zůstalo. Jde pochopitelně o neoficiální odhady, které nemusí být úplně přesné. Dle Sensor Tower se ke službě v tomto období přihlásilo 910 tisíc uživatelů, nicméně z tohoto množství si jen 72 tisíc z nich začalo platit službu, což dělá konverzní poměr zhruba 8 %. To nezní jako moc vysoké číslo, nicméně konverze uživatelů z prvních dní obvykle nebývají vysoké.
 
Quibi logo
 
Dle analytické společnosti např. Disney Plus zaznamenal 11% konverzi uživatelů z prvních 3 dní, což je sice lepší číslo, ale jak vidíme, obě služby se od sebe zas tak moc neliší. Jak je ale úroveň konverzí vysoká později, krásně ukazují oficiální čísla od Disney, které před pár týdny prozradilo, že nyní má konverzi 68 %, u Netflixu se neoficiálně hovoří ještě o mnohem vyšších číslech. Hodnoty od analytických společností je ale třeba brát s rezervou, protože jde jen o odhady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik