www.tvfreak.cz
>
>

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
, , aktualita
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
K oblíbeným
reklama
Během následujících 12 měsíců by se měla objevit nová streamovací služba Quibi (zkratka od Quick Bites), na které by měly být krátké zhruba 7-10minutové epizody seriálů či filmů. Ty cílí zejména na uživatele mezi 25-35 lety, kteří na telefonu tráví hodně času, ale zkouknutí jednoho dílu jim takto nezabere mnoho času. Právě pro tuto streamovací službu Jeffreyho Katzenberga (bývalého šéfa Disney) chystá hororovou sérii After Dark slavný režisér Steven Spielberg. Ten chce napsat zhruba 10 až 12 epizod.
 
Quibi logo
 
Zajímavostí zde bude to, že epizody tohoto hororu nebudou dostupné přes den, ale pouze v noci. Aplikace tak bude ukazovat, kolik času zbývá do západu Slunce, a kdy tedy bude možné si epizodu konečně pustit. Stejně tak bude ukazovat, kdy vyjde Slunce, a kdy se tedy možnost spuštění ukončí.
 
Pojďme ale zpátky k samotnému Quibi. Katzenberg by chtěl mít 125 nových epizod různých seriálů týdně, tedy okolo 7000 několikaminutových dílů ročně. K dispozici bude přes předplatné a máme zde docela zvláštní obchodní model. Za verzi bez reklam se bude platit $7,99 měsíčně, bude tu ale i varianta s reklamami. Ta nicméně nebude zdarma, jen její cena bude o něco snížena na $4,99 měsíčně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
5.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik