www.tvfreak.cz
>
>

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
, , aktualita
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
K oblíbeným
reklama
Během následujících 12 měsíců by se měla objevit nová streamovací služba Quibi (zkratka od Quick Bites), na které by měly být krátké zhruba 7-10minutové epizody seriálů či filmů. Ty cílí zejména na uživatele mezi 25-35 lety, kteří na telefonu tráví hodně času, ale zkouknutí jednoho dílu jim takto nezabere mnoho času. Právě pro tuto streamovací službu Jeffreyho Katzenberga (bývalého šéfa Disney) chystá hororovou sérii After Dark slavný režisér Steven Spielberg. Ten chce napsat zhruba 10 až 12 epizod.
 
Quibi logo
 
Zajímavostí zde bude to, že epizody tohoto hororu nebudou dostupné přes den, ale pouze v noci. Aplikace tak bude ukazovat, kolik času zbývá do západu Slunce, a kdy tedy bude možné si epizodu konečně pustit. Stejně tak bude ukazovat, kdy vyjde Slunce, a kdy se tedy možnost spuštění ukončí.
 
Pojďme ale zpátky k samotnému Quibi. Katzenberg by chtěl mít 125 nových epizod různých seriálů týdně, tedy okolo 7000 několikaminutových dílů ročně. K dispozici bude přes předplatné a máme zde docela zvláštní obchodní model. Za verzi bez reklam se bude platit $7,99 měsíčně, bude tu ale i varianta s reklamami. Ta nicméně nebude zdarma, jen její cena bude o něco snížena na $4,99 měsíčně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Vylepšený web Českých Radiokomunikací pomůže s přechodem na DVB-T2 Vylepšený web Českých Radiokomunikací pomůže s přechodem na DVB-T2
České Radiokomunikace spustily novou verzi webu www.dvbt2overeno.cz, který nyní divákům pomůže snadno najít certifikované přijímače, harmonogram přechodu nebo vyškolené techniky pro přechod na DVB-T2.
9.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik