www.tvfreak.cz
>
>

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
, , aktualita
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
K oblíbeným
reklama
Během následujících 12 měsíců by se měla objevit nová streamovací služba Quibi (zkratka od Quick Bites), na které by měly být krátké zhruba 7-10minutové epizody seriálů či filmů. Ty cílí zejména na uživatele mezi 25-35 lety, kteří na telefonu tráví hodně času, ale zkouknutí jednoho dílu jim takto nezabere mnoho času. Právě pro tuto streamovací službu Jeffreyho Katzenberga (bývalého šéfa Disney) chystá hororovou sérii After Dark slavný režisér Steven Spielberg. Ten chce napsat zhruba 10 až 12 epizod.
 
Quibi logo
 
Zajímavostí zde bude to, že epizody tohoto hororu nebudou dostupné přes den, ale pouze v noci. Aplikace tak bude ukazovat, kolik času zbývá do západu Slunce, a kdy tedy bude možné si epizodu konečně pustit. Stejně tak bude ukazovat, kdy vyjde Slunce, a kdy se tedy možnost spuštění ukončí.
 
Pojďme ale zpátky k samotnému Quibi. Katzenberg by chtěl mít 125 nových epizod různých seriálů týdně, tedy okolo 7000 několikaminutových dílů ročně. K dispozici bude přes předplatné a máme zde docela zvláštní obchodní model. Za verzi bez reklam se bude platit $7,99 měsíčně, bude tu ale i varianta s reklamami. Ta nicméně nebude zdarma, jen její cena bude o něco snížena na $4,99 měsíčně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala