Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci

11.6.2019, Milan Šurkala, aktualita
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
Během následujících 12 měsíců by se měla objevit nová streamovací služba Quibi (zkratka od Quick Bites), na které by měly být krátké zhruba 7-10minutové epizody seriálů či filmů. Ty cílí zejména na uživatele mezi 25-35 lety, kteří na telefonu tráví hodně času, ale zkouknutí jednoho dílu jim takto nezabere mnoho času. Právě pro tuto streamovací službu Jeffreyho Katzenberga (bývalého šéfa Disney) chystá hororovou sérii After Dark slavný režisér Steven Spielberg. Ten chce napsat zhruba 10 až 12 epizod.
 
Quibi logo
 
Zajímavostí zde bude to, že epizody tohoto hororu nebudou dostupné přes den, ale pouze v noci. Aplikace tak bude ukazovat, kolik času zbývá do západu Slunce, a kdy tedy bude možné si epizodu konečně pustit. Stejně tak bude ukazovat, kdy vyjde Slunce, a kdy se tedy možnost spuštění ukončí.
 
Pojďme ale zpátky k samotnému Quibi. Katzenberg by chtěl mít 125 nových epizod různých seriálů týdně, tedy okolo 7000 několikaminutových dílů ročně. K dispozici bude přes předplatné a máme zde docela zvláštní obchodní model. Za verzi bez reklam se bude platit $7,99 měsíčně, bude tu ale i varianta s reklamami. Ta nicméně nebude zdarma, jen její cena bude o něco snížena na $4,99 měsíčně.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.