www.tvfreak.cz
>
>

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci

Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
, , aktualita
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
K oblíbeným
reklama
Během následujících 12 měsíců by se měla objevit nová streamovací služba Quibi (zkratka od Quick Bites), na které by měly být krátké zhruba 7-10minutové epizody seriálů či filmů. Ty cílí zejména na uživatele mezi 25-35 lety, kteří na telefonu tráví hodně času, ale zkouknutí jednoho dílu jim takto nezabere mnoho času. Právě pro tuto streamovací službu Jeffreyho Katzenberga (bývalého šéfa Disney) chystá hororovou sérii After Dark slavný režisér Steven Spielberg. Ten chce napsat zhruba 10 až 12 epizod.
 
Quibi logo
 
Zajímavostí zde bude to, že epizody tohoto hororu nebudou dostupné přes den, ale pouze v noci. Aplikace tak bude ukazovat, kolik času zbývá do západu Slunce, a kdy tedy bude možné si epizodu konečně pustit. Stejně tak bude ukazovat, kdy vyjde Slunce, a kdy se tedy možnost spuštění ukončí.
 
Pojďme ale zpátky k samotnému Quibi. Katzenberg by chtěl mít 125 nových epizod různých seriálů týdně, tedy okolo 7000 několikaminutových dílů ročně. K dispozici bude přes předplatné a máme zde docela zvláštní obchodní model. Za verzi bez reklam se bude platit $7,99 měsíčně, bude tu ale i varianta s reklamami. Ta nicméně nebude zdarma, jen její cena bude o něco snížena na $4,99 měsíčně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala