www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina
, , aktualita
Streamovací služba Apple TV+ nebude zdaleka jen o samotném streamování. Apple chce totiž točit i takové filmy, které půjdou dříve na stříbrná plátna kin než na domácí obrazovky předplatitelů služby.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Apple TV+ bude spuštěna 1. listopadu, nicméně nebude nutné ji mít ve všech případech, abyste viděli originální obsah od Applu. Společnost chce totiž některé filmy s předstihem uvolňovat i do kin, takže je bude moci shlédnout kdokoli, a to ještě dříve než předplatitelé služby. Toto jim umožní soupeřit o Oskary a v případě vítězství pak Applu zajistit velkou publicitu a s tím i samotné streamovací službě. A to se počítá.
 
Apple TV+
 
Jako první půjde do kin The Elephant Queen, a to už 18. října, přičemž pro streamování bude tento film uvolněn až se spuštěním služby na začátku listopadu. Druhým filmem bude Hala, která půjde do kin 22. listopadu a na streamovací službě se objeví v průběhu prosince. Do třetice to bude The Banker se Samuel L. Jacksonem, který se má objevit v kinech 6. prosince. Na streamovací službu se ale dostane až v lednu příštího roku. Zatím však není jasné, zda budou mít předplatitelé Apple TV+ v kinech nějakou slevu nebo jiný benefit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala