www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina
, , aktualita
Streamovací služba Apple TV+ nebude zdaleka jen o samotném streamování. Apple chce totiž točit i takové filmy, které půjdou dříve na stříbrná plátna kin než na domácí obrazovky předplatitelů služby.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Apple TV+ bude spuštěna 1. listopadu, nicméně nebude nutné ji mít ve všech případech, abyste viděli originální obsah od Applu. Společnost chce totiž některé filmy s předstihem uvolňovat i do kin, takže je bude moci shlédnout kdokoli, a to ještě dříve než předplatitelé služby. Toto jim umožní soupeřit o Oskary a v případě vítězství pak Applu zajistit velkou publicitu a s tím i samotné streamovací službě. A to se počítá.
 
Apple TV+
 
Jako první půjde do kin The Elephant Queen, a to už 18. října, přičemž pro streamování bude tento film uvolněn až se spuštěním služby na začátku listopadu. Druhým filmem bude Hala, která půjde do kin 22. listopadu a na streamovací službě se objeví v průběhu prosince. Do třetice to bude The Banker se Samuel L. Jacksonem, který se má objevit v kinech 6. prosince. Na streamovací službu se ale dostane až v lednu příštího roku. Zatím však není jasné, zda budou mít předplatitelé Apple TV+ v kinech nějakou slevu nebo jiný benefit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala