www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina

Streamovací služba Apple TV+ bude točit filmy i pro kina
, , aktualita
Streamovací služba Apple TV+ nebude zdaleka jen o samotném streamování. Apple chce totiž točit i takové filmy, které půjdou dříve na stříbrná plátna kin než na domácí obrazovky předplatitelů služby.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Apple TV+ bude spuštěna 1. listopadu, nicméně nebude nutné ji mít ve všech případech, abyste viděli originální obsah od Applu. Společnost chce totiž některé filmy s předstihem uvolňovat i do kin, takže je bude moci zhlédnout kdokoli, a to ještě dříve než předplatitelé služby. Toto jim umožní soupeřit o Oskary a v případě vítězství pak Applu zajistit velkou publicitu a s tím i samotné streamovací službě. A to se počítá.
 
Apple TV+
 
Jako první půjde do kin The Elephant Queen, a to už 18. října, přičemž pro streamování bude tento film uvolněn až se spuštěním služby na začátku listopadu. Druhým filmem bude Hala, která půjde do kin 22. listopadu a na streamovací službě se objeví v průběhu prosince. Do třetice to bude The Banker se Samuel L. Jacksonem, který se má objevit v kinech 6. prosince. Na streamovací službu se ale dostane až v lednu příštího roku. Zatím však není jasné, zda budou mít předplatitelé Apple TV+ v kinech nějakou slevu nebo jiný benefit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik