Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí

2.3.2021, Milan Šurkala, aktualita
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
O srolovatelné televizi LG Signature Rollable OLED R se mluvilo už dlouho. V říjnu loňského roku se konečně dostala na trh, a to prozatím jen na ten jihokorejský. Jde o prémiovou technologii, a tak není divu, že si ji LG nechá také pořádně zaplatit. Cena 65" verze této televize 65RX OLED TV totiž vyjde na 100 milionů korejských wonů. To jsou po přepočtu bezmála 2 miliony Kč.
 
LG Signature Rollable OLED R
 
Není divu, že si novinku nemůže dovolit jen tak někdo. Hovoří se nyní o tom, že se od uvedení na trh prodalo 10 kusů této televize. Otázkou však je, zda je to při této ceně a průlomovosti produktu "jen" nebo "až". Je jasné, že tato technologie zatím rozhodně nemíří na mainstream, ale na tzv. "early adopters". O jiných úhlopříčkách se zatím neuvažuje, to až se technologie dostane do trochu lidovějších cen a alespoň normálního high-endu.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.