www.tvfreak.cz
>
>
>

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe
, , aktualita
Rozepře mezi Disney a Sony Pictures se zdají být u konce. Ty spočívaly v dělení zisků z filmů se Spider-Manem. Ten tak měl zmizet ze světa MCU, což je nyní prý zažehnáno a další film s pavoučím mužem v marvelovském světem je opět na pořadu dne.
K oblíbeným
reklama
V druhé polovině srpna došlo k rozkolu mezi společnostmi Sony a Marvel Studios, potažmo Disney. Šlo o to, že Sony dostávalo 95 % ze všech zisků z filmů se Spider-Manem, zatímco Marvel jen pouhých 5 %. Marvel se tak na filmech chtěl finančně výrazněji podílet a také posléze dostávat větší zisky, ideálně v poměru 50:50. Společnosti se tehdy nedohodly, což vyústilo ve fakt, že se Spider-Man, na jehož značku má Sony práva, už v marvelovských filmech neměl objevit.
 
Spider-Man
 
Jak ale naznačují zprávy, obě společnosti dále jednaly a Kevin Feige, šéf MCU, by měl být producentem i připravovaného třetího filmu se Spider-Manem zahraného Tomem Hollandem ve světě MCU. Poněvadž Sony chce vlastní filmy se Spider-Manem, je možné, že nový film bude můstkem, který logicky dovolí existenci pavoučího muže ve světě MCU i ve světě Sony bez marvelovských kolegů. Jaká přesně je dohoda mezi Sony a Disney a zda k ní skutečně v této formě došlo, nicméně zatím nemáme potvrzeno.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala