www.tvfreak.cz
>
>
>

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe
, , aktualita
Rozepře mezi Disney a Sony Pictures se zdají být u konce. Ty spočívaly v dělení zisků z filmů se Spider-Manem. Ten tak měl zmizet ze světa MCU, což je nyní prý zažehnáno a další film s pavoučím mužem v marvelovském světem je opět na pořadu dne.
K oblíbeným
reklama
V druhé polovině srpna došlo k rozkolu mezi společnostmi Sony a Marvel Studios, potažmo Disney. Šlo o to, že Sony dostávalo 95 % ze všech zisků z filmů se Spider-Manem, zatímco Marvel jen pouhých 5 %. Marvel se tak na filmech chtěl finančně výrazněji podílet a také posléze dostávat větší zisky, ideálně v poměru 50:50. Společnosti se tehdy nedohodly, což vyústilo ve fakt, že se Spider-Man, na jehož značku má Sony práva, už v marvelovských filmech neměl objevit.
 
Spider-Man
 
Jak ale naznačují zprávy, obě společnosti dále jednaly a Kevin Feige, šéf MCU, by měl být producentem i připravovaného třetího filmu se Spider-Manem zahraného Tomem Hollandem ve světě MCU. Poněvadž Sony chce vlastní filmy se Spider-Manem, je možné, že nový film bude můstkem, který logicky dovolí existenci pavoučího muže ve světě MCU i ve světě Sony bez marvelovských kolegů. Jaká přesně je dohoda mezi Sony a Disney a zda k ní skutečně v této formě došlo, nicméně zatím nemáme potvrzeno.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik