www.tvfreak.cz
>
>
>

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe

Spider-Man se údajně vrací do Marvel Cinematic Universe
, , aktualita
Rozepře mezi Disney a Sony Pictures se zdají být u konce. Ty spočívaly v dělení zisků z filmů se Spider-Manem. Ten tak měl zmizet ze světa MCU, což je nyní prý zažehnáno a další film s pavoučím mužem v marvelovském světem je opět na pořadu dne.
K oblíbeným
reklama
V druhé polovině srpna došlo k rozkolu mezi společnostmi Sony a Marvel Studios, potažmo Disney. Šlo o to, že Sony dostávalo 95 % ze všech zisků z filmů se Spider-Manem, zatímco Marvel jen pouhých 5 %. Marvel se tak na filmech chtěl finančně výrazněji podílet a také posléze dostávat větší zisky, ideálně v poměru 50:50. Společnosti se tehdy nedohodly, což vyústilo ve fakt, že se Spider-Man, na jehož značku má Sony práva, už v marvelovských filmech neměl objevit.
 
Spider-Man
 
Jak ale naznačují zprávy, obě společnosti dále jednaly a Kevin Feige, šéf MCU, by měl být producentem i připravovaného třetího filmu se Spider-Manem zahraného Tomem Hollandem ve světě MCU. Poněvadž Sony chce vlastní filmy se Spider-Manem, je možné, že nový film bude můstkem, který logicky dovolí existenci pavoučího muže ve světě MCU i ve světě Sony bez marvelovských kolegů. Jaká přesně je dohoda mezi Sony a Disney a zda k ní skutečně v této formě došlo, nicméně zatím nemáme potvrzeno.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala