Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink volně zpřístupnil 4 kanály a přidal HBO do Skylink Live TV

1.4.2021, Jáchym Šlik, aktualita
V dubnu 2021 odemkl Skylink čtyři kanály, které jsou tak dočasně dostupné všem bez ohledu na předplacený balíček. Zároveň rozšířil nabídku programů v online službě Skylink Live TV o několik novinek.
Po zrušení servisního poplatku a zavedení nového balíčku Mini se společnost M7 Group, která na českém trhu provozuje satelitní televizi Skylink, hlásí s dalšími novinkami. První z nich asi zákazníky nepřekvapí – se začátkem nového měsíce se totiž obnovila nabídka tzv. volného vysílání. Jedná se zpravidla o několik kanálů, které operátor každý měsíc odemkne všem divákům bez ohledu na to, který z balíčků mají předplacený. Jedná se tedy o jakousi ochutnávku, která by měla nalákat k přechodu na vyšší nabídku. Až do 4. května 2021 jsou prostřednictvím volného vysílání k dispozici čtyři kanály.
 
AMC láká na filmy a seriály, jako je šestá série Živí mrtví: Začátek konce nebo snímky se Spider-manem. Dokumenty s historickou tématikou vysílá Viasat History, který by v dubnu mohl zaujmout pořadem Nejpodivnější nálezy. Především hollywoodské snímky vysílá FilmBox Premium HD. Kvarteto odemknutých programů završuje lifestylový Canal+ Domo, který funguje teprve pár měsíců a patří stejnému vlastníkovi jako samotný Skylink. Vysílá pořady týkající se domácnosti, zahrady nebo vaření.
 
 
Druhá část dubnových novinek se týká online služby Skylink Live TV, která je k dispozici na počítačích, mobilních zařízeních a chytrých televizích. Tento týden se rozšířila o několik kanálů. V rámci živého vysílání lze nyní sledovat programy HBO, HBO2 a HBO3 ve vysokém rozlišení. Nabídka je dostupná pro zákazníky s balíčkem Komplet, HBO Standard a HBO MaxPack. Videotéka ovšem v případě HBO dostupná není, tato úloha zůstává vyhrazena platformě HBO GO. Pokud se jedná o videotéku v rámci Skylink Live TV, od dubna je bohatší o dětské pořady ze dvou kanálů: Minimax (balíček Smart či vyšší) a JimJam (balíček Multi či vyšší).
 
A nakonec se služba Skylink Live TV rozrostla také o již zmiňovaný kanál pro kutili, zahrádkáře a domácí kuchaře Canal+ Domo, který je aktuálně dostupný v rámci volného vysílání. Díky zařazení do online služby získali diváci přístup k živému streamu i archivu odvysílaných pořadů.
 
Zdroj: Tisková zpráva