Skylink volně zpřístupnil 4 kanály a přidal HBO do Skylink Live TV

Skylink volně zpřístupnil 4 kanály a přidal HBO do Skylink Live TV
, , aktualita
V dubnu 2021 odemkl Skylink čtyři kanály, které jsou tak dočasně dostupné všem bez ohledu na předplacený balíček. Zároveň rozšířil nabídku programů v online službě Skylink Live TV o několik novinek.
K oblíbeným
reklama
Po zrušení servisního poplatku a zavedení nového balíčku Mini se společnost M7 Group, která na českém trhu provozuje satelitní televizi Skylink, hlásí s dalšími novinkami. První z nich asi zákazníky nepřekvapí – se začátkem nového měsíce se totiž obnovila nabídka tzv. volného vysílání. Jedná se zpravidla o několik kanálů, které operátor každý měsíc odemkne všem divákům bez ohledu na to, který z balíčků mají předplacený. Jedná se tedy o jakousi ochutnávku, která by měla nalákat k přechodu na vyšší nabídku. Až do 4. května 2021 jsou prostřednictvím volného vysílání k dispozici čtyři kanály.
 
AMC láká na filmy a seriály, jako je šestá série Živí mrtví: Začátek konce nebo snímky se Spider-manem. Dokumenty s historickou tématikou vysílá Viasat History, který by v dubnu mohl zaujmout pořadem Nejpodivnější nálezy. Především hollywoodské snímky vysílá FilmBox Premium HD. Kvarteto odemknutých programů završuje lifestylový Canal+ Domo, který funguje teprve pár měsíců a patří stejnému vlastníkovi jako samotný Skylink. Vysílá pořady týkající se domácnosti, zahrady nebo vaření.
 
 
Druhá část dubnových novinek se týká online služby Skylink Live TV, která je k dispozici na počítačích, mobilních zařízeních a chytrých televizích. Tento týden se rozšířila o několik kanálů. V rámci živého vysílání lze nyní sledovat programy HBO, HBO2 a HBO3 ve vysokém rozlišení. Nabídka je dostupná pro zákazníky s balíčkem Komplet, HBO Standard a HBO MaxPack. Videotéka ovšem v případě HBO dostupná není, tato úloha zůstává vyhrazena platformě HBO GO. Pokud se jedná o videotéku v rámci Skylink Live TV, od dubna je bohatší o dětské pořady ze dvou kanálů: Minimax (balíček Smart či vyšší) a JimJam (balíček Multi či vyšší).
 
A nakonec se služba Skylink Live TV rozrostla také o již zmiňovaný kanál pro kutili, zahrádkáře a domácí kuchaře Canal+ Domo, který je aktuálně dostupný v rámci volného vysílání. Díky zařazení do online služby získali diváci přístup k živému streamu i archivu odvysílaných pořadů.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony
Logitech potvrdil, že končí s výrobou univerzálních dálkových ovladačů z řady Harmony. Na trhu zůstanou do vyprodání zásob, ale jejich podpora bude pokračovat i nadále. O konci ovladačů se spekulovalo již dříve.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček
Netflix získal exkluzivní práva streamovat na své platformě nadcházející filmy od Sony Pictures. Týká se to titulů jako Morbius, Uncharted nebo pokračování Spider-Mana. Smlouva platí 5 let a týká se pouze USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“ Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“
Na českém trhu se začal prodávat malý a cenově dostupný televizor Sharp LC-24DHG5112E, který nijak neuchvátí kvalitou obrazu a dokonce postrádá chytré funkce. Zvládne ovšem přehrát vaší kolekci DVD, aniž byste potřebovali další zařízení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp
Je třeba se mít na pozoru. Útočníci, kteří z uživatelů chtějí vymámit peníze, číhají všude. Na Google Play to byla podvodná aplikace FlixOnline, která měla údajně nabízet předplatné Netflixu zdarma. Nepřekvapivě tomu tak nebylo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala