Skylink volně zpřístupnil 4 kanály a přidal HBO do Skylink Live TV

Skylink volně zpřístupnil 4 kanály a přidal HBO do Skylink Live TV
, , aktualita
V dubnu 2021 odemkl Skylink čtyři kanály, které jsou tak dočasně dostupné všem bez ohledu na předplacený balíček. Zároveň rozšířil nabídku programů v online službě Skylink Live TV o několik novinek.
K oblíbeným
reklama
Po zrušení servisního poplatku a zavedení nového balíčku Mini se společnost M7 Group, která na českém trhu provozuje satelitní televizi Skylink, hlásí s dalšími novinkami. První z nich asi zákazníky nepřekvapí – se začátkem nového měsíce se totiž obnovila nabídka tzv. volného vysílání. Jedná se zpravidla o několik kanálů, které operátor každý měsíc odemkne všem divákům bez ohledu na to, který z balíčků mají předplacený. Jedná se tedy o jakousi ochutnávku, která by měla nalákat k přechodu na vyšší nabídku. Až do 4. května 2021 jsou prostřednictvím volného vysílání k dispozici čtyři kanály.
 
AMC láká na filmy a seriály, jako je šestá série Živí mrtví: Začátek konce nebo snímky se Spider-manem. Dokumenty s historickou tématikou vysílá Viasat History, který by v dubnu mohl zaujmout pořadem Nejpodivnější nálezy. Především hollywoodské snímky vysílá FilmBox Premium HD. Kvarteto odemknutých programů završuje lifestylový Canal+ Domo, který funguje teprve pár měsíců a patří stejnému vlastníkovi jako samotný Skylink. Vysílá pořady týkající se domácnosti, zahrady nebo vaření.
 
 
Druhá část dubnových novinek se týká online služby Skylink Live TV, která je k dispozici na počítačích, mobilních zařízeních a chytrých televizích. Tento týden se rozšířila o několik kanálů. V rámci živého vysílání lze nyní sledovat programy HBO, HBO2 a HBO3 ve vysokém rozlišení. Nabídka je dostupná pro zákazníky s balíčkem Komplet, HBO Standard a HBO MaxPack. Videotéka ovšem v případě HBO dostupná není, tato úloha zůstává vyhrazena platformě HBO GO. Pokud se jedná o videotéku v rámci Skylink Live TV, od dubna je bohatší o dětské pořady ze dvou kanálů: Minimax (balíček Smart či vyšší) a JimJam (balíček Multi či vyšší).
 
A nakonec se služba Skylink Live TV rozrostla také o již zmiňovaný kanál pro kutili, zahrádkáře a domácí kuchaře Canal+ Domo, který je aktuálně dostupný v rámci volného vysílání. Díky zařazení do online služby získali diváci přístup k živému streamu i archivu odvysílaných pořadů.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED
Na CES 2022 představila společnost Samsung i další nové produkty. Jsou mezi nimi chytré televize Neo QLED, které budou vrcholit modelem s 8K rozlišením a frekvencí 144 Hz, zajímavostí jsou i televize s MicroLED.
8.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2 LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2
LG uvedlo na veletrhu CES 2022 spoustu nových televizí. Mezi nimi se dá najít i několik zajímavostí. OLED televize výrobce budou nově k dispozici v ještě menší 42" úhlopříčce a naopak v ještě větší, 97".
7.1.2022, aktualita, Milan Šurkala