Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink v květnu zdarma zpřístupní National Geographic a Canal+ Domo

3.5.2021, Jáchym Šlik, aktualita
S novým měsícem přichází i obnovená nabídka Skylinku ve volném vysílání. Milovníky dokumentů potěší National Geographic HD, inspiraci pro vaření, domácnost či zahradu zase přinese Canal+ Domo.
Stalo se příjemnou tradicí, že Skylink každý měsíc zařadí do tzv. volného vysílání několik kanálů, které jsou tak dostupné všem zákazníkům bez ohledu na programový balíček. Jedná se nejen o příjemný bonus, ale také způsob, jak diváky nalákat k přechodu na vyšší tarif. V květnu 2021 se ve volném vysílání objeví pouze dva programy, což je méně než v dubnu.
 
 
Jako první byl zpřístupněn National Geographic HD představující dokumenty různých žánrů. Mezi aktuálně vysílané patří seriál Umění přežít, kde dobrodruh Hazen Audel hledá v odlehlých koutech světa domorodé kmeny, od nichž by se rád přiučil jejich technikám přežití. Další řadou pokračuje série Pomozte autům, kde jsou hromady šrotu přeměněny v nádherné vozy.

Druhým odemknutým programem je Canal+ Domo, který je v nabídce stále relativní novinkou.  Spustila jej společnost Groupe Canal+, která patří stejnému vlastníkovi jako M7 Group, provozovateli Skylinku. Ve vysílání Canal+ Domo najdete pořady o zútulnění domova, vaření, kutilství nebo zahradničení, což se vzhledem k aktuální sezóně může hodit. Tento kanál, který vysílá 20 hodin denně bez reklam, byl ve volném vysílání dostupný i v uplynulých měsících.
Výše uvedené kanály budou dostupné ve volném vysílání od 4. do 31. května 2021. Parametry pro jejich naladění uvádíme v tabulce níže. National Geographic HD i Canal+ Domo jsou k dispozici také prostřednictvím služby Skylink Live TV. To znamená, že živé vysílání i archiv pořadů máte k dispozici na internetu. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení a chytré televize, ale funguje také webová verze služby.
 

Technické parametry pro naladění programů ve volném vysílání 

 
Program: National Geographic HD CANAL+ Domo
Pozice ve FastScan: 123 25
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 012 MHz
Polarizace: Vertikální Vertikální
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama
reklama