Skylink v květnu zdarma zpřístupní National Geographic a Canal+ Domo

Skylink v květnu zdarma zpřístupní National Geographic a Canal+ Domo
, , aktualita
S novým měsícem přichází i obnovená nabídka Skylinku ve volném vysílání. Milovníky dokumentů potěší National Geographic HD, inspiraci pro vaření, domácnost či zahradu zase přinese Canal+ Domo.
K oblíbeným
reklama
Stalo se příjemnou tradicí, že Skylink každý měsíc zařadí do tzv. volného vysílání několik kanálů, které jsou tak dostupné všem zákazníkům bez ohledu na programový balíček. Jedná se nejen o příjemný bonus, ale také způsob, jak diváky nalákat k přechodu na vyšší tarif. V květnu 2021 se ve volném vysílání objeví pouze dva programy, což je méně než v dubnu.
 
 
Jako první byl zpřístupněn National Geographic HD představující dokumenty různých žánrů. Mezi aktuálně vysílané patří seriál Umění přežít, kde dobrodruh Hazen Audel hledá v odlehlých koutech světa domorodé kmeny, od nichž by se rád přiučil jejich technikám přežití. Další řadou pokračuje série Pomozte autům, kde jsou hromady šrotu přeměněny v nádherné vozy.

Druhým odemknutým programem je Canal+ Domo, který je v nabídce stále relativní novinkou.  Spustila jej společnost Groupe Canal+, která patří stejnému vlastníkovi jako M7 Group, provozovateli Skylinku. Ve vysílání Canal+ Domo najdete pořady o zútulnění domova, vaření, kutilství nebo zahradničení, což se vzhledem k aktuální sezóně může hodit. Tento kanál, který vysílá 20 hodin denně bez reklam, byl ve volném vysílání dostupný i v uplynulých měsících.
Výše uvedené kanály budou dostupné ve volném vysílání od 4. do 31. května 2021. Parametry pro jejich naladění uvádíme v tabulce níže. National Geographic HD i Canal+ Domo jsou k dispozici také prostřednictvím služby Skylink Live TV. To znamená, že živé vysílání i archiv pořadů máte k dispozici na internetu. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení a chytré televize, ale funguje také webová verze služby.
 

Technické parametry pro naladění programů ve volném vysílání 

 
Program: National Geographic HD CANAL+ Domo
Pozice ve FastScan: 123 25
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 012 MHz
Polarizace: Vertikální Vertikální
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik