Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink nabízí videotéku National Geographic, dočasně je přístupná zdarma

16.4.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Zákazníci operátora Skylink mají jako jediní v Česku možnost využít videoknihovnu National Geographic, která obsahuje pořady této stanice. Služba je přístupná přes Skylink Live TV, první měsíc navíc zdarma pro všechny zákazníky.
Skylink a National Geographic spouští na českém i slovenském trhu novou videotéku, nebo přesněji videoknihovnu, jak zní oficiální název. Jedná se o kolekci VOD (video-on-demand), která obsahuje pořady z produkce populárních kanálů National Geographic a Nat Geo Wild. V databázi by měli diváci najít přes čtyři stovky dokumentů různých žánrů, a to jak samostatných pořadů, tak celých seriálů.
 
K dispozici je široká nabídka pořadů různých žánrů a tématických zaměření, takže na své si přijdou milovníci přírody, vesmírných objevů, historie nebo tajuplných záhad. Videoknihovna obsahuje třeba sérii Kosmos: Časoprostorová odysea vyprávějící příběh vesmíru i s nahlédnutím do budoucnosti, tématický cyklus Hadi, historicky zaměřený seriál Nacisté nebo cyklus Záhady a legendy, který rozkrývá tajemství těžko vysvětlitelných událostí.
 
 
Služba je od 15. dubna do 15. května 2020 dostupná pro všechny zákazníky Skylink bez ohledu na předplacený balíček. Od 15. května bude videoknihovna součástí balíčků Multi a vyšších. Přístup k databázi dokumentů je možný přes internetovou televizi Skylink Live TV. Kromě chytrého televizoru mohou diváci sledovat dokumenty od National Geographic také na počítači, smartphonu nebo tabletu, kam si stáhnou aplikaci Skylink Live TV.
 
„Jsme nesmírně rádi, že právě ve spolupráci s platformou Skylink, se podařilo zajistit divákům v České republice a na Slovensku tuto skvělou příležitost zhlédnout jedinečné dokumenty National Geographic jinde než v běžném televizním vysílání, a to prostřednictvím nové služby National Geographic videoknihovny,“ uvedla Marlena Pasowski, ředitelka pobočky National Geographic pro střední Evropu.
 
Skylink a National Geographic přichází s novinkou právě v nejlepší chvíli, kdy jsou lidé nuceni trávit více času doma a roste tak zájem o televizní pořady – jak v běžném vysílání, tak prostřednictvím různých služeb VOD. Připomeňme, že v dubnu odemkl Skylink rekordních 32 programů pro všechny zákazníky bez ohledu na tarif, který využívají. Zdarma lze sledovat mimo jiné kanály National Geographic HD a Nat Geo Wild HD.
 
Zdroj: Tisková zpráva