www.tvfreak.cz
>
>
>

Skylink nabízí videotéku National Geographic, dočasně je přístupná zdarma

Skylink nabízí videotéku National Geographic, dočasně je přístupná zdarma
, , aktualita
Zákazníci operátora Skylink mají jako jediní v Česku možnost využít videoknihovnu National Geographic, která obsahuje pořady této stanice. Služba je přístupná přes Skylink Live TV, první měsíc navíc zdarma pro všechny zákazníky.
K oblíbeným
reklama
Skylink a National Geographic spouští na českém i slovenském trhu novou videotéku, nebo přesněji videoknihovnu, jak zní oficiální název. Jedná se o kolekci VOD (video-on-demand), která obsahuje pořady z produkce populárních kanálů National Geographic a Nat Geo Wild. V databázi by měli diváci najít přes čtyři stovky dokumentů různých žánrů, a to jak samostatných pořadů, tak celých seriálů.
 
K dispozici je široká nabídka pořadů různých žánrů a tématických zaměření, takže na své si přijdou milovníci přírody, vesmírných objevů, historie nebo tajuplných záhad. Videoknihovna obsahuje třeba sérii Kosmos: Časoprostorová odysea vyprávějící příběh vesmíru i s nahlédnutím do budoucnosti, tématický cyklus Hadi, historicky zaměřený seriál Nacisté nebo cyklus Záhady a legendy, který rozkrývá tajemství těžko vysvětlitelných událostí.
 
 
Služba je od 15. dubna do 15. května 2020 dostupná pro všechny zákazníky Skylink bez ohledu na předplacený balíček. Od 15. května bude videoknihovna součástí balíčků Multi a vyšších. Přístup k databázi dokumentů je možný přes internetovou televizi Skylink Live TV. Kromě chytrého televizoru mohou diváci sledovat dokumenty od National Geographic také na počítači, smartphonu nebo tabletu, kam si stáhnou aplikaci Skylink Live TV.
 
„Jsme nesmírně rádi, že právě ve spolupráci s platformou Skylink, se podařilo zajistit divákům v České republice a na Slovensku tuto skvělou příležitost zhlédnout jedinečné dokumenty National Geographic jinde než v běžném televizním vysílání, a to prostřednictvím nové služby National Geographic videoknihovny,“ uvedla Marlena Pasowski, ředitelka pobočky National Geographic pro střední Evropu.
 
Skylink a National Geographic přichází s novinkou právě v nejlepší chvíli, kdy jsou lidé nuceni trávit více času doma a roste tak zájem o televizní pořady – jak v běžném vysílání, tak prostřednictvím různých služeb VOD. Připomeňme, že v dubnu odemkl Skylink rekordních 32 programů pro všechny zákazníky bez ohledu na tarif, který využívají. Zdarma lze sledovat mimo jiné kanály National Geographic HD a Nat Geo Wild HD.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik