Skylink nabídne programy Sport 1 a Minimax v nižších balíčcích

Skylink nabídne programy Sport 1 a Minimax v nižších balíčcích
, , aktualita
Skylink přesune vybrané programy do nižších balíčků, takže budou přístupnější většímu počtu diváků. Týká se to kanálů Sport 1 a Minimax. Skylink také upozorňuje na přeladění programu Epic Drama HD.
K oblíbeným
reklama
Skylink oznámil změny v programových balíčcích. Nemusíte mít ovšem starost, neboť se jedná o změny pozitivní pro zákazníky. Konkrétně kanál Sport 1 HD, který byl dosud dostupný od balíčku Flexi 10 nebo Kombi, se přesouvá do balíčku Smart. Kromě sportovních fanoušků potěší změny také malé diváky. Dětský kanál Minimax bude nyní dostupný ve vůbec nejnižším placeném balíčku Mini, čímž se zpřístupní všem zákazníkům. Změny vejdou v platnost 1. června 2021. Oba programy jsou navíc dostupné také ve služby Skylink Live TV.
 
 
Při této příležitosti oznámil Skylink také prodloužení spolupráce se společností AMC Networks International, a to prostřednictvím své mateřské firmy M7 Group. Pro diváky z toho vyplývá, že ani v budoucnu nepřijdou o populární programy. Dohoda se týká kanálů Sport 1, Sport 2, AMC, Film+, Minimax, JimJam, Spektrum, Spektrum Home a CBS Reality, které zůstanou v nabídce Skylinku.
Další novinka, která by neměla uniknout zákazníkům Skylinku, se týká plánovaného přeladění filmového programu Epic Drama HD, který je přístupný od balíčku Smart výše. Pokud chcete program sledovat i v budoucnu, bude nutné přeladit na nové parametry. Zákazníci, kteří používají funkci FastScan ovšem nemusí nic dělat, protože program najdou na svém přijímači automaticky naladěný. Pokud nemají zařízení s funkcí FastScan, nezbývá než provést přeladění ručně. Potřebné parametry uvádí tabulka níže. Přeladění se doporuje provést co nejdříve, ale nejpozději do 31. května 2021.
 
Technické parametry pro naladění programů:
Program: Epic Drama HD
Pozice ve FastScan: 88
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 934 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC:  3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek
AMC, Film+, Spektrum, Sport1 nebo Minimax. Tyto a další kanály zmizí za pár týdnů z nabídky O2 TV. Naopak dojde k přidání desítky kanálů včetně exkluzivní novinky HGTV HD z rodiny Discovery. Připravena je i služba O2 TV Plus pro filmové fanoušky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům
Pokud si zakoupíte televizor TCL nebo Thomson, případně soundbar TCL, máte nárok na vyzkoušení služby SledováníTV po dobu 6 měsíců. Balíček v hodnotě 1 880 Kč obsahuje více než stovku kanálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik