Skylink je bohatší o 5 programů, další 2 v únoru odemyká

Skylink je bohatší o 5 programů, další 2 v únoru odemyká
, , aktualita
Operátor Skylink rozšířil svou nabídku o pět kanálů se seriály, filmy, dětskými pořady i dokumenty. Najdeme mezi nimi i tematické programy AXN. Po celý únor budou také dva kanály dostupné ve volném vysílání.
K oblíbeným
reklama
Nabídka satelitní televize Skylink je od 1. února 2021 bohatší o pět kanálů, které jsou určeny pro diváky různých skupin. Od balíčku Smart mohou diváci sledovat seriálové programy AXN White a AXN Black. První z nich je zaměřený hlavně na kriminálky, druhý potom potěší třeba milovníky sci-fi. Mezi právě vysílané pořady patří druhá řada seriálů Zelenáč nebo repríza oblíbeného Strážce pořádku. Rovněž od balíčku Smart je dostupný dětský kanál Nicktoons vysílající animáky.
 
Diváci s balíčkem Multi a výše mohou nově sledovat kanál History HD. Jak naznačuje název, ve vysílání najdete dokumenty o historických událostech a osobnostech. Kanál je navíc dostupný ve vysoké kvalitě. Minimálně balíček Kombi potřebujete ke sledování poslední programové novinky – FilmBox Family. Těšit se můžete na filmy a seriály pro celou rodinu. Nejedná se přitom o úplnou novinku v nabídce tohoto satelitního operátora, neboť FilmBox Family mohli zákazníci Skylinku přijímat až do roku 2018.
 
 
Skylink divákům opět uvolní program Canal+ Domo, který začal vysílat koncem loňského roku a vysílá pořady o vaření, domácnosti či zahradě. Tento kanál patří stejnému vlastníkovi jako Skylink a zdarma bude dostupný až do konce února. Stejně tak mohou všichni zákazníci (bez ohledu na předplacený balíček) tento měsíc volně sledovat dokumentární National Geographic Wild HD. Aktuálně nabízí premiéru několika dokumentů o velkých kočkách, jako jsou Levhart s nefritovýma očima nebo Maya, tygří královna. National Geographic Wild HD je navíc dostupný také prostřednictvím internetové aplikace Skylink Live TV.
 
Technické parametry pro naladění nových programů:   
Program: AXN Black AXN White Nicktoons History HD FilmBox Family
Pozice ve FastScan: 90 91 170 127 83
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 954 MHz 11 954 MHz 11 954 MHz 12 012 MHz 12 012 MHz
Polarizace: Horizontální Horizontální Horizontální Vertikální Vertikální
FEC:  2/3  2/3  2/3  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON OFF OFF OFF OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
V březnu si můžete na HBO GO uspořádat maraton všech dílů Pána prstenů a Hobita. Premiéru bude mít čtyřhodinový akční snímek Liga spravedlnosti Zacka Snydera, stejně jako nový seriál se Supermanem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik