Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek

Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek
, , aktualita
Skylink tento měsíc rozhodně nešetřil bonusy pro diváky a volně zpřístupnil hned osm kanály různých žánrů – od pohádek přes dokumenty až po hudbu. Úplnou novinkou v nabídce je program Canal+ Domo.
K oblíbeným
reklama
Chladné počasí, sváteční atmosféra i protikoronavirová opatření přitáhnou k obrazovkám během prosince více diváků. Skylink na tento trend reaguje novou nabídkou volně vysílaných programů, která je tentokrát výrazně bohatší než obvykle – místo obvyklého jednoho či dvou kanálů se jich zákazníkům tohoto operátora odemklo hned osm. Diváci je mohou sledovat volně bez ohledu na předplacený balíček, a to až do úterý 5. 1. 2021.
 
Filmoví fanoušci mohou naladit kanály CS Film, CS Horror a AMC. Poslední jmenovaný během svátků zařazuje do vysílání kultovní trháky jako Kill Bill 1 a 2 nebo Robin Hood: Král zbojníků.  Inspirace pro vaření nabídne TV Paprika, která každý den otevře jedno okénko adventního kalendáře s rychlými recepty. Na dětské diváky potom čekají kanály Cartoon Network a Minimax s oblíbenými pohádkami jako Kung Fu Panda – Tlapky osudu a Lego Friends: Dívky s posláním.
 
 
Skylink také divákům nabídne k ochutnání své programové novinky. Patří mezi ně Canal+ Domo, vůbec první program z produkce Groupe Canal+, která patří stejnému vlastníkovi jako M7 Group, provozovateli Skylinku. Canal+ Domo vysílá pořady zaměřené na vaření nebo péči o dům a zahradu včetně praktických tipů a návodů. Program vysílá v HD kvalitě a obsah je lokalizovaný do češtiny. po ukončení volného vysílání bude kanál součástí programového balíčku Smart.
 
Druhou programovou novinkou, kterou Skylink zařadil do volného vysílání, je Šlágr Premium HD. Vysílá 24 hodin denně melodické písničky pro dobrou náladu od interpretů ze Šlágr TV, československé pop music i ze zahraničí. Kanál zůstane součástí balíčku Smart. Osm volně vysílaných programů uzavírá Mezzo HD. Tento kanál je zaměřený na živá vystoupení opery, baletu nebo klasické vážné hudby a dosud byl v nabídce Skylinku pouze ve standardní kvalitě.
 
Programy CS Film, AMC, Mezzo HD, Minimax a Cartoon Network jsou dostupné také prostřednictvím služby Skylink Live TV.
 
Technické parametry pro naladění programu Canal+ Domo:
Pozice ve FastScan: 25
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG údajně připravuje 97" OLED TV LG údajně připravuje 97" OLED TV
Na Internetu se objevují zprávy, že by se v příštím roce měla objevit nová OLED TV od společnosti LG Electronics. Ta by měla rozšířit dnešní nabídku čítající 48" až 83" o ještě větší variantu s 97 palci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář