Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek

Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek
, , aktualita
Skylink tento měsíc rozhodně nešetřil bonusy pro diváky a volně zpřístupnil hned osm kanály různých žánrů – od pohádek přes dokumenty až po hudbu. Úplnou novinkou v nabídce je program Canal+ Domo.
K oblíbeným
reklama
Chladné počasí, sváteční atmosféra i protikoronavirová opatření přitáhnou k obrazovkám během prosince více diváků. Skylink na tento trend reaguje novou nabídkou volně vysílaných programů, která je tentokrát výrazně bohatší než obvykle – místo obvyklého jednoho či dvou kanálů se jich zákazníkům tohoto operátora odemklo hned osm. Diváci je mohou sledovat volně bez ohledu na předplacený balíček, a to až do úterý 5. 1. 2021.
 
Filmoví fanoušci mohou naladit kanály CS Film, CS Horror a AMC. Poslední jmenovaný během svátků zařazuje do vysílání kultovní trháky jako Kill Bill 1 a 2 nebo Robin Hood: Král zbojníků.  Inspirace pro vaření nabídne TV Paprika, která každý den otevře jedno okénko adventního kalendáře s rychlými recepty. Na dětské diváky potom čekají kanály Cartoon Network a Minimax s oblíbenými pohádkami jako Kung Fu Panda – Tlapky osudu a Lego Friends: Dívky s posláním.
 
 
Skylink také divákům nabídne k ochutnání své programové novinky. Patří mezi ně Canal+ Domo, vůbec první program z produkce Groupe Canal+, která patří stejnému vlastníkovi jako M7 Group, provozovateli Skylinku. Canal+ Domo vysílá pořady zaměřené na vaření nebo péči o dům a zahradu včetně praktických tipů a návodů. Program vysílá v HD kvalitě a obsah je lokalizovaný do češtiny. po ukončení volného vysílání bude kanál součástí programového balíčku Smart.
 
Druhou programovou novinkou, kterou Skylink zařadil do volného vysílání, je Šlágr Premium HD. Vysílá 24 hodin denně melodické písničky pro dobrou náladu od interpretů ze Šlágr TV, československé pop music i ze zahraničí. Kanál zůstane součástí balíčku Smart. Osm volně vysílaných programů uzavírá Mezzo HD. Tento kanál je zaměřený na živá vystoupení opery, baletu nebo klasické vážné hudby a dosud byl v nabídce Skylinku pouze ve standardní kvalitě.
 
Programy CS Film, AMC, Mezzo HD, Minimax a Cartoon Network jsou dostupné také prostřednictvím služby Skylink Live TV.
 
Technické parametry pro naladění programu Canal+ Domo:
Pozice ve FastScan: 25
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Herní služby Google Stadia a GeForce Now míří na televize LG Herní služby Google Stadia a GeForce Now míří na televize LG
Streamování a hraní her na televizích bude opět o něco jednodušší. Herní služby Google Stadia a GeForce Now budou moci od letošního roku využívat i majitelé nových televizí od společnosti LG.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
OLED TV do každé rodiny. LG oznámilo nejdostupnější řadu A1 OLED TV do každé rodiny. LG oznámilo nejdostupnější řadu A1
LG přidalo do své nabídky novou sérii A1, která by měla obsahovat nejlevnější OLED TV na trhu v úhlopříčkách 48" až 77". To se pochopitelně neobejde bez ústupků. K dispozici bude také série B1.
13.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL nabídne televize s vylepšeným miniLED podsvícením OD Zero. Nechybí ani Google TV TCL nabídne televize s vylepšeným miniLED podsvícením OD Zero. Nechybí ani Google TV
TCL představilo technologií OD Zero, která vylepší podsvícení v letošních televizích. Výrobce také informoval, že nasadí operační systém Google TV. Konkrétní modelové řady zatím byly představeny pouze pro USA.
13.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik