Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek

Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek
, , aktualita
Skylink tento měsíc rozhodně nešetřil bonusy pro diváky a volně zpřístupnil hned osm kanály různých žánrů – od pohádek přes dokumenty až po hudbu. Úplnou novinkou v nabídce je program Canal+ Domo.
K oblíbeným
reklama
Chladné počasí, sváteční atmosféra i protikoronavirová opatření přitáhnou k obrazovkám během prosince více diváků. Skylink na tento trend reaguje novou nabídkou volně vysílaných programů, která je tentokrát výrazně bohatší než obvykle – místo obvyklého jednoho či dvou kanálů se jich zákazníkům tohoto operátora odemklo hned osm. Diváci je mohou sledovat volně bez ohledu na předplacený balíček, a to až do úterý 5. 1. 2021.
 
Filmoví fanoušci mohou naladit kanály CS Film, CS Horror a AMC. Poslední jmenovaný během svátků zařazuje do vysílání kultovní trháky jako Kill Bill 1 a 2 nebo Robin Hood: Král zbojníků.  Inspirace pro vaření nabídne TV Paprika, která každý den otevře jedno okénko adventního kalendáře s rychlými recepty. Na dětské diváky potom čekají kanály Cartoon Network a Minimax s oblíbenými pohádkami jako Kung Fu Panda – Tlapky osudu a Lego Friends: Dívky s posláním.
 
 
Skylink také divákům nabídne k ochutnání své programové novinky. Patří mezi ně Canal+ Domo, vůbec první program z produkce Groupe Canal+, která patří stejnému vlastníkovi jako M7 Group, provozovateli Skylinku. Canal+ Domo vysílá pořady zaměřené na vaření nebo péči o dům a zahradu včetně praktických tipů a návodů. Program vysílá v HD kvalitě a obsah je lokalizovaný do češtiny. po ukončení volného vysílání bude kanál součástí programového balíčku Smart.
 
Druhou programovou novinkou, kterou Skylink zařadil do volného vysílání, je Šlágr Premium HD. Vysílá 24 hodin denně melodické písničky pro dobrou náladu od interpretů ze Šlágr TV, československé pop music i ze zahraničí. Kanál zůstane součástí balíčku Smart. Osm volně vysílaných programů uzavírá Mezzo HD. Tento kanál je zaměřený na živá vystoupení opery, baletu nebo klasické vážné hudby a dosud byl v nabídce Skylinku pouze ve standardní kvalitě.
 
Programy CS Film, AMC, Mezzo HD, Minimax a Cartoon Network jsou dostupné také prostřednictvím služby Skylink Live TV.
 
Technické parametry pro naladění programu Canal+ Domo:
Pozice ve FastScan: 25
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi TV EA 2022: elegantní, ale přitom levné televize v mnoha úhlopříčkách Xiaomi Mi TV EA 2022: elegantní, ale přitom levné televize v mnoha úhlopříčkách
Xiaomi dnes na domácím trhu představilo novou sérii LCD TV, které mají tělo z kovu a používají mimořádně úzké rámečky okolo obrazovky. Tento „prémiový design“ přitom televizory kombinují s cenami nižší až střední třídy.
16.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik