Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob

Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob
, , aktualita
Multimediální centra Nvidia Shield TV Pro (2019) se stala nedostupnými v obchodech po celém světě. Výrobce se rozhodl utnout spekulace o ukončení produkce a slibuje, že na cestě do skladů jsou další kusy zařízení.
K oblíbeným
reklama
Televizní centrum a herní konzole od Nvidie byla v loňském roce představena v nové variantě Shield TV Pro (2019). V posledních měsících se ovšem tento model potýká s horší dostupností na trhu. Většina obchodů po celém světě hlásí, že je tento produkt vyprodaný. Proto se na internetu dokonce objevily spekulace, že došlo k zastavení výroby a zařízení v tichosti zmizí z trhu. Tuto variantu ovšem razantně odmítla Nvidia, která vydala prohlášení na svých oficiálních stránkách. V něm uvádí, že Shield TV Pro (2019) z trhu nezmizí, ale v souvislosti s koronavirovou krizí došlo ke komplikacím při výrobě.
 
 
Výroba zařízení by měla být v tuto chvíli obnovováno a k partnerům po celém světě údajně již míří nové kusy, takže v následujících dnech můžeme očekávat opětovné naskladnění konzole. Někteří prodejci v minulosti uváděli, že produkt byl vyřazen z prodeje, ale to bylo podle Nvidie způsobeno jen chybějícím datem dodání. Z českých internetových prodejců nabízí Shield TV Pro (2019) pouze Alza.cz, která v současné době uvádí dostupnost „Na objednávku – termín upřesníme“. Cena multimediálního centra činí 5 699 Kč včetně DPH. V nabídce jiných obchodů tento model nenajdeme.
 
Nvidia Shield TV Pro (2019) nabízí proti standardnímu modelu např. větší porci operační paměti, takže zajistí lepší výkon v kombinaci s operačním systémem Android TV. Letos získalo zařízení velkou aktualizaci Shield Experience 8.1.1, která mimo opravy chyb přinesla také podporu herního ovladače Xbox Elite 2.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik