Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob

Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob
, , aktualita
Multimediální centra Nvidia Shield TV Pro (2019) se stala nedostupnými v obchodech po celém světě. Výrobce se rozhodl utnout spekulace o ukončení produkce a slibuje, že na cestě do skladů jsou další kusy zařízení.
K oblíbeným
reklama
Televizní centrum a herní konzole od Nvidie byla v loňském roce představena v nové variantě Shield TV Pro (2019). V posledních měsících se ovšem tento model potýká s horší dostupností na trhu. Většina obchodů po celém světě hlásí, že je tento produkt vyprodaný. Proto se na internetu dokonce objevily spekulace, že došlo k zastavení výroby a zařízení v tichosti zmizí z trhu. Tuto variantu ovšem razantně odmítla Nvidia, která vydala prohlášení na svých oficiálních stránkách. V něm uvádí, že Shield TV Pro (2019) z trhu nezmizí, ale v souvislosti s koronavirovou krizí došlo ke komplikacím při výrobě.
 
 
Výroba zařízení by měla být v tuto chvíli obnovováno a k partnerům po celém světě údajně již míří nové kusy, takže v následujících dnech můžeme očekávat opětovné naskladnění konzole. Někteří prodejci v minulosti uváděli, že produkt byl vyřazen z prodeje, ale to bylo podle Nvidie způsobeno jen chybějícím datem dodání. Z českých internetových prodejců nabízí Shield TV Pro (2019) pouze Alza.cz, která v současné době uvádí dostupnost „Na objednávku – termín upřesníme“. Cena multimediálního centra činí 5 699 Kč včetně DPH. V nabídce jiných obchodů tento model nenajdeme.
 
Nvidia Shield TV Pro (2019) nabízí proti standardnímu modelu např. větší porci operační paměti, takže zajistí lepší výkon v kombinaci s operačním systémem Android TV. Letos získalo zařízení velkou aktualizaci Shield Experience 8.1.1, která mimo opravy chyb přinesla také podporu herního ovladače Xbox Elite 2.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik