Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob

Shield TV Pro (2019) jako nedostatkové zboží? Nvidia slibuje doplnění zásob
, , aktualita
Multimediální centra Nvidia Shield TV Pro (2019) se stala nedostupnými v obchodech po celém světě. Výrobce se rozhodl utnout spekulace o ukončení produkce a slibuje, že na cestě do skladů jsou další kusy zařízení.
K oblíbeným
reklama
Televizní centrum a herní konzole od Nvidie byla v loňském roce představena v nové variantě Shield TV Pro (2019). V posledních měsících se ovšem tento model potýká s horší dostupností na trhu. Většina obchodů po celém světě hlásí, že je tento produkt vyprodaný. Proto se na internetu dokonce objevily spekulace, že došlo k zastavení výroby a zařízení v tichosti zmizí z trhu. Tuto variantu ovšem razantně odmítla Nvidia, která vydala prohlášení na svých oficiálních stránkách. V něm uvádí, že Shield TV Pro (2019) z trhu nezmizí, ale v souvislosti s koronavirovou krizí došlo ke komplikacím při výrobě.
 
 
Výroba zařízení by měla být v tuto chvíli obnovováno a k partnerům po celém světě údajně již míří nové kusy, takže v následujících dnech můžeme očekávat opětovné naskladnění konzole. Někteří prodejci v minulosti uváděli, že produkt byl vyřazen z prodeje, ale to bylo podle Nvidie způsobeno jen chybějícím datem dodání. Z českých internetových prodejců nabízí Shield TV Pro (2019) pouze Alza.cz, která v současné době uvádí dostupnost „Na objednávku – termín upřesníme“. Cena multimediálního centra činí 5 699 Kč včetně DPH. V nabídce jiných obchodů tento model nenajdeme.
 
Nvidia Shield TV Pro (2019) nabízí proti standardnímu modelu např. větší porci operační paměti, takže zajistí lepší výkon v kombinaci s operačním systémem Android TV. Letos získalo zařízení velkou aktualizaci Shield Experience 8.1.1, která mimo opravy chyb přinesla také podporu herního ovladače Xbox Elite 2.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik