www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp uvádí dobře vybavenou 80" TV AQUOS

Sharp uvádí dobře vybavenou 80" TV AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si pro náš trh připravila novou 80palcovou LCD TV řady AQUOS, která má přinést výbavu a výhody velkého vlajkového 90" modelu. Podívejme se tedy na to, co nám tato novinka nabídne.
K oblíbeným
reklama
Novinkou je tedy televizor Sharp LC-80LE657, jenž se má pochlubit stejnými technologiemi jako největší komerčně dostupná televize od firmy Sharp, což by tedy měla být LC-90LE745U. Nový model je tedy o 10 palců menší, ale měl by být stejně vybavený.

V Sharp LC-80LE657 se tak má skrývat dvoujádrový procesor, řada různých tunerů (HDTV MPEG4 - DVB-S / S2 / C / T / T2) pro pozemní, satelitní i digitální kabelové vysílání, technologie zpracování obrazu Active Motion 200, plné LED podsvícení pod panelem X-GEN, funkce nahrávání PVR či živá pauza využívající paměťová zařízení s rozhraním USB, přehrávač multimédií a možnost využití portálu AQUOS NET+.

Nový televizor také můžeme ovládat pomocí aplikací pro mobilní zařízení, což umožní také přehrávání videoobsahu přímo z úložiště přístroje. Spotřeba tohoto modelu se má pohybovat kolem 130 W, díky čemuž patří mezi produkty s označením A++. Odhadovaná doporučená cena pak je 130000 Kč.

‪Technické údaje Sharp AQUOS LC-80LE657E:
  • 80" LCD televize obrazovka (203 cm) s plným LED podsvícením‬
  • Full HD X-GEN panel (1920 X 1080 X 3)‬
  • HD tuner (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2), MPEG2 / MPEG4 H.264‬
  • Funkce Active Motion 200‪ ‬
  • Přístup na internet pomocí služby AQUOS NET+
  • Přehrávač multimédií (síť DLNA nebo USB)
  • Časové spínání a funkce PVR
  • Energetická třída A++

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer
Sága Hvězdných válek se už chýlí ke konci a do kin za necelé dva měsíce vtrhne poslední díl nazvaný Star Wars: The Rise of Skywalker. Tvůrci nyní pouští na svět poslední trailer k filmu a vy se na něj nyní můžete podívat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář