www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp uvádí dobře vybavenou 80" TV AQUOS

Sharp uvádí dobře vybavenou 80" TV AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si pro náš trh připravila novou 80palcovou LCD TV řady AQUOS, která má přinést výbavu a výhody velkého vlajkového 90" modelu. Podívejme se tedy na to, co nám tato novinka nabídne.
K oblíbeným
reklama
Novinkou je tedy televizor Sharp LC-80LE657, jenž se má pochlubit stejnými technologiemi jako největší komerčně dostupná televize od firmy Sharp, což by tedy měla být LC-90LE745U. Nový model je tedy o 10 palců menší, ale měl by být stejně vybavený.

V Sharp LC-80LE657 se tak má skrývat dvoujádrový procesor, řada různých tunerů (HDTV MPEG4 - DVB-S / S2 / C / T / T2) pro pozemní, satelitní i digitální kabelové vysílání, technologie zpracování obrazu Active Motion 200, plné LED podsvícení pod panelem X-GEN, funkce nahrávání PVR či živá pauza využívající paměťová zařízení s rozhraním USB, přehrávač multimédií a možnost využití portálu AQUOS NET+.

Nový televizor také můžeme ovládat pomocí aplikací pro mobilní zařízení, což umožní také přehrávání videoobsahu přímo z úložiště přístroje. Spotřeba tohoto modelu se má pohybovat kolem 130 W, díky čemuž patří mezi produkty s označením A++. Odhadovaná doporučená cena pak je 130000 Kč.

‪Technické údaje Sharp AQUOS LC-80LE657E:
  • 80" LCD televize obrazovka (203 cm) s plným LED podsvícením‬
  • Full HD X-GEN panel (1920 X 1080 X 3)‬
  • HD tuner (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2), MPEG2 / MPEG4 H.264‬
  • Funkce Active Motion 200‪ ‬
  • Přístup na internet pomocí služby AQUOS NET+
  • Přehrávač multimédií (síť DLNA nebo USB)
  • Časové spínání a funkce PVR
  • Energetická třída A++

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher) Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
2.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
26.6.2019, recenze, Milan Šurkala