www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp představil 90" LCD TV

Sharp představil 90" LCD TV
, , aktualita
Společnost Sharp je pochopitelně také aktivní na letošním veletrhu CES 2013, kde se pochlubila velkým LCD televizorem s LED podsvícením, který má být se svými 90" momentálně největším dostupným modelem vůbec...
K oblíbeným
reklama
Nicméně u nás odkazovaný televizor Sharp LC-90LE745U dostupný není, ovšem je jasné, že jeho doporučená cena nebude nízká. Po kratším zapátrání v zahraničních obchodech byla objevena částka 11000 USD, ovšem leckde cena klesá pod hranici 10000. Jeho rozlišení je klasické Full HD 1080p a nechybí možnost 3D zobrazení.

Sharp na letošním CES představil na dvacet televizorů AQUOS LED TV série 7 a 8, které nabízejí úhlopříčky 60, 70, 80 a nyní tedy i 90 palců, což je téměř 230 cm právě u modelu LC-90LE745U. Ten by měl nabídnout již dlouho známou technologii Quattron, na jejímž základě se výsledné barvy neskládají pouze ze základních složek RGB - červené, zelené a modré. Přibyla složka Y, čili žlutá, která zajistí rozsáhlejší barevnou paletu.

Všechny nové modely AQUOS pak patří do kategorie chytrých televizorů Smart TV, nabízí aktivní 3D zobrazení v 1080p, obsahují dvoujádrový procesor, rozhraní Wi-Fi a samozřejmě i softwarovou výbavu s webovým prohlížečem nebo aplikací Sharp SmartCentral pro přehrávání multimédií z Internetu.

Dále Sharp mluví o audiu s celkovým výkonem 20 W, které u sérií 7 a 8 doplňuje také 15W subwoofer a Yamaha DSP. Rám je vyroben z broušeného hliníku a nakonec byla zmíněna certifikace Energy Star 6.0.

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala