www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp představil 90" LCD TV

Sharp představil 90" LCD TV
, , aktualita
Společnost Sharp je pochopitelně také aktivní na letošním veletrhu CES 2013, kde se pochlubila velkým LCD televizorem s LED podsvícením, který má být se svými 90" momentálně největším dostupným modelem vůbec...
K oblíbeným
reklama
Nicméně u nás odkazovaný televizor Sharp LC-90LE745U dostupný není, ovšem je jasné, že jeho doporučená cena nebude nízká. Po kratším zapátrání v zahraničních obchodech byla objevena částka 11000 USD, ovšem leckde cena klesá pod hranici 10000. Jeho rozlišení je klasické Full HD 1080p a nechybí možnost 3D zobrazení.

Sharp na letošním CES představil na dvacet televizorů AQUOS LED TV série 7 a 8, které nabízejí úhlopříčky 60, 70, 80 a nyní tedy i 90 palců, což je téměř 230 cm právě u modelu LC-90LE745U. Ten by měl nabídnout již dlouho známou technologii Quattron, na jejímž základě se výsledné barvy neskládají pouze ze základních složek RGB - červené, zelené a modré. Přibyla složka Y, čili žlutá, která zajistí rozsáhlejší barevnou paletu.

Všechny nové modely AQUOS pak patří do kategorie chytrých televizorů Smart TV, nabízí aktivní 3D zobrazení v 1080p, obsahují dvoujádrový procesor, rozhraní Wi-Fi a samozřejmě i softwarovou výbavu s webovým prohlížečem nebo aplikací Sharp SmartCentral pro přehrávání multimédií z Internetu.

Dále Sharp mluví o audiu s celkovým výkonem 20 W, které u sérií 7 a 8 doplňuje také 15W subwoofer a Yamaha DSP. Rám je vyroben z broušeného hliníku a nakonec byla zmíněna certifikace Energy Star 6.0.

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala