www.tvfreak.cz
>
>

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům
, , aktualita
Jedním z nových projektů Marvel Studios bude také seriál What If? Ten má mít celkem 23 dílů a takový byl počet marvelovských filmů. Není to náhodou, protože každý film dostane svou alternativní verzi ve formě i obsahu.
K oblíbeným
reklama
Disney a jeho Marvel Studios chystají mnoho nových filmů a seriálů. Jedním ze seriálů je What If?, jehož název (v překladu "Co kdyby?") je opravdu příznačný. Půjde totiž o seriál s celkovým počtem 23 dílů, kdy se každý díl seriálu bude věnovat jednomu z filmů MCU. Vtipem zde bude to, že příběh se vždy zlomí v jednom z klíčových momentů a bude tedy mít jiné pokračování a výsledek než původní film.
 
What If? logo
 
Má tak být velmi zajímavé sledovat, jak to vlastně všechno skončí. Jiný bude ale nejen obsah, ale také forma. Nepůjde už o hrané filmy, ale o animované snímky. Z alternativních zápletek bylo např. potvrzeno, že agentka Peggy Carterová (o hlas se postará Hayley Atwell) dostane roli Captain America, resp. Captain Carter. Stávající herci se tak tentokrát ve většině případů postarají akorát o dabing svých postav. Zatím však není jasné, co se stane s alternativními verzemi pro oba filmy o Spider-Manovi, protože Sony a Disney mají vzájemné problémy a vypadá to, že Disney už nebude mít právo vytvářet filmy s tématikou Spider-Mana (na což vlastní práva Sony), ačkoli se na D23 pořád mluvilo o všech 23 filmech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala