www.tvfreak.cz
>
>

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům
, , aktualita
Jedním z nových projektů Marvel Studios bude také seriál What If? Ten má mít celkem 23 dílů a takový byl počet marvelovských filmů. Není to náhodou, protože každý film dostane svou alternativní verzi ve formě i obsahu.
K oblíbeným
reklama
Disney a jeho Marvel Studios chystají mnoho nových filmů a seriálů. Jedním ze seriálů je What If?, jehož název (v překladu "Co kdyby?") je opravdu příznačný. Půjde totiž o seriál s celkovým počtem 23 dílů, kdy se každý díl seriálu bude věnovat jednomu z filmů MCU. Vtipem zde bude to, že příběh se vždy zlomí v jednom z klíčových momentů a bude tedy mít jiné pokračování a výsledek než původní film.
 
What If? logo
 
Má tak být velmi zajímavé sledovat, jak to vlastně všechno skončí. Jiný bude ale nejen obsah, ale také forma. Nepůjde už o hrané filmy, ale o animované snímky. Z alternativních zápletek bylo např. potvrzeno, že agentka Peggy Carterová (o hlas se postará Hayley Atwell) dostane roli Captain America, resp. Captain Carter. Stávající herci se tak tentokrát ve většině případů postarají akorát o dabing svých postav. Zatím však není jasné, co se stane s alternativními verzemi pro oba filmy o Spider-Manovi, protože Sony a Disney mají vzájemné problémy a vypadá to, že Disney už nebude mít právo vytvářet filmy s tématikou Spider-Mana (na což vlastní práva Sony), ačkoli se na D23 pořád mluvilo o všech 23 filmech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala