www.tvfreak.cz
>
>

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům

Seriál What If? aneb alternativní konce všem MCU filmům
, , aktualita
Jedním z nových projektů Marvel Studios bude také seriál What If? Ten má mít celkem 23 dílů a takový byl počet marvelovských filmů. Není to náhodou, protože každý film dostane svou alternativní verzi ve formě i obsahu.
K oblíbeným
reklama
Disney a jeho Marvel Studios chystají mnoho nových filmů a seriálů. Jedním ze seriálů je What If?, jehož název (v překladu "Co kdyby?") je opravdu příznačný. Půjde totiž o seriál s celkovým počtem 23 dílů, kdy se každý díl seriálu bude věnovat jednomu z filmů MCU. Vtipem zde bude to, že příběh se vždy zlomí v jednom z klíčových momentů a bude tedy mít jiné pokračování a výsledek než původní film.
 
What If? logo
 
Má tak být velmi zajímavé sledovat, jak to vlastně všechno skončí. Jiný bude ale nejen obsah, ale také forma. Nepůjde už o hrané filmy, ale o animované snímky. Z alternativních zápletek bylo např. potvrzeno, že agentka Peggy Carterová (o hlas se postará Hayley Atwell) dostane roli Captain America, resp. Captain Carter. Stávající herci se tak tentokrát ve většině případů postarají akorát o dabing svých postav. Zatím však není jasné, co se stane s alternativními verzemi pro oba filmy o Spider-Manovi, protože Sony a Disney mají vzájemné problémy a vypadá to, že Disney už nebude mít právo vytvářet filmy s tématikou Spider-Mana (na což vlastní práva Sony), ačkoli se na D23 pořád mluvilo o všech 23 filmech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik