www.tvfreak.cz
>
>

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
, , aktualita
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 se Disney hodně rozpovídalo o tom, co pro nás chystá. Už víme, že se např. v Marvelu chystá ženský Hulk (She-Hulk) a Moon Knight, dozvěděli jsme se také více o filmech a seriálech na motivy Star Wars. Čekalo se především na spin-off, kde měl mít hlavní roli Ewan McGregor v roli Obi-Wana Kenobiho. Jenže filmům Rogue One: A Star Wars Story a Solo: A Star Wars Story se nevedlo až tak skvěle, jak Disney Doufalo, takže Obi-Wan Kenobi si musel na svůj film nechat zajít chuť.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Nyní to však vypadá, že se Obi-Wan přeci jen objeví. Oproti plánům před několika lety na vlastní film tak byl potvrzen seriál, o kterém se už také nějakou dobu mluvilo. McGregor i záměr natáčení seriálu potvrdil a natáčet by se mělo v roce 2020. Zatím však není jasné, kdy se seriál objeví. Najít ho budeme moci na streamovací službě Disney+, která by měla zahájit svou činnost 12. listopadu 2019.
 
Uvidíme, jak si seriál povede, což platí i o filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, který půjde do kin v prosinci. Disney totiž kvůli slabším úspěchům už některé plánované filmy s tématikou Star Wars zrušilo nebo posunulo na pozdější dobu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik