www.tvfreak.cz
>
>

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
, , aktualita
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 se Disney hodně rozpovídalo o tom, co pro nás chystá. Už víme, že se např. v Marvelu chystá ženský Hulk (She-Hulk) a Moon Knight, dozvěděli jsme se také více o filmech a seriálech na motivy Star Wars. Čekalo se především na spin-off, kde měl mít hlavní roli Ewan McGregor v roli Obi-Wana Kenobiho. Jenže filmům Rogue One: A Star Wars Story a Solo: A Star Wars Story se nevedlo až tak skvěle, jak Disney Doufalo, takže Obi-Wan Kenobi si musel na svůj film nechat zajít chuť.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Nyní to však vypadá, že se Obi-Wan přeci jen objeví. Oproti plánům před několika lety na vlastní film tak byl potvrzen seriál, o kterém se už také nějakou dobu mluvilo. McGregor i záměr natáčení seriálu potvrdil a natáčet by se mělo v roce 2020. Zatím však není jasné, kdy se seriál objeví. Najít ho budeme moci na streamovací službě Disney+, která by měla zahájit svou činnost 12. listopadu 2019.
 
Uvidíme, jak si seriál povede, což platí i o filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, který půjde do kin v prosinci. Disney totiž kvůli slabším úspěchům už některé plánované filmy s tématikou Star Wars zrušilo nebo posunulo na pozdější dobu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počet předplatitelů Netflixu přestává růst, vyloučeno není zdražení Počet předplatitelů Netflixu přestává růst, vyloučeno není zdražení
Výsledky Netflixu za 1. čtvrtletí 2021 dokazují, že po loňském boomu se růst nových spotřebitelů velmi výrazně zpomalil. Firma také prohlásila, že nechce vyhrožovat uživatelům, kteří používají sdílená hesla.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG gOLED TV byla potvrzena v iF Design Awards. Vsází na skleněný design LG gOLED TV byla potvrzena v iF Design Awards. Vsází na skleněný design
LG nepřestává rozšiřovat svou nabídku OLED TV. Letos představí ještě lifestylový model s inovativním designem, který ponese podivné označení gOLED. Novinka byla potvrzena na stránkách iF Design Awards.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nová Apple TV 4K (2021) byla představena. S lepším procesorem i ovladačem Nová Apple TV 4K (2021) byla představena. S lepším procesorem i ovladačem
Po letech spekulací byla dnes představena další generace Apple TV. Používá výkonnější procesor A12 Bionic, který umožní přehrávání videí v HDR při vysoké snímkovací frekvenci. Uživatelé se také dočkali redesignu dálkového ovladače.
20.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design
Philips připravuje další dvě OLED TV, které představí v roce 2021. Ještě před tím byly nominovány na iF Design Award, díky čemuž si novinky můžeme prohlédnout v předstihu. Vybaveny budou opět zvukovým systémem Bowers & Wilkins.
20.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
19.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik