www.tvfreak.cz
>
>

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
, , aktualita
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 se Disney hodně rozpovídalo o tom, co pro nás chystá. Už víme, že se např. v Marvelu chystá ženský Hulk (She-Hulk) a Moon Knight, dozvěděli jsme se také více o filmech a seriálech na motivy Star Wars. Čekalo se především na spin-off, kde měl mít hlavní roli Ewan McGregor v roli Obi-Wana Kenobiho. Jenže filmům Rogue One: A Star Wars Story a Solo: A Star Wars Story se nevedlo až tak skvěle, jak Disney Doufalo, takže Obi-Wan Kenobi si musel na svůj film nechat zajít chuť.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Nyní to však vypadá, že se Obi-Wan přeci jen objeví. Oproti plánům před několika lety na vlastní film tak byl potvrzen seriál, o kterém se už také nějakou dobu mluvilo. McGregor i záměr natáčení seriálu potvrdil a natáčet by se mělo v roce 2020. Zatím však není jasné, kdy se seriál objeví. Najít ho budeme moci na streamovací službě Disney+, která by měla zahájit svou činnost 12. listopadu 2019.
 
Uvidíme, jak si seriál povede, což platí i o filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, který půjde do kin v prosinci. Disney totiž kvůli slabším úspěchům už některé plánované filmy s tématikou Star Wars zrušilo nebo posunulo na pozdější dobu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala