www.tvfreak.cz
>
>

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020

Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
, , aktualita
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 se Disney hodně rozpovídalo o tom, co pro nás chystá. Už víme, že se např. v Marvelu chystá ženský Hulk (She-Hulk) a Moon Knight, dozvěděli jsme se také více o filmech a seriálech na motivy Star Wars. Čekalo se především na spin-off, kde měl mít hlavní roli Ewan McGregor v roli Obi-Wana Kenobiho. Jenže filmům Rogue One: A Star Wars Story a Solo: A Star Wars Story se nevedlo až tak skvěle, jak Disney Doufalo, takže Obi-Wan Kenobi si musel na svůj film nechat zajít chuť.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Nyní to však vypadá, že se Obi-Wan přeci jen objeví. Oproti plánům před několika lety na vlastní film tak byl potvrzen seriál, o kterém se už také nějakou dobu mluvilo. McGregor i záměr natáčení seriálu potvrdil a natáčet by se mělo v roce 2020. Zatím však není jasné, kdy se seriál objeví. Najít ho budeme moci na streamovací službě Disney+, která by měla zahájit svou činnost 12. listopadu 2019.
 
Uvidíme, jak si seriál povede, což platí i o filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, který půjde do kin v prosinci. Disney totiž kvůli slabším úspěchům už některé plánované filmy s tématikou Star Wars zrušilo nebo posunulo na pozdější dobu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala