Výrobce:

Sanyo

Odkaz na stránky výrobce: http://www.sanyo.com
Články o výrobci Sanyo | Zobrazit jen články a recenze
Panasonic a Sanyo chystají nové projektory

Panasonic a Sanyo chystají nové projektory

Dvě světově známé společnosti z oblasti elektroniky – Panasonic a Sanyo, se dohodly na spolupráci při vývoji moderních projektorů určených zejména pro firemní klientelu. Panasonic si od spolupráce slibuje výrazné posílení své pozice na trhu v tomto segmentu.
13.7.2011, aktualita, Jiří Piškula
ON Semi dokončil převzetí Sanyo

ON Semi dokončil převzetí Sanyo

ON Semiconductor oznámil dokončení transakce převzetí polovodičové divize firmy Sanyo Electric. ON Semiconductor tak chce získat lepší přístup na japonský a asijský trh a stát se tak celosvětovým hráčem v polovodičovém průmyslu.

5.1.2011, aktualita, Radek Jahoda
Levná HD videokamera Xacti GH4

Levná HD videokamera Xacti GH4

Společnost Sanyo představila novou HD videokameru VPC-GH4 určenou pro uživatele, kteří chtějí malé, levé a snadno ovladatelné zařízení. Těšit se můžete na Full HD 1080 60i video a 10MP fotografie.
11.9.2010, aktualita, Martin Stančík1 komentář
Sanyo a HD kamera do kapsy

Sanyo a HD kamera do kapsy

Společnost Sanyo následuje příkladů jiných firem a také připravuje malou videokameru, která má kombinovat záznam ve vysokém rozlišení a snadné použití. Jedná se o model VPC-PD2BK, který si nyní zběžně představíme.
23.8.2010, aktualita, Jan Vítek
Sanyo uvádí voděvzdornou kameru

Sanyo uvádí voděvzdornou kameru

Prozatím pouze pro Severní Ameriku si společnost připravila novou voděvzdornou HD videokameru s označením VPC-CA102YL ze série Xacti. Ta přichází v "pistolové" podobě, a vypadá tak jako blízký příbuzný DMX-CA100.
6.8.2010, aktualita, Jan Vítek
Sanyo ve výprodeji

Sanyo ve výprodeji

Sanyo Electric se před časem stalo strategickou součástí Panasonic Electric Works, přičemž Panasonic drží v Sanyo Electric 50.05% akcií. Dále dojde k převzetí Sanyo Semiconductor výrobce elektronických obvodů On Semiconductor.
2.8.2010, aktualita, Radek Jahoda
Sanyo a voděodolná Full HD kamera

Sanyo a voděodolná Full HD kamera

Sanyo ukázalo světu svou novou videokameru s rozlišením Full HD, která je zajímavá tím, že je voděodolná až do hloubky tří metrů. Takovýto produkt určitě leckomu přijde vhod pro nastávající léto a dovolené u vody...
28.5.2010, aktualita, Jan Vítek
Nový HD projektor Sanyo PLV-Z4000

Nový HD projektor Sanyo PLV-Z4000

Rodina produktů Sanyo se rozrostla o plnokrevný HD projektor typu 3LCD, který je nástupcem u nás známého Sanyo PLV-Z3000 . Nový model umí zobrazit velké množství barev a kromě dvojice konetorů HDMI nabízí i všechna běžná rohraní.
30.4.2010, aktualita, Jiří Piškula
Čtyři nové projektory Sanyo

Čtyři nové projektory Sanyo

Společnost Sanyo si připravila čtveřici nových výkonných LCD projektorů, které jsou určeny pro prezentační účely, velké konfereční místnosti či učebny, apod. Podívejme se tedy na to, co nabízí.
26.4.2010, aktualita, Jan Vítek
Sanyo je součástí Panasonic

Sanyo je součástí Panasonic

Panasonic dovedl ke konci koupi celého koncernu Sanyo, který oznámil v loňském roce. Sanyo, znám hlavně svými kvalitními bateriemi, ale i výrobky spotřební elektroniky, se tak stal součástí mega koncernu Panasonic.
4.1.2010, aktualita, Radek Jahoda
Výrobci videokamer

Výrobci videokamer

Při volbě kvalitní videokamery je nutné znát, co je vlastně na trhu dostupné. K lepší orientaci jsme připravili přehled hlavních výrobců a popis jejich produktů. V jednom článku tak získáte povědomí o situaci na trhu a klasifikaci kamer u jednotlivých výrobců.
13.5.2009, článek, Michal Učeň, Michal Koláček1 komentář
Panasonic koupí Sanyo

Panasonic koupí Sanyo

Panasonic a Sanyo dosáhli předběžné dohody, které má vést k převzetí celého koncernu Sanyo Panasonicem. Oznámila to japonská agentura Kyodo News Agency, ale bližší podrobnosti nejsou známy, jednání probíhají za zavřenými dveřmi.
3.11.2008, aktualita, Radek Jahoda
Dražší projektory pro domácí kino

Dražší projektory pro domácí kino

V předchozích dnech jsme přinesli přehled výrobců a vybraných modelů levných projektorů pro domácí kino. Cenové rozpětí je ale v této oblasti velké, a tak dnes nahlédneme i na dražší modely. Výběr bude shora omezen průměrnou pořizovací cenou 135 000 Kč s DPH.
3.11.2008, článek, Michal Koláček4 komentáře
Sanyo a nový Full HD projektor

Sanyo a nový Full HD projektor

Sanyo má v nabídce nový Full HD projektor (tedy s rozlišením 1920x1080 bodů), nazvaný PLV-Z700. Obraz z projektoru, nabízejícího až 1,07 miliardy barev, lze promítat s úhlopříčkou od 40'' po 300'' při vertikální frekvenci 50-100 Hz.
19.8.2008, aktualita, Pavel Boček
Další HD přírůstek Sanyo do rodiny Xacti

Další HD přírůstek Sanyo do rodiny Xacti

Nový model Xacti DMX-HD800 je nástupcem loňského modelu HD700 a přináší i podobné vlastnosti. Jedinou změnou je vyšší rozlišení pro pořizování fotografií, které je tentokrát 8Mpx. Kamerka je opět velmi malé, její rozměry jsou 74 x 109 x 35 mm a hmotnost pouhých 195g.
4.8.2008, aktualita, Radek Jahoda
Sanyo přichází s další videokamerou Xacti

Sanyo přichází s další videokamerou Xacti

FIrma Sanyo představila další novinku ve své řadě pistolek Xacti. Má označení HD1010 a jak již název napovídá, zvládá nahrávat v HD rozlišení až 1920x1080i, záznam ukládá na SD nebo SD-HC kartu. Zajímavosti má ale jiné.
9.6.2008, aktualita, Radek Jahoda
Sanyo uvádí vodotěsný Xacti

Sanyo uvádí vodotěsný Xacti

Sanyo to myslí s kamerami hodně vážně, když v poslední době předvádí jeden nový typ vedle druhého. Hodně sází hlavně na "pistolovou" řadu Xacti, do které uvádí nový přírůstek s označením DMX-CA8, který ale nepřináší nic nového ohledně techniky, ale má jednu zajímavou vlastnost - je vodotěsný.
27.4.2008, aktualita, Radek Jahoda
Sanyo rozšiřuje řadu kamer Xacti

Sanyo rozšiřuje řadu kamer Xacti

Firma Sanyo uvádí na trh novou "pistolovou" kameru Xacti DMX-CG9, která se pyšní i velmi výkonným fotoaparátem. Ten zvládá fotografie ve fyzickém rozlišení 9Mpx (s interpolací 12Mpx), přičemž zvládá i sekvenční snímání až pěti snímků za vteřinu při rozlišení 2Mpx. Snímač má velikost 1/2.33 a jeho typ je CMOS.
27.3.2008, aktualita, Radek Jahoda
Sanyo VPC-HD70: Miniaturní videokamera do kapsy

Sanyo VPC-HD70: Miniaturní videokamera do kapsy

Společnost Sanyo představila nástupce populární videokamery VPC-HD2. Novinka je vybavena CCD snímačem, pětinásobným optickým přiblížením a stereo záznamem zvuku. Bude to však stačit, aby si získal sympatie uživatelů? Velké množství produktů...
15.10.2007, aktualita, Pavel Bureš
Sanyo uvádí nejmenší 720p kameru

Sanyo uvádí nejmenší 720p kameru

Model Xacti DMX-HD700 má tvar malé pistolky a jeho váha je pouhých 189g. Nahrává na SD/SDHC karty ve formátu MPEG-4 AVC (H.264) v rozlišení 720p. Unikátní je i velmi nízká spotřeba 4W. Tato malá kamerka má i zajímavé fotografické funkce....
27.9.2007, aktualita, Radek Jahoda1 komentář
Sanyo představila Full HD projektor

Sanyo představila Full HD projektor

Nejen LCD a plazmy vládnou světu současných domácích kin. Své místo si najdou i projektory, obzvlášť co se na trh dostanou projektory s plným HD rozlišením. Jeden takový právě uvádí Sanyo pod označením LP-Z2000. Kromě podpory rozlišení 1920x1080p...
28.8.2007, aktualita, Radek Jahoda
Videokamera Sanyo Xacti CA6, která se ráda koupe

Videokamera Sanyo Xacti CA6, která se ráda koupe

Firma Sanyo uvedla digitální videokameru Sanyo Xacti CA6, mírný upgrade modelu C6. Ač si nejsme jisti, co to "A" navíc vlastně doopravdy znamená, nejmarkantnějším rozdílem je určitě nový, sportovněji laděný kryt slibující plnou a naprostou...
18.7.2006, aktualita, Petr Hájek
Ultrakompaktní digitální kamera Sanyo Xacti VPC-C5

Ultrakompaktní digitální kamera Sanyo Xacti VPC-C5

Společnost Sanyo zařadila do svého produktového portfolia miniaturní digitální videokameru Sanyo Xacti VPC-C5, která nabízí rozlišení 5 Mpix (celkem), podporu MPEG-4, 5x optický zoom, SD/MMC slot, digitální stabilizátor, 2" LCD displej,...
12.7.2005, aktualita, Petr Hájek
Digitální kamera Sanyo VPC-C4

Digitální kamera Sanyo VPC-C4

Ať se díváme, jak se díváme, vypadá to, že přístroj Xacti DMC-C4 , který Sanyo vydalo v Japonsku v srpnu 2004 a Sanyo VPC-C4 Digital Media Camera právě oznámená, jsou jedna a tatáž věc. V obojím případě se jedná o MPEG-4 minikameru vážící...
5.1.2005, aktualita, Petr Hájek
Sanyo Xacti DMX-C4: update foto-kamery

Sanyo Xacti DMX-C4: update foto-kamery

Není to dlouho, co japonské Sanyo uvedlo na trh okřídlený fotoaparát-kameru s označením C1, a už je tu její nástupce. Nový je především snímač s efektivním rozlišením 4 MPix a větší displej s podrobnějším rozlišením. Stejný zůstává objektiv...
25.8.2004, aktualita, Petr Svoboda