www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Samsung vydal pro své televizory aplikaci Apple Music

Samsung vydal pro své televizory aplikaci Apple Music
, , aktualita
Samsung se stal prvním výrobcem, který na své televizory přidal aplikaci Apple Music. K dispozici je ovšem pouze pro majitele novějších modelů, konkrétně od roku 2018. Uživatelé si mohou hudební službu vyzkoušet na 3 měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Samsung a Apple jsou nesmiřitelní konkurenti především na trhu se smartphony, tablety či chytrými hodinkami. I tyto dvě společnosti dokážou najít společnou řeč. Vloni se stal Samsung prvním výrobcem televizorů na světě, který potvrdil podporu Apple Music. A nyní dostál svému slibu, když aplikaci opravdu vydal na své televize s platformou Tizen, i když pravděpodobně potěší jen část svých zákazníků. Apple Music je totiž kompatibilní pouze s modely z let 2018 až 2020. Tři předchozí generace Samsung TV s operačním systémem Tizen mají smůlu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Samsung Smart TV App Store. Po instalaci se přihlásíte prostřednictvím svého Apple ID, případně si přímo na obrazovce vytvoříte nový účet.
 
 
Apple Music je služba pro streamování hudby, která byla spuštěna v roce 2015 a funguje ve více než sto zemích světa včetně České republiky a Slovenska. Předplatitelům nabízí přes 60 milionů skladeb bez reklam, pečlivě sestavené playlisty od hudebních expertů nebo videoklipy k písním, a to samozřejmě včetně personalizovaných doporučení. Specialitou je potom také originální rozhlasová stanice Beats 1, která nabízí exkluzivní show od známých umělců jako Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled nebo Elton John. V současné době je k dispozici také nová sekce At Home With Apple Music (Doma s Apple Music) reagující na koronavirovou krizi, kde jsou k dispozici nové playlisty, skupinové chaty s oblíbenými muzikanty v jejich domovech přes FaceTime, rozhovory a další obsah.
 
Apple Music stojí měsíčně 149 Kč, ale k dispozici je také výhodný rodinný tarif za 229 Kč až pro šest lidí. Studenti potom zaplatí dokonce jen 69 Kč měsíčně a navíc získají jako bonus přístup ke službě Apple TV+. Noví předplatitelé si mohou Apple Music vyzkoušet na tři měsíce zdarma. „Loni jsme jako první výrobce televizí nabídli aplikaci Apple TV, dnes pokračujeme se službou Apple Music. Naše partnerství se společností Apple funguje výborně, díky němu dokážeme zákazníkům zprostředkovat netušené možnosti zábavy – stačí zapnout chytrou televizi,“ pochlubil se Salek Brodsky, viceprezident pro strategická partnerství a obchodní rozvoj společnosti Samsung Electronics.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala