www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Samsung vydal pro své televizory aplikaci Apple Music

Samsung vydal pro své televizory aplikaci Apple Music
, , aktualita
Samsung se stal prvním výrobcem, který na své televizory přidal aplikaci Apple Music. K dispozici je ovšem pouze pro majitele novějších modelů, konkrétně od roku 2018. Uživatelé si mohou hudební službu vyzkoušet na 3 měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Samsung a Apple jsou nesmiřitelní konkurenti především na trhu se smartphony, tablety či chytrými hodinkami. I tyto dvě společnosti dokážou najít společnou řeč. Vloni se stal Samsung prvním výrobcem televizorů na světě, který potvrdil podporu Apple Music. A nyní dostál svému slibu, když aplikaci opravdu vydal na své televize s platformou Tizen, i když pravděpodobně potěší jen část svých zákazníků. Apple Music je totiž kompatibilní pouze s modely z let 2018 až 2020. Tři předchozí generace Samsung TV s operačním systémem Tizen mají smůlu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Samsung Smart TV App Store. Po instalaci se přihlásíte prostřednictvím svého Apple ID, případně si přímo na obrazovce vytvoříte nový účet.
 
 
Apple Music je služba pro streamování hudby, která byla spuštěna v roce 2015 a funguje ve více než sto zemích světa včetně České republiky a Slovenska. Předplatitelům nabízí přes 60 milionů skladeb bez reklam, pečlivě sestavené playlisty od hudebních expertů nebo videoklipy k písním, a to samozřejmě včetně personalizovaných doporučení. Specialitou je potom také originální rozhlasová stanice Beats 1, která nabízí exkluzivní show od známých umělců jako Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled nebo Elton John. V současné době je k dispozici také nová sekce At Home With Apple Music (Doma s Apple Music) reagující na koronavirovou krizi, kde jsou k dispozici nové playlisty, skupinové chaty s oblíbenými muzikanty v jejich domovech přes FaceTime, rozhovory a další obsah.
 
Apple Music stojí měsíčně 149 Kč, ale k dispozici je také výhodný rodinný tarif za 229 Kč až pro šest lidí. Studenti potom zaplatí dokonce jen 69 Kč měsíčně a navíc získají jako bonus přístup ke službě Apple TV+. Noví předplatitelé si mohou Apple Music vyzkoušet na tři měsíce zdarma. „Loni jsme jako první výrobce televizí nabídli aplikaci Apple TV, dnes pokračujeme se službou Apple Music. Naše partnerství se společností Apple funguje výborně, díky němu dokážeme zákazníkům zprostředkovat netušené možnosti zábavy – stačí zapnout chytrou televizi,“ pochlubil se Salek Brodsky, viceprezident pro strategická partnerství a obchodní rozvoj společnosti Samsung Electronics.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy
Značka Bose oznámila evropskou cenu pro svůj Smart Soundbar 300, který oznámila před pár týdny, ale původně pouze pro USA. Novinka nabízí více funkcí než stávající Bose TV Speaker, po stránce designu i zvuku se ovšem oba modely shodují.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek
Epson zařadil do nabídky nový laserový projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností a systémem Android TV. Dalších sedm novinek potom nabídne běžnějších technologie pro domácí kino i kanceláře.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
„Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme? „Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme?
Google v současné době připravuje nové zařízení s Android TV, respektive Google TV – hovoří se totiž také o přejmenování celé platformy. K představení by mělo dojít koncem září a již nyní máme k dispozici informace o výbavě, designu a ceně.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR
Adobe uvedl aktualizaci svého tradičního editoru videa Premiere Pro 14.4. Ten přichází např. s detekcí střihu scény, vylepšuje také schopnosti práce s HDR obsahem díky podpoře barevného prostoru Rec.2100.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV
Panasonic uvede na evropské trhy své první televizory s Android TV, který zastoupí platformu MyHomeScreen. Série HX700 a HX710 obsahují 4K LCD TV a k dostání budou v několika úhlopříčkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik