www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ uvolňuje některé seriály zdarma, i bez předplatného

Apple TV+ uvolňuje některé seriály zdarma, i bez předplatného
, , aktualita
I pokud nejste předplatiteli Apple TV+, máte nyní možnost zdarma shlédnout velkou část seriálů z vlastní produkce Applu. Americká společnost se tak snaží zkrátit dlouhou chvíli lidem, kteří v důsledku pandemie onemocnění COVID-19 musí trávit svůj čas doma.
K oblíbeným
reklama
Vloni v září byla spuštěna dlouho očekávaná služba Apple TV+, která nabízí výhradně filmy, seriály a jiné pořady z vlastní produkce Applu. Originální obsahu ovšem zatím není tolik, proto stojí předplatné příjemných 139 Kč měsíčně s možností sdílení v rodině. K tomu se společnost snaží nalákat nové předplatitele sedmidenní zkušební verzí, možností volného přehrání prvních dvou epizod seriálů nebo ročním předplatným zdarma při nákupu nového zařízení s logem nakousnutého jablka. V době koronavirové krize, kdy velká část světa nuceně sedí doma a výrazně roste popularita služeb pro streamování videa, přichází Apple s dalším pozitivním krokem. Rozhodl se totiž uvolnit celé série většiny svých seriálů, které lze nyní shlédnout i bez předplatného.
 
 
Tato nabídka je časově limitována, i když konkrétní datum ukončení zatím Apple nezveřejnil. Od čtvrtečního večera jsou bezplatné seriály dostupné pro americké zákazníky, dnes by se měla nabídka rozšířit také pro uživatele z dalších zemí, tedy včetně České republiky. Funkčnost můžete vyzkoušet už nyní a pokud by obsah nebyl k dispozici, doporučujeme ještě pár hodin počkat. Pro sledování seriálů se nemusíte k ničemu upisovat, postačí se jen přihlásit pomocí vašeho Apple ID. Pokud jste zatím žádné produkty Applu nepoužívali, budete si muset účet vytvořit. Připomeňme, že aplikace Apple TV+ je dostupná pro iPhony, iPady, Macy, Apple TV nebo televizory Samsung a LG, podporován je také protokol AirPlay. Pokud uživatel nevlastní žádné podporované zařízení, může využít webovou verzi přímo ve svém prohlížeči.
 
Podle dostupných informací měl Apple uvolnit až osm svých seriálů, i když mezinárodní nabídka obsahu zdarma se může proti americké mírně lišit.
  • Dickinson – komediální seriál o spisovatelce Emily Dickinson
  • For All Mankind – sci-fi seriál s alternativní historií, podle které by vesmírný závod nikdy neskončil
  • Ghostwriter – mysteriózní seriál pro děti
  • Helpsters – dětský seriál, který předškoláky učí řešení problémů a základy programování
  • Little America – antologie vyprávějící příběhy imigrantů v USA
  • Servant – psychologický seriál s hororovými prvky
  • Snoopy in Space – dětský seriál se známou psotavičkou Snoppyho
  • The Elephant Queen – dokumentární seriál o životě slonů


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala