Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung Smart TV F9000 již tento týden

, , aktualita
Samsung Smart TV F9000 již tento týden
Společnost Samsung u nás oficiálně představil své nové televizory Smart TV F9000, které můžeme již velmi brzy očekávat na trhu. Jedná se o velké televizory, na nichž je zajímavé především rozlišení Ultra HD.
Samsung Smart TV F9000 již tento týden
Samsung představil Smart TV řady F9000 na veletrhu IFA 2013 v Berlíně a již je začal prodávat v západních zemích pod označeními Samsung UE55F9000 a UE65F9000. Jedná se tedy o 55" a 65" model s rozlišením Ultra HD, kvůli němuž nepůjde o nic levného. Menší 55" model tak přijde na doporučených 99990 Kč s daní a deset palců navíc u 65" modelu nás vyjde o celých 50000 Kč dráž.

Kromě vysokého rozlišení nám tyto televizory nabídnou zpracování obrazu QuadMatic Picture Engine, jež poslouží pro odstranění šumu, vylepšení detailů, zvýšení ostrosti a následný převod obrazu ze standardního, HD nebo Full HD rozlišení.

Dále tu máme silné vestavěné reproduktory s celkovým výkonem slušných 70 W, One Connect Box zpřístupní všechny konektory na jednom místě, pak tu je souprava Evolution Kit pro dodatečné aktualizaci softwarových funkcí, a to včetně budoucích standardů rozlišení Ultra HD.

A že jde o tzv. Smart TV, chybět nemůže ani Samsung Smart Hub pro využití televizoru i jiným způsobem, než je prosté koukání na TV vysílání. Poslouží ale i pro to, respektive pro navrhování televizních pořadů podle toho, na co daný uživatel koukal v minulosti i dle osobních preferencí. Hodit se pak bude jistě i dvojice TV tunerů, vestavěná kamera s možností videohovorů a sdílením obsahu s mobilními zařízeními stiskem jednoho tlačítka.

Zdroj: TZ Samsung