Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Komentáře od sabai
Absenci optického vstupu jsem vyřešil zapojením HDMI do TV; z TV pak vedu signál optikou do receiveru ­(který pro změnu nemá HDMI ­- holt starší avšak stále funkční model­). Moje TV ­(Philips­) umí průchod signálu Dolby Digital ­(AC3­) a DTS; bohužel ne všechny TV toto podporují.
Jinak souhlas, super krabička za pár korun!
Odpovědět2  0
Díky za článek, se zájmem jsem ho přečetl a souhlasím se závěrem. Sám jsem nedávno prodal Minix Neo X7 a místo něj koupil Raspberry Pi 2, šoupnul tam Openelec a občas experimentuju s OSMC. Maximální spokojenost!
Odpovědět0  0
ktery parametr mam upravovat, aby se mi ta hodnota Bits/(Pixel*Frame) zvysila aspon na 0,2?
Odpovědět0  0
aha, nenapadlo me, ze se tam otevrou vsechny za sebou. funguje to tak, jak rikas. diky za pomoc
Odpovědět0  0
Ja jsem to vyresil tak, ze oriznu reklamy a demuxuju pomoci ProjectX a potom audio a video v TMPGEnc / MPEG Tools spojim opet dohromady a pak uz necham Auto Gordialn Knot pracovat. Titulkama jsem se nezabyval.
Odpovědět0  0
Nedaří se mi střih a následné spojení dvou PVA souborů v jednu sadu mpa a mpv. Problém mám v tom, že když mám tyto dva soubory v základním okně a pomocí open cut / specials a následném add point v souboru, který je první (nahoře), vyberu místa, kde chci stříhat, tyto body se mi automaticky přenesou do druhého souboru v okamžiku, kdy ho chci taky upravit v open cut / specials (musím ho proto posunou na první místo - nahoru). ale já v druhém souboru samozřejmě chci stříhat na jiném místě. co dělám špatně?
Odpovědět0  0