www.tvfreak.cz
>
>

Reproduktor Sonos Move prodlužuje výdrž a přidává bílou verzi

Reproduktor Sonos Move prodlužuje výdrž a přidává bílou verzi
, , aktualita
První reproduktor Sonos s Bluetooth se po roce dočkal upgradu. Díky novému softwaru, který dorazí i ke stávajícím majitelům, se výdrž baterie prodlouží o hodinu. Navíc se začne prodávat druhá barevná varianta.
K oblíbeným
reklama
Sonos sice není v kategorii bezdrátových reproduktorů žádným nováčkem, ale první model s podporou Bluetooth tento americký výrobce představil až v loňském roce. Model Move se snaží kombinovat to nejlepší z domácích a přenosných reproduktorů. Pokud budete produkt používat doma, můžete jej propojit se systémem dalších reproduktorů Sonos a streamovat hudbu přes Wi-Fi. Stejně tak si ovšem můžete reproduktor vzít s sebou do parku nebo jinam mimo domov, kde využijete spárování se svým smartphonem přes Bluetooth a zvýšenou odolnost proti prachu a vodě, kterou potvrzuje certifikace IP56.
 
 
Sonos Move se tento týden dočkal dvou výrazných novinek, z nichž jedna potěší i stávající majitele. Jedná se o prodloužení výdrže baterie o jednu hodinu, kterou umožní upravený software s posílenou energetickou úsporností. Po aktualizaci tedy reproduktor na jedno nabití vydrží až 11 hodin místo původních deseti. Druhá novinka se vás bude týkat v případě, že teprve zvažujete pořízení tohoto reproduktor. Sonos Move se totiž dostane na trh v bílé barevné variantě, která v obchodech doplní stávající černou. Tento krok je od výrobce poměrně logický, neboť ve stejném odstínu bílé nabízí i většinu svých dalších reproduktorů. Uživatelé tedy mohou mít doma barevně sjednocený systém.
Sonos Move v barvě Lunar White se začne prodávat 30. června v USA a na některých dalších trzích, 7. července potom dorazí také do Evropy. Cena zůstala nezměněna, tedy 399 dolarů. Na českém trhu se stávající černá varianta prodává za 10 500 Kč. Pokud vlastníte i jiné reproduktory Sonos, bude pro vás podstatná informace o kompatibilitě. Model Move funguje jak s novým systémem S2, tak s původní verzí (dnes přejmenovanou na S1). Reproduktory nově představené v letoším roce ovšem podporují pouze verzi S2. Pokud již máte doma Sonos Move, můžete již prostřednictvím mobilní aplikace provést upgrade na novou verzi, ale vrátit se zpět není možné.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik