www.tvfreak.cz
>
>

Reproduktor Sonos Move prodlužuje výdrž a přidává bílou verzi

Reproduktor Sonos Move prodlužuje výdrž a přidává bílou verzi
, , aktualita
První reproduktor Sonos s Bluetooth se po roce dočkal upgradu. Díky novému softwaru, který dorazí i ke stávajícím majitelům, se výdrž baterie prodlouží o hodinu. Navíc se začne prodávat druhá barevná varianta.
K oblíbeným
reklama
Sonos sice není v kategorii bezdrátových reproduktorů žádným nováčkem, ale první model s podporou Bluetooth tento americký výrobce představil až v loňském roce. Model Move se snaží kombinovat to nejlepší z domácích a přenosných reproduktorů. Pokud budete produkt používat doma, můžete jej propojit se systémem dalších reproduktorů Sonos a streamovat hudbu přes Wi-Fi. Stejně tak si ovšem můžete reproduktor vzít s sebou do parku nebo jinam mimo domov, kde využijete spárování se svým smartphonem přes Bluetooth a zvýšenou odolnost proti prachu a vodě, kterou potvrzuje certifikace IP56.
 
 
Sonos Move se tento týden dočkal dvou výrazných novinek, z nichž jedna potěší i stávající majitele. Jedná se o prodloužení výdrže baterie o jednu hodinu, kterou umožní upravený software s posílenou energetickou úsporností. Po aktualizaci tedy reproduktor na jedno nabití vydrží až 11 hodin místo původních deseti. Druhá novinka se vás bude týkat v případě, že teprve zvažujete pořízení tohoto reproduktor. Sonos Move se totiž dostane na trh v bílé barevné variantě, která v obchodech doplní stávající černou. Tento krok je od výrobce poměrně logický, neboť ve stejném odstínu bílé nabízí i většinu svých dalších reproduktorů. Uživatelé tedy mohou mít doma barevně sjednocený systém.
Sonos Move v barvě Lunar White se začne prodávat 30. června v USA a na některých dalších trzích, 7. července potom dorazí také do Evropy. Cena zůstala nezměněna, tedy 399 dolarů. Na českém trhu se stávající černá varianta prodává za 10 500 Kč. Pokud vlastníte i jiné reproduktory Sonos, bude pro vás podstatná informace o kompatibilitě. Model Move funguje jak s novým systémem S2, tak s původní verzí (dnes přejmenovanou na S1). Reproduktory nově představené v letoším roce ovšem podporují pouze verzi S2. Pokud již máte doma Sonos Move, můžete již prostřednictvím mobilní aplikace provést upgrade na novou verzi, ale vrátit se zpět není možné.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář