www.tvfreak.cz
>
>
>
>

První Philips miniLED TV je v předprodeji. Navíc se sluchátky zdarma

První Philips miniLED TV je v předprodeji. Navíc se sluchátky zdarma
, , aktualita
Na českém trhu si můžete předobjednat první miniLED TV se značkou Philips. Model 65PML9506 využívá čtyřstranný Ambilight a HDMI 2.1. K předobjednávkám navíc získáte sluchátka Fidelio. Jaká je cena nové televize?
K oblíbeným
reklama
Letošním trendem v kategorii high-endových LCD TV se stala technologie miniLED, kterou nasadila také společnost, respektive její značka Philips. Na trh chce přinést celkem čtyři modely v řadách PML9636 a PML9506, vždy s úhlopříčkami 65 a 75 palců. Jako první se začne prodávat televizor Philips 65PML9506, který bude zároveň cenově nejdostupnější miniLED TV této značky. Předprodej byl zahájen dnes a potrvá až do 18. července 2021. Novinku si můžete předobjednat za 59 999 Kč včetně DPH. Jako dárek navíc získáte náhlavní sluchátka Philips Fidelio L3, která se na trhu běžně prodávají za 9 799 Kč. Sluchátka jsou vybavena Bluetooth 5.0 a aktivním potlačením hluku.
 

Philips 65PML9506
 
My si ovšem zaměříme na samotný televizor. V jeho výbavě najdeme panel VA LCD s lokálně ovládaným podsvícením a systémem Micro Dimming Pro. Technologie miniLED využívá menší světelné diody, proto by měla zajistit temnější černou a vyšší kontrast. Výrobce se chlubí také špičkovým jasem 1 500 nitů či barevným gamutem 95 % DCI-P3. Panel má 100/120Hz frekvenci a rozlišení 4K. Zpracování obrazu zajišťuje procesor P5 již v páté generaci, který je doplněn o umělou inteligenci. Kromě toho, že dokáže rozpoznat přehrávaný obsah nebo upravovat obraz na základě dat ze světelného senzoru. Proto může televizor podporovat také technologii HDR10+ Adaptive upravující jas na základě světelných podmínek v interiéru.
 

Rámečky i nožičky televizoru jsou vyrobeny z kovu
 
K dispozici jsou také formáty HLG, HDR10, Dolby Vision a HDR10+. Hráče potěší rozhraní HDMI 2.1 se šířkou pásma 48 Gb/s (4:4:4, 12 bitů) a podporou VRR, ALLM a eARC. Philips navíc připojil vlastní technologie AutoSync Premium Pro a Auto Game Mode. Televizory obsahují čtyřstranné podsvícení Ambilight (do letošního roku měla většina modelů jen třístrannou variantu). O zvuk se stará 50W systém 2.1 a nechybí ani kompatibilita s DTS Play-Fi pro multiroom audio. Jako operační systém slouží Android TV ve verzi 10, ale patrně bez uživatelského rozhraní Google TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik