www.tvfreak.cz
>
>
>

Předplatné PS Plus se rozšíří o filmy a seriály. Novinku už testují v Polsku

Předplatné PS Plus se rozšíří o filmy a seriály. Novinku už testují v Polsku
, , aktualita
Sony chce službu pro streamování videa určenou přímo pro herní konzole PS4 a PS5. Aktuálně testuje PlayStation Plus Video Pass v Polsku, kde nabízí přes dvě desítky filmů či seriálů bez dalšího poplatku.
K oblíbeným
reklama
Po Bravia Core plánuje Sony s další službou pro streamování videa. I tentokrát se ovšem bude jednat o specifickou záležitost, která nebude přístupná každému jako Netflix nebo Disney+. PlayStation Plus Video Pass bude určen pro majitele herních konzolí PS4 a PS5. Tento týden nejprve uniklo logo služby a o den později hlásili uživatelé z Polska, že mohou novinku vyzkoušet. Prozatím se jedná pouze o test, který by měl ukázat, zda mají majitelé o tuto službu zájem. A pokud ano, tak jakým titulům dávají přednost a jak často chtějí sledovat filmy nebo seriály na konzoli.
 
 
PlayStation Plus Video Pass bude testován po dobu jednoho roku, a to jako součást současného předplatného PS Plus. Jedná se tedy o další bonus, který předplatitelé získají vedle dvou her zdarma každý měsíc, exkluzivního obsahu, funkce Share Play nebo 100GB úložiště v cloudu. Připomeňme, že běžná cena PS Plus činí 235 Kč měsíčně nebo 1 560 Kč ročně. PlayStation Plus Video Pass aktuálně nabízí přístup k více než dvou desítkám titulů z produkce Sony Pictures. A čtyřikrát ročně bude tato videoknihovna rozšiřována o další filmy či seriály.
 
Nabídka titulů odpovídá předpokládaným preferencím hráčů, takže místo romantiky očekávejte spíše akční snímky nebo komedie. Nová služba pro streamované video přichází v době, kdy Sony ukončuje prodej filmů a seriálu v PS Store. Diváci mohou stále využívat služeb třetích stran, neboť svou aplikaci pro PS4 a PS5 nabízí Netflix, Amazon Prime Video a další. Sony pochopitelně nezapomíná ani na streamování her. Tento týden bylo oznámeno, že služba PlayStation Now bude dostupná v rozlišení 1080p (dosud bylo maximem 720p). K rozšíření dojde během následujících týdnů.
 
 

Tituly aktuálně dostupné v PlayStation Plus Video Pass

  • Filmy: Bloodshot, Jumanji: The Next Level, Zombieland 2: Double Tap, Charlie's Angels (2019) Venom (2018), The Equalizer 2, Baby Driver, Blade Runner 2049, Underworld: Blood Wars, Arrival, Sausage Party, Inferno (2016), American Hustle, This is the End Bad Boys (1995)
  • Seriály: Future Man, SuperMansion, Community, Deadly Class, SWAT, Lost Girl


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik