www.tvfreak.cz
>
>
>

Předplatné PS Plus se rozšíří o filmy a seriály. Novinku už testují v Polsku

Předplatné PS Plus se rozšíří o filmy a seriály. Novinku už testují v Polsku
, , aktualita
Sony chce službu pro streamování videa určenou přímo pro herní konzole PS4 a PS5. Aktuálně testuje PlayStation Plus Video Pass v Polsku, kde nabízí přes dvě desítky filmů či seriálů bez dalšího poplatku.
K oblíbeným
reklama
Po Bravia Core plánuje Sony s další službou pro streamování videa. I tentokrát se ovšem bude jednat o specifickou záležitost, která nebude přístupná každému jako Netflix nebo Disney+. PlayStation Plus Video Pass bude určen pro majitele herních konzolí PS4 a PS5. Tento týden nejprve uniklo logo služby a o den později hlásili uživatelé z Polska, že mohou novinku vyzkoušet. Prozatím se jedná pouze o test, který by měl ukázat, zda mají majitelé o tuto službu zájem. A pokud ano, tak jakým titulům dávají přednost a jak často chtějí sledovat filmy nebo seriály na konzoli.
 
 
PlayStation Plus Video Pass bude testován po dobu jednoho roku, a to jako součást současného předplatného PS Plus. Jedná se tedy o další bonus, který předplatitelé získají vedle dvou her zdarma každý měsíc, exkluzivního obsahu, funkce Share Play nebo 100GB úložiště v cloudu. Připomeňme, že běžná cena PS Plus činí 235 Kč měsíčně nebo 1 560 Kč ročně. PlayStation Plus Video Pass aktuálně nabízí přístup k více než dvou desítkám titulů z produkce Sony Pictures. A čtyřikrát ročně bude tato videoknihovna rozšiřována o další filmy či seriály.
 
Nabídka titulů odpovídá předpokládaným preferencím hráčů, takže místo romantiky očekávejte spíše akční snímky nebo komedie. Nová služba pro streamované video přichází v době, kdy Sony ukončuje prodej filmů a seriálu v PS Store. Diváci mohou stále využívat služeb třetích stran, neboť svou aplikaci pro PS4 a PS5 nabízí Netflix, Amazon Prime Video a další. Sony pochopitelně nezapomíná ani na streamování her. Tento týden bylo oznámeno, že služba PlayStation Now bude dostupná v rozlišení 1080p (dosud bylo maximem 720p). K rozšíření dojde během následujících týdnů.
 
 

Tituly aktuálně dostupné v PlayStation Plus Video Pass

  • Filmy: Bloodshot, Jumanji: The Next Level, Zombieland 2: Double Tap, Charlie's Angels (2019) Venom (2018), The Equalizer 2, Baby Driver, Blade Runner 2049, Underworld: Blood Wars, Arrival, Sausage Party, Inferno (2016), American Hustle, This is the End Bad Boys (1995)
  • Seriály: Future Man, SuperMansion, Community, Deadly Class, SWAT, Lost Girl


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG údajně připravuje 97" OLED TV LG údajně připravuje 97" OLED TV
Na Internetu se objevují zprávy, že by se v příštím roce měla objevit nová OLED TV od společnosti LG Electronics. Ta by měla rozšířit dnešní nabídku čítající 48" až 83" o ještě větší variantu s 97 palci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář