www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Philips prodlužuje záruku OLED TV na 5 let. Vztahuje se i na „vypálený“ obraz

Philips prodlužuje záruku OLED TV na 5 let. Vztahuje se i na „vypálený“ obraz
, , aktualita
Obavy zákazníků kvůli životnosti OLED TV se snaží rozptýlit společnost TP Vision, která k většině svých modelů zdarma nabídne prodlouženou záruku o tři roky. Akce bude dostupná pouze u vybraných prodejců.
K oblíbeným
reklama
Zatímco o kvalitě obrazu OLED TV pochybuje jen málokdo, nad životností se stále vedou dlouhé diskuze. Většina zákazníků má obavy především z „vypalování“, během kterého dochází k trvalému poškození zbytkovým obrazem. Právě proto se rozhodla společnost TP Vision, která v Evropě vlastní práva na televizory značky Philips, ve své nové kampani zaměřit na životnost OLED TV.
 
Zákazníci by se údajně při běžném používání neměli obávat „vypáleného“ obrazu. Tato možnost údajně hrozí pouze v případě, že by televizor sloužil jako náhrada monitoru se statickým obrazem nebo se používal nepřetržitě např. jako reklamní panel. Uživatelům také radí, aby televizor vypínali do režimu stand-by (nikoliv odpojovali ze zásuvky), kdy se automaticky spustí program čištění obrazovky od zbytkového obrazu.
 
 
Aby výrobce nezůstal je u slibů, rozhodl se své tvrzení podpořit prodlouženou zárukou na 5 let. Tuto výhodu lze získat při nákupu níže uvedených modelů OLED TV (z let 2018 až 2019) u některého z vybraných prodejců (konkrétně Alza.cz, Mall, Datart, CZC), a to do 30. června 2020. Dalším nutným krokem pro prodloužení záruky je potom registrace na stránce 5letzaruka.cz, kde ve formuláři vyplní mimo jiné datum nákupu, kopii dokladu (PDF, vyfocenou účtenku apod.) spolu se svými osobními údaji včetně jména, adresy či e-mailu. Registraci je nutné provést do 1 měsíce od nákupu.
Po úspěšné registraci přijde zákazníkovi e-mailem do 30 dnů osvědčení k prodloužené záruce, které musí při případné reklamaci v autorizovaném servisu předložit společně s platným dokladem o koupi produktu. TP Vision tvrdí, že zákazníci díky této akci ušetří až 10 000 Kč, které by si jinak museli za prodlouženou záruku připlatit.
 
 

Seznam zapojených modelů Philips OLED TV

 • 55OLED803/12
 • 65OLED903/12
 • 55OLED903/12
 • 55OLED804/12
 • 55OLED754/12
 • 65OLED804/12
 • 65OLED754/12
 • 55OLED854/12
 • 55OLED934/12
 • 65OLED854/12
 • 65OLED984/12
 • 65OLED934
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář