www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Philips prodlužuje záruku OLED TV na 5 let. Vztahuje se i na „vypálený“ obraz

Philips prodlužuje záruku OLED TV na 5 let. Vztahuje se i na „vypálený“ obraz
, , aktualita
Obavy zákazníků kvůli životnosti OLED TV se snaží rozptýlit společnost TP Vision, která k většině svých modelů zdarma nabídne prodlouženou záruku o tři roky. Akce bude dostupná pouze u vybraných prodejců.
K oblíbeným
reklama
Zatímco o kvalitě obrazu OLED TV pochybuje jen málokdo, nad životností se stále vedou dlouhé diskuze. Většina zákazníků má obavy především z „vypalování“, během kterého dochází k trvalému poškození zbytkovým obrazem. Právě proto se rozhodla společnost TP Vision, která v Evropě vlastní práva na televizory značky Philips, ve své nové kampani zaměřit na životnost OLED TV.
 
Zákazníci by se údajně při běžném používání neměli obávat „vypáleného“ obrazu. Tato možnost údajně hrozí pouze v případě, že by televizor sloužil jako náhrada monitoru se statickým obrazem nebo se používal nepřetržitě např. jako reklamní panel. Uživatelům také radí, aby televizor vypínali do režimu stand-by (nikoliv odpojovali ze zásuvky), kdy se automaticky spustí program čištění obrazovky od zbytkového obrazu.
 
 
Aby výrobce nezůstal je u slibů, rozhodl se své tvrzení podpořit prodlouženou zárukou na 5 let. Tuto výhodu lze získat při nákupu níže uvedených modelů OLED TV (z let 2018 až 2019) u některého z vybraných prodejců (konkrétně Alza.cz, Mall, Datart, CZC), a to do 30. června 2020. Dalším nutným krokem pro prodloužení záruky je potom registrace na stránce 5letzaruka.cz, kde ve formuláři vyplní mimo jiné datum nákupu, kopii dokladu (PDF, vyfocenou účtenku apod.) spolu se svými osobními údaji včetně jména, adresy či e-mailu. Registraci je nutné provést do 1 měsíce od nákupu.
Po úspěšné registraci přijde zákazníkovi e-mailem do 30 dnů osvědčení k prodloužené záruce, které musí při případné reklamaci v autorizovaném servisu předložit společně s platným dokladem o koupi produktu. TP Vision tvrdí, že zákazníci díky této akci ušetří až 10 000 Kč, které by si jinak museli za prodlouženou záruku připlatit.
 
 

Seznam zapojených modelů Philips OLED TV

 • 55OLED803/12
 • 65OLED903/12
 • 55OLED903/12
 • 55OLED804/12
 • 55OLED754/12
 • 65OLED804/12
 • 65OLED754/12
 • 55OLED854/12
 • 55OLED934/12
 • 65OLED854/12
 • 65OLED984/12
 • 65OLED934
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek
LG poskytne konkurenci svůj operačním systém pro televizory. Zájem mají dvě desítky partnerů z celého světa. Výrobci ovšem budou mít patrně přístup jen ke starší verzi webOS, zatímco nejnovější si LG nechá pro sebe.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat
Aplikace Netflix pro Android se naučila automaticky stahovat filmy a seriály podle doporučení. Předplatitelé také mohou mít neustále k dispozici nějaký obsah ke zhlédnutí na cestách, aniž by potřebovali připojení k internetu.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón
Samsung u svých letošních televizorů výrazně zvýšil počet samostatných stmívatelných zón. Jedna z testovaných Neo QLED TV, která používá podsvícení miniLED, by měla disponovat minimálně 792 zónami.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Do Apple TV+ zamíří nové filmy a seriály. Podívejte se na seznam Do Apple TV+ zamíří nové filmy a seriály. Podívejte se na seznam
Apple v následujících měsících uvede do své služby TV+ další filmy a seriály z vlastní produkce. Budou mezi nimi i druhé řady úspěšných titulů, jako jsou Ted Lasso nebo The Morning Show.
22.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Čínský Skyworth vydával srolovatelnou LG OLED TV za svou. Omluvil se Čínský Skyworth vydával srolovatelnou LG OLED TV za svou. Omluvil se
Během své prezentace na CES 2021 se společnost Skyworth pochlubila sorolovatelnou OLED TV jako svou inovací. Ve skutečnosti se ovšem jednalo o televizor LG. Skyworth své zákazníky ujistil, že „respektuje všechna práva duševního vlastnictví.“
20.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik