www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Otočný televizor Samsung The Sero přichází na český trh

Otočný televizor Samsung The Sero přichází na český trh
, , aktualita
Samsung do českých obchodů uvádí nejpodivnější ze svých lifestylových televizorů. The Sero obsahuje otočnou obrazovku, která automaticky mění svou orientaci podle smartphonu. Na kolik tato novinka vyjde?
K oblíbeným
reklama
Samsung nenabízí pouze televizory pro masy, ale také tzv. lifestylové modely, které se nebojí experimentovat s designem a funkcemi. The Frame se připevní na stěnu, kde připomíná obraz, zatímco The Serif lze umístit jako umělecké dílo kamkoliv do prostoru. Třetím zástupcem z této řady se stál model The Sero, který byl představen minulý rok, ale na tuzemský trh se dostává až nyní. Tento televizor se přizpůsobí mobilnímu obsahu, neboť používá otočnou obrazovku. Orientace se tak mění podle připojeného smartphonu – automaticky díky nainstalované mobilní nebo dle potřeby pomocí tlačítka na dálkové ovladači. V každém případě není nutné, aby divák vstával z křesla, neboť elektromotor umí obrazovku otočit automaticky.
 
 
Díky tomu je televizor vhodný nejen pro sledování filmů a seriálů, ale také zrcadlení mobilního obsahu a procházení sociálních sítí, kde jsou videa a obrázky orientované na výšku běžnou záležitostí. Součástí je také funkce Easy Tap, která umožňuje sdílet obrazovku pouhým přiložením smartphonu k rámu televize. Samsung na český trh uvedl model pro rok 2020, který nese označení QE43LS05T. Využívá panel s technologií Quantum Dot (jedná se tedy o QLED TV) s úhlopříčkou 43 palců a rozlišením 4K Ultra HD: Obsah v nižším rozlišení zvládne televizor vylepšit na kvalitu podobnou 4K, a to prostřednictvím technologie AI Upscaling. Nesmí chybět ani podpora vysokého dynamického rozsahu včetně HDR10+. Pomocí integrovaného senzoru se jas a kontrast televizoru adaptuje na základě světelných podmínek v místnosti.
 
 
Pro přehrávání obsahu ze zařízení od Applu lze využít standard AirPlay 2 a režim Ambient+ zase umožňuje televizor využívat jako obrazovou i zvukovou kulisu. Majitelé henrích konzolí ocení automatický režim nízké odezvy (ALLM), ale plné HDMI 2.1 hledali marně. O ozvučení se stará systém v konfiguraci 4.1 o celkovém výkonu 60 W, který je uložen v podstavci televizoru. Součástí je i basový reproduktor, ale při sledování televizního vysílání zase oceníte hlavně režim vylepšení dialogů. Z chytrých funkcí lze zmínit operační systém Tizen nebo podporu platformy SmartThings. K televizoru lze přikoupit kolečka pro snadné přemísťování.
 
Samsung Sero (2020) se prodává za cenu 39 990 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik