Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nordic TV přidává videotéku a balíček s kanály dle výběru

15.5.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Nordic Telecom pokračuje ve zatraktivňování své IPTV. K tarifům lze přidat nový doplňkový balíček „Vašich 7“, který umožňuje zvolit kanály podle sebe. Nordic TV také získala filmovou videotéku a pronájem set-top boxu zlevnil o více než polovinu.
Letos v březnu přišla na trh inovovaná Nordic TV, která rozšířila programovou nabídku a obsahuje všechny kanály v HD kvalitě. Po dvou měsících se Nordic Telecom rozhodl o další vylepšení své IPTV. Ke zvolenému tarifu lze nově zvolit balíček „Vašich 7“, kde si zákazník může za 165 Kč měsíčně sám vybrat sedm prémiových kanálů. Nabídku navíc může každý měsíc obměnit a jako bonus získá další čtyři kanály ze skupiny Óčko HD. V nabídce zůstávají také ostatní balíčky (Dětský, Sportovní, Film, Příroda a HBO Go), kterými lze rozšířit dva základní tarify: Nordic TV HD s 80 kanály za 125 Kč a Nordic TV HD Plus s více než 120 kanály za 395 Kč.
 
 
Zákazníkům nyní Nordic TV zpřístupňuje videotéku, která ovšem obsahuje pouze 20 filmů. Čtvrtina z nich se bude každý měsíc obměňovat a provozovatel slibuje, že se bude jednat výhradně o kvalitní snímky. Na druhou stranu je nová služba video na požádání (VOD) dostupná zdarma všem, kteří si objednali Nordic TV po 5. 2. 2020. A poslední příjemnou novinkou je zlevnění pronájmu set-top boxu z 95 Kč na 45 Kč měsíčně, tedy o více než polovinu. Zákaznici mají nadále možnost si set-top box Arris VIP 4302 rovnou zakoupit za 2 295 Kč. Využít lze také aplikaci pro Android TV, Samsung TV a Apple TV od 4. generace s verzí tv OS 10 nebo vyšší. Nordic TV je dostupná také ve webovém prohlížeči nebo na mobilním zařízení, pokud běží na systému Android, iOS nebo Windows.
 
Při aktivaci Nordic TV do konce června lze využít slevu 100 Kč po dobu šesti měsíců.
 
Zdroj: Tisková zpráva