Nordic TV přidává videotéku a balíček s kanály dle výběru

Nordic TV přidává videotéku a balíček s kanály dle výběru
, , aktualita
Nordic Telecom pokračuje ve zatraktivňování své IPTV. K tarifům lze přidat nový doplňkový balíček „Vašich 7“, který umožňuje zvolit kanály podle sebe. Nordic TV také získala filmovou videotéku a pronájem set-top boxu zlevnil o více než polovinu.
K oblíbeným
reklama
Letos v březnu přišla na trh inovovaná Nordic TV, která rozšířila programovou nabídku a obsahuje všechny kanály v HD kvalitě. Po dvou měsících se Nordic Telecom rozhodl o další vylepšení své IPTV. Ke zvolenému tarifu lze nově zvolit balíček „Vašich 7“, kde si zákazník může za 165 Kč měsíčně sám vybrat sedm prémiových kanálů. Nabídku navíc může každý měsíc obměnit a jako bonus získá další čtyři kanály ze skupiny Óčko HD. V nabídce zůstávají také ostatní balíčky (Dětský, Sportovní, Film, Příroda a HBO Go), kterými lze rozšířit dva základní tarify: Nordic TV HD s 80 kanály za 125 Kč a Nordic TV HD Plus s více než 120 kanály za 395 Kč.
 
 
Zákazníkům nyní Nordic TV zpřístupňuje videotéku, která ovšem obsahuje pouze 20 filmů. Čtvrtina z nich se bude každý měsíc obměňovat a provozovatel slibuje, že se bude jednat výhradně o kvalitní snímky. Na druhou stranu je nová služba video na požádání (VOD) dostupná zdarma všem, kteří si objednali Nordic TV po 5. 2. 2020. A poslední příjemnou novinkou je zlevnění pronájmu set-top boxu z 95 Kč na 45 Kč měsíčně, tedy o více než polovinu. Zákaznici mají nadále možnost si set-top box Arris VIP 4302 rovnou zakoupit za 2 295 Kč. Využít lze také aplikaci pro Android TV, Samsung TV a Apple TV od 4. generace s verzí tv OS 10 nebo vyšší. Nordic TV je dostupná také ve webovém prohlížeči nebo na mobilním zařízení, pokud běží na systému Android, iOS nebo Windows.
 
Při aktivaci Nordic TV do konce června lze využít slevu 100 Kč po dobu šesti měsíců.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
24.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik