Nordic TV přidává videotéku a balíček s kanály dle výběru

Nordic TV přidává videotéku a balíček s kanály dle výběru
, , aktualita
Nordic Telecom pokračuje ve zatraktivňování své IPTV. K tarifům lze přidat nový doplňkový balíček „Vašich 7“, který umožňuje zvolit kanály podle sebe. Nordic TV také získala filmovou videotéku a pronájem set-top boxu zlevnil o více než polovinu.
K oblíbeným
reklama
Letos v březnu přišla na trh inovovaná Nordic TV, která rozšířila programovou nabídku a obsahuje všechny kanály v HD kvalitě. Po dvou měsících se Nordic Telecom rozhodl o další vylepšení své IPTV. Ke zvolenému tarifu lze nově zvolit balíček „Vašich 7“, kde si zákazník může za 165 Kč měsíčně sám vybrat sedm prémiových kanálů. Nabídku navíc může každý měsíc obměnit a jako bonus získá další čtyři kanály ze skupiny Óčko HD. V nabídce zůstávají také ostatní balíčky (Dětský, Sportovní, Film, Příroda a HBO Go), kterými lze rozšířit dva základní tarify: Nordic TV HD s 80 kanály za 125 Kč a Nordic TV HD Plus s více než 120 kanály za 395 Kč.
 
 
Zákazníkům nyní Nordic TV zpřístupňuje videotéku, která ovšem obsahuje pouze 20 filmů. Čtvrtina z nich se bude každý měsíc obměňovat a provozovatel slibuje, že se bude jednat výhradně o kvalitní snímky. Na druhou stranu je nová služba video na požádání (VOD) dostupná zdarma všem, kteří si objednali Nordic TV po 5. 2. 2020. A poslední příjemnou novinkou je zlevnění pronájmu set-top boxu z 95 Kč na 45 Kč měsíčně, tedy o více než polovinu. Zákaznici mají nadále možnost si set-top box Arris VIP 4302 rovnou zakoupit za 2 295 Kč. Využít lze také aplikaci pro Android TV, Samsung TV a Apple TV od 4. generace s verzí tv OS 10 nebo vyšší. Nordic TV je dostupná také ve webovém prohlížeči nebo na mobilním zařízení, pokud běží na systému Android, iOS nebo Windows.
 
Při aktivaci Nordic TV do konce června lze využít slevu 100 Kč po dobu šesti měsíců.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy
Značka Bose oznámila evropskou cenu pro svůj Smart Soundbar 300, který oznámila před pár týdny, ale původně pouze pro USA. Novinka nabízí více funkcí než stávající Bose TV Speaker, po stránce designu i zvuku se ovšem oba modely shodují.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek
Epson zařadil do nabídky nový laserový projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností a systémem Android TV. Dalších sedm novinek potom nabídne běžnějších technologie pro domácí kino i kanceláře.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
„Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme? „Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme?
Google v současné době připravuje nové zařízení s Android TV, respektive Google TV – hovoří se totiž také o přejmenování celé platformy. K představení by mělo dojít koncem září a již nyní máme k dispozici informace o výbavě, designu a ceně.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR
Adobe uvedl aktualizaci svého tradičního editoru videa Premiere Pro 14.4. Ten přichází např. s detekcí střihu scény, vylepšuje také schopnosti práce s HDR obsahem díky podpoře barevného prostoru Rec.2100.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV
Panasonic uvede na evropské trhy své první televizory s Android TV, který zastoupí platformu MyHomeScreen. Série HX700 a HX710 obsahují 4K LCD TV a k dostání budou v několika úhlopříčkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik