Nordic TV prošla vylepšením, jednou z novinek je HBO Go

Nordic TV prošla vylepšením, jednou z novinek je HBO Go
, , aktualita
IPTV od společnosti Nordic Telecom se dočkala vylepšení, které zahrnuje rozšíření programové nabídky, za příplatek přístup k videotéce HBO Go nebo delší nahrávání pořadů. Za stejné peníze tak diváci získají více muziky.
K oblíbeným
reklama
Nordic TV byla spuštěna na podzim 2018 jako jedna z dalších IPTV. Patrně i kvůli vysoké konkurenci v tomto segmentu se společnost Nordic Telecom rozhodla svou službu zatraktivnit. Změny se týkají stávajících i nových zákazníků, které se provozovatel snaží přilákat prvním měsícem zdarma.
 
 

Více programů i delší nahrávání

 
Nová Nordic TV, jak je služba po vylepšení označována, přináší rozšířenou programovou nabídku, veškeré kanály jsou nyní navíc dostupné v HD kvalitě. Základní tarif s označením Nordic TV za 195 Kč měsíčně nabízí nadále přes 80 programů s možností dokoupení dalších prostřednictvím balíčků. Ke stávající nabídce Sport, Dětský nebo Film přibyl nový balíček Příroda, který za 95 Kč měsíčně přidá osm kanálů včetně National Geographic nebo Viasat Explorer. Další možností je rozšíření o videotéku HBO Go, která nabízí přístup k filmům a seriálům nejen z vlastní produkce. Cena měsíčního předplatného k Nordic TV činí 145 Kč, tedy o 14 Kč méně než pokud byste si službu objednali samostatně. Aktivaci HBO Go si zákazník provede samostatně podle návodu.
 
 
Pro náročnější zákazníky je připraven tarif Nordic TV Plus za 495 Kč měsíčně, který obsahuje přes 120 kanálů včetně balíčků Dětský, Sport a Příroda. I k němu je ovšem nutné si připlatit za HBO Go. K oběma tarifům získá zákazník přístup k rozhlasovým stanicím. Proti předchozí verzi Nordic TV došlo k rozšíření délky nahrávání, a to šestinásobně. Divák si tak může pořídit až 120 hodin záznamu, v nabídce zůstala také možnost 7 dnů zpětného přehrávání. Rozšířena byla nabídka podporovaných zařízení. Z chytrých televizorů je podporován Samsung a modely s Android TV, využít je možné také Apple TV nebo set-top box od Nordic Telecom. Kromě dvou primárních zařízení lze tuto IPTV sledovat také až na dvou mobilních zařízení zároveň, případně na počítači. Webová aplikace prošla aktualizací, takže už nevyžaduje Flash player.
 
K využívání Nordic TV není potřeba internet od stejného poskytovatele, podmínkou je ovšem rychlost připojení alespoň 5 Mb/s. Nový zákazník může vyzkoušet základní tarif Nordic TV první měsíc zdarma, pokud při objednávce zadá slevový kód MESICZDARMA.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik