www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit
, , aktualita
Televizory Philips jako jediné na trhu nabízejí zadní podsvícení Ambilight. Zájemci o takový model si jej nyní mohou doma zdarma vyzkoušet. V případě, že by jim televizor nevyhovoval, nabízí společnost vrácení peněz.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision, výrobce Philips TV pro evropský trh, přináší po prodloužené pětileté záruce na OLED TV další službu pro své zákazníky. Jedná se o možnost bezplatného vyzkoušení televizorů Philips s funkcí Ambilight. Zadní barevné podsvícení, které se dynamicky mění podle obsahu na obrazovce, totiž žádný jiný výrobce nenabízí. Účel této funkce přitom není pouze estetický, kromě optického rozšíření obrazu na stěnu totiž podsvícení také snižuje únavu očí. Výrobce uvádí, že podle průzkumu patří Ambilight k nejčastějším důvodům, proč se zákazníci rozhodnout pro televizor této značky. Skoro 80 % majitelů takového modelu navíc odpovědělo, že by se znovu rozhodlo pro televizor s Ambilightem.
 
 
„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít. A proto jsme se rozhodli, že poskytneme českým zákazníkům příležitost si televizor vyzkoušet v klidu na vlastní oči u sebe doma,“ uvedl ředitel firmy TP Vision pro ČR Petr Valoušek.
 
Nová služba by měla přesvědčit i zákazníky, kteří o funkci nemají dostatek informací nebo se nemohou rozhodnout, zda si televizor s tímto podsvícením pořídit či nikoliv. Prohlédnout si televizor na internetu nebo v obchodě v tomto případě nemusí stačit, proto TP Vision nabízí možnost bezplatného vrácení televizoru do 30 dnů od zakoupení. Akci lze využít při nákupu do 30. června 2020 na všechny televizory s Ambilight z modelové řady 2019. Nabídka tedy zahrnuje tři desítky modelů z kategorie LCD TV i OLED TV, a to v cenovém rozpětí od 10 499 do 129 999 Kč s DPH. V případě nespokojenosti lze televizi vrátit v prodejně nebo zaslat pomocí kurýra, peníze zákazníkovi vrátí přímo prodejce.
 
Do akce jsou zapojeny následující prodejny a e-shopy: 
 • Alza
 • Ambitv.cz
 • CZC
 • Datart
 • Eberry.cz
 • Elektrospecialista.cz
 • Exasoft
 • Global Elektro
 • Mall
 • Oaza Podebrady
 • Onlineshop.cz
 • Okay
 • Softcom.cz
 • Teshop.cz
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala