www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit
, , aktualita
Televizory Philips jako jediné na trhu nabízejí zadní podsvícení Ambilight. Zájemci o takový model si jej nyní mohou doma zdarma vyzkoušet. V případě, že by jim televizor nevyhovoval, nabízí společnost vrácení peněz.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision, výrobce Philips TV pro evropský trh, přináší po prodloužené pětileté záruce na OLED TV další službu pro své zákazníky. Jedná se o možnost bezplatného vyzkoušení televizorů Philips s funkcí Ambilight. Zadní barevné podsvícení, které se dynamicky mění podle obsahu na obrazovce, totiž žádný jiný výrobce nenabízí. Účel této funkce přitom není pouze estetický, kromě optického rozšíření obrazu na stěnu totiž podsvícení také snižuje únavu očí. Výrobce uvádí, že podle průzkumu patří Ambilight k nejčastějším důvodům, proč se zákazníci rozhodnout pro televizor této značky. Skoro 80 % majitelů takového modelu navíc odpovědělo, že by se znovu rozhodlo pro televizor s Ambilightem.
 
 
„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít. A proto jsme se rozhodli, že poskytneme českým zákazníkům příležitost si televizor vyzkoušet v klidu na vlastní oči u sebe doma,“ uvedl ředitel firmy TP Vision pro ČR Petr Valoušek.
 
Nová služba by měla přesvědčit i zákazníky, kteří o funkci nemají dostatek informací nebo se nemohou rozhodnout, zda si televizor s tímto podsvícením pořídit či nikoliv. Prohlédnout si televizor na internetu nebo v obchodě v tomto případě nemusí stačit, proto TP Vision nabízí možnost bezplatného vrácení televizoru do 30 dnů od zakoupení. Akci lze využít při nákupu do 30. června 2020 na všechny televizory s Ambilight z modelové řady 2019. Nabídka tedy zahrnuje tři desítky modelů z kategorie LCD TV i OLED TV, a to v cenovém rozpětí od 10 499 do 129 999 Kč s DPH. V případě nespokojenosti lze televizi vrátit v prodejně nebo zaslat pomocí kurýra, peníze zákazníkovi vrátí přímo prodejce.
 
Do akce jsou zapojeny následující prodejny a e-shopy: 
 • Alza
 • Ambitv.cz
 • CZC
 • Datart
 • Eberry.cz
 • Elektrospecialista.cz
 • Exasoft
 • Global Elektro
 • Mall
 • Oaza Podebrady
 • Onlineshop.cz
 • Okay
 • Softcom.cz
 • Teshop.cz
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik