www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit

Nevyhovuje vám Philips TV s Ambilightem? Do 30 dnů ji můžete zdarma vrátit
, , aktualita
Televizory Philips jako jediné na trhu nabízejí zadní podsvícení Ambilight. Zájemci o takový model si jej nyní mohou doma zdarma vyzkoušet. V případě, že by jim televizor nevyhovoval, nabízí společnost vrácení peněz.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision, výrobce Philips TV pro evropský trh, přináší po prodloužené pětileté záruce na OLED TV další službu pro své zákazníky. Jedná se o možnost bezplatného vyzkoušení televizorů Philips s funkcí Ambilight. Zadní barevné podsvícení, které se dynamicky mění podle obsahu na obrazovce, totiž žádný jiný výrobce nenabízí. Účel této funkce přitom není pouze estetický, kromě optického rozšíření obrazu na stěnu totiž podsvícení také snižuje únavu očí. Výrobce uvádí, že podle průzkumu patří Ambilight k nejčastějším důvodům, proč se zákazníci rozhodnout pro televizor této značky. Skoro 80 % majitelů takového modelu navíc odpovědělo, že by se znovu rozhodlo pro televizor s Ambilightem.
 
 
„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít. A proto jsme se rozhodli, že poskytneme českým zákazníkům příležitost si televizor vyzkoušet v klidu na vlastní oči u sebe doma,“ uvedl ředitel firmy TP Vision pro ČR Petr Valoušek.
 
Nová služba by měla přesvědčit i zákazníky, kteří o funkci nemají dostatek informací nebo se nemohou rozhodnout, zda si televizor s tímto podsvícením pořídit či nikoliv. Prohlédnout si televizor na internetu nebo v obchodě v tomto případě nemusí stačit, proto TP Vision nabízí možnost bezplatného vrácení televizoru do 30 dnů od zakoupení. Akci lze využít při nákupu do 30. června 2020 na všechny televizory s Ambilight z modelové řady 2019. Nabídka tedy zahrnuje tři desítky modelů z kategorie LCD TV i OLED TV, a to v cenovém rozpětí od 10 499 do 129 999 Kč s DPH. V případě nespokojenosti lze televizi vrátit v prodejně nebo zaslat pomocí kurýra, peníze zákazníkovi vrátí přímo prodejce.
 
Do akce jsou zapojeny následující prodejny a e-shopy: 
 • Alza
 • Ambitv.cz
 • CZC
 • Datart
 • Eberry.cz
 • Elektrospecialista.cz
 • Exasoft
 • Global Elektro
 • Mall
 • Oaza Podebrady
 • Onlineshop.cz
 • Okay
 • Softcom.cz
 • Teshop.cz
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik