www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix uvolnil několik svých titulů volně ke zhlédnutí

Netflix uvolnil několik svých titulů volně ke zhlédnutí
, , aktualita
Stranger Things, Vražda na jachtě, Naše planeta a několik dalších titulů od Netlixu si nyní můžete přehrát zdarma a bez registrace. Jak ovšem tušíte, má to pár háčků. Třeba v případě seriálů je k dispozici vždy jen první epizoda.
K oblíbeným
reklama
Netflix hledá další způsoby, jak přilákat nové předplatitele – nabídne bezplatnou ochutnávku velmi malé části původního obsahu. V ideálním případě divák zhlédne film nebo jednu epizodu seriálu, a v reakci na to si zařídí předplatné. Netflix za tímto účelem zřídil stránku, kde je k dispozici přehled všech volně dostupných titulů. Aktuálně je jich pro české diváky připraveno devět a byly zvoleny tak, aby zahrnovaly různé žánry od thrillerů přes komedie a dětské animáky až po dokumenty.
 
K dispozici je třeba proslulý seriál Stranger Things nebo dokument Naše planeta. Zatímco v případě seriálů Netflix uvolnil vždy pouze pilotní epizodu první série, filmy jsou dostupné celé. Konkrétně lze vybírat mezi thrillerem V pasti se Sandrou Bullock, kritiky oceněným dramatem Dva papežové a ztřeštěnou komedií Vražda na jachtě, kde si zahráli Adam Sandler a Jennifer Aniston.
 
 
Obsah zdarma je dostupný pouze ve webovém prohlížeči, přehrávání v aplikaci na televizoru či mobilním zařízení tedy není dostupné. Přehrávat si ovšem můžete načíst také v prohlížeči na Androidu, naopak iOS podporováno není. Zároveň se musíte připravit na omezenou kvalitu streamu, rozlišení 4K a zvuk Dolby Atmos zůstává dostupný pouze předplatitelům.
 
Netflix nespecifikoval, zda se jedná pouze o časově omezenou nabídku, případně zda se bude nabídka titulů časem obměňovat. Českým uživatelům zatím zůstává k dispozici i možnost bezplatného vyzkoušení na 30 dnů. Během této lhůty lze bez omezení přehrávat všechny filmy a seriály z bohaté databáze, ale je nutná registrace včetně zadání čísla platební karty. Od této možnosti bude ovšem možná Netflix ustupovat, jak ukázal nedávný krok z Německa. Právě ochutnávka části titulů by mohla nahradit třicetidenní zkušební lhůtu.
 
 

Filmy a seriály od Netflixu dostupné zdarma ke zhlédnutí

  • Stranger Things*
  • Vražda na jachtě
  • Elita*
  • Mimi šéf: Zpátky ve hře*
  • V pasti
  • Láska je slepá*
  • Dva papežové
  • Naše planeta*
  • Grace a Frankie*
*V případě seriálů je k dispozici vždy jen první epizoda.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik