Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix uvádí 3 nové mobilní hry, liší se jako den a noc

23.3.2022, Milan Šurkala, aktualita
Netflix uvádí 3 nové mobilní hry, liší se jako den a noc
Netflix přichází s dalšími třemi mobilními hrami. Streamovací služba chce přilákat ke svým předplatným i hráče, kteří dostanou tyto hry zdarma bez reklam, poplatků nebo nákupů v aplikacích. Zahrát si mohou uživatelé Androidu i iOSu.
Streamovací služba Netflix se v poslední době hodně snaží na poli mobilních her, které by měly ke službě přitáhnout nové uživatele. S předplatným Netflixu získají uživatelé přístup k mobilním hrám pro iOS a Android, které jsou bez reklam, dalších poplatků a nákupů. Služba v poslední době oznámila záměr koupit další herní studia, např. Next Games. Oznámila také uvedení třech nových mobilních her, které jsou svým pojetím velmi odlišné a spadají do úplně jiných žánrů.
 
This Is A True Story
 
This Is A True Story je RPG hrou, která si bere velmi netradiční hlavní postavu. Tou je žena v subsaharské Africe, která potřebuje zajistit pitnou vodu pro svou rodinu. Bude bojovat proti vichřici i pytlákům, hra však ukáže i krásy Afriky. Založena byla na rozhovorech s několika africkými ženami, na jejichž příbězích je hra postavena. Vznikla ve spolupráci s neziskovou organizací Charity:Water.
 
Shatter Remastered
 
Další hrou je Shatter Remastered. Ta využívá klasického principu rozbíjení cihliček střelbou včetně bojů proti nepřátelům. Nechybí různé bonusy, speciální útoky a kombinované manévry, přičemž nová mobilní varianta (původní hra vyšla pro PlayStation 3) přidává i globální listiny vítězů, takže se můžete porovnávat s nejlepšími hráči na světě.
 
Into The Dead 2: Unleashed
 
A nakonec tu máme Into The Dead 2: Unleashed. Tato hra sice byla oznámena, ale teprve jen vyjde. Zde máte za úkol přežít apokalypsu se zombie. Zavede vás do nejrůznějších míst od ropných vrtů až do vojenských základen.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.