Recenze  |  Aktuality  |  Články
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie  |   Svět mobilně

Netflix uvádí 3 nové mobilní hry, liší se jako den a noc

, , aktualita
Netflix uvádí 3 nové mobilní hry, liší se jako den a noc
Netflix přichází s dalšími třemi mobilními hrami. Streamovací služba chce přilákat ke svým předplatným i hráče, kteří dostanou tyto hry zdarma bez reklam, poplatků nebo nákupů v aplikacích. Zahrát si mohou uživatelé Androidu i iOSu.

Streamovací služba Netflix se v poslední době hodně snaží na poli mobilních her, které by měly ke službě přitáhnout nové uživatele. S předplatným Netflixu získají uživatelé přístup k mobilním hrám pro iOS a Android, které jsou bez reklam, dalších poplatků a nákupů. Služba v poslední době oznámila záměr koupit další herní studia, např. Next Games. Oznámila také uvedení třech nových mobilních her, které jsou svým pojetím velmi odlišné a spadají do úplně jiných žánrů.
 
This Is A True Story
 
This Is A True Story je RPG hrou, která si bere velmi netradiční hlavní postavu. Tou je žena v subsaharské Africe, která potřebuje zajistit pitnou vodu pro svou rodinu. Bude bojovat proti vichřici i pytlákům, hra však ukáže i krásy Afriky. Založena byla na rozhovorech s několika africkými ženami, na jejichž příbězích je hra postavena. Vznikla ve spolupráci s neziskovou organizací Charity:Water.
 
Shatter Remastered
 
Další hrou je Shatter Remastered. Ta využívá klasického principu rozbíjení cihliček střelbou včetně bojů proti nepřátelům. Nechybí různé bonusy, speciální útoky a kombinované manévry, přičemž nová mobilní varianta (původní hra vyšla pro PlayStation 3) přidává i globální listiny vítězů, takže se můžete porovnávat s nejlepšími hráči na světě.
 
Into The Dead 2: Unleashed
 
A nakonec tu máme Into The Dead 2: Unleashed. Tato hra sice byla oznámena, ale teprve jen vyjde. Zde máte za úkol přežít apokalypsu se zombie. Zavede vás do nejrůznějších míst od ropných vrtů až do vojenských základen.
 


reklama
reklama