www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix spustil vlastní e-shop. Co v něm prodává?

Netflix spustil vlastní e-shop. Co v něm prodává?
, , aktualita
Netflix nedávno zprovoznil vlastní internetový obchod, ve kterém nabízí produkty s motivy ze svých seriálů. Po anime se rozšíří také o Stranger Things nebo Lupin. Naneštěstí e-shop prozatím nefunguje mimo USA, ale v plánu je expanze.
K oblíbeným
reklama
Licencování značek výrobcům oblečení nebo hraček není nic neobvyklého. Hlavně pro známé franšízy jako Star Wars se jedná o obrovské příjmy. Ani Netflix není v tomto ohledu žádným nováčkem. Motivy z jeho původních seriálů bychom mohli najít na stovkách produktů. Licenční dohodu firma uzavřel i se zvučnými jmény jako Walmart, H&M nebo Sephora. Nyní se Netflix rozhodl začít prodávat „merch“ na vlastní pěst. Tento měsíc spustil internetový obchod Netflix.shop, který popisuje jako „novou vzrušující destinaci kombinující vybrané produkty a bohaté příběhy v jedinečném nákupním zážitku Netflixu.“
 
 
Nabídka je zatím spíše omezená. V červnu se v obchodě objevil streetwear a akční figurky podle anime seriálů Yasuke a Eden. Připravena byla také limitovaná edice oblečení a dekorativních předmětů inspirovaná francouzským thrillerovým seriálem Lupin, která vznikla ve spolupráci s Musée du Louvre. Při příležitosti spuštění Netflix.shop byla také představena kolekce sběratelských předmětů inspirovaných anime od tří začínajících návrhářů: Nathalie Nguyen, Kristopher Kitese a Jordana Bentleye.

V budoucnu se e-shop rozšíří o další zboží. Připravovány jsou exkluzivní produkty s motivy oblíbených titulů včetně The Witcher a Stranger Things, stejně jako nové oblečení s logem Netflix od japonského módního domu BEAMS. Vlastní e-shop pomůže Netflixu vytvořit silnější pocit komunity, na což by ostatně mohly vsadit i některé další připravované funkce. Nedávno unikly informace o připravovaném portálu N-Plus, který by měl umožnit vytvářet a přehrávat playlisty, poslouchat soundtracky, získat přístup k exkluzivnímu obsahu ze zákulisí nebo psát recenze zhlédnutých pořadů.
Netflix.shop by na druhou stranu měl být také dodatečným zdrojem příjmů. Zatím funguje pouze v USA, ale společnost slíbila expanzi do dalších regionů během následujících měsíců. Naopak plány na otevření kamenného obchodu podle webu Variety v současné době neexistují.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
8.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
7.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář