www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix spustil vlastní e-shop. Co v něm prodává?

Netflix spustil vlastní e-shop. Co v něm prodává?
, , aktualita
Netflix nedávno zprovoznil vlastní internetový obchod, ve kterém nabízí produkty s motivy ze svých seriálů. Po anime se rozšíří také o Stranger Things nebo Lupin. Naneštěstí e-shop prozatím nefunguje mimo USA, ale v plánu je expanze.
K oblíbeným
reklama
Licencování značek výrobcům oblečení nebo hraček není nic neobvyklého. Hlavně pro známé franšízy jako Star Wars se jedná o obrovské příjmy. Ani Netflix není v tomto ohledu žádným nováčkem. Motivy z jeho původních seriálů bychom mohli najít na stovkách produktů. Licenční dohodu firma uzavřel i se zvučnými jmény jako Walmart, H&M nebo Sephora. Nyní se Netflix rozhodl začít prodávat „merch“ na vlastní pěst. Tento měsíc spustil internetový obchod Netflix.shop, který popisuje jako „novou vzrušující destinaci kombinující vybrané produkty a bohaté příběhy v jedinečném nákupním zážitku Netflixu.“
 
 
Nabídka je zatím spíše omezená. V červnu se v obchodě objevil streetwear a akční figurky podle anime seriálů Yasuke a Eden. Připravena byla také limitovaná edice oblečení a dekorativních předmětů inspirovaná francouzským thrillerovým seriálem Lupin, která vznikla ve spolupráci s Musée du Louvre. Při příležitosti spuštění Netflix.shop byla také představena kolekce sběratelských předmětů inspirovaných anime od tří začínajících návrhářů: Nathalie Nguyen, Kristopher Kitese a Jordana Bentleye.

V budoucnu se e-shop rozšíří o další zboží. Připravovány jsou exkluzivní produkty s motivy oblíbených titulů včetně The Witcher a Stranger Things, stejně jako nové oblečení s logem Netflix od japonského módního domu BEAMS. Vlastní e-shop pomůže Netflixu vytvořit silnější pocit komunity, na což by ostatně mohly vsadit i některé další připravované funkce. Nedávno unikly informace o připravovaném portálu N-Plus, který by měl umožnit vytvářet a přehrávat playlisty, poslouchat soundtracky, získat přístup k exkluzivnímu obsahu ze zákulisí nebo psát recenze zhlédnutých pořadů.
Netflix.shop by na druhou stranu měl být také dodatečným zdrojem příjmů. Zatím funguje pouze v USA, ale společnost slíbila expanzi do dalších regionů během následujících měsíců. Naopak plány na otevření kamenného obchodu podle webu Variety v současné době neexistují.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik