www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix oznámil 7 britských seriálů včetně komedie s Rowanem Atkinsonem

Netflix oznámil 7 britských seriálů včetně komedie s Rowanem Atkinsonem
, , aktualita
Netflix se rozhodl výrazně rozšířit svou britskou produkci a oznámil sedm nových seriálů, které by měly mít premiéru v následujících letech. Na jedné z nich spolupracuje komik Rowan Atkinson, jiná zase vzniká podle úspěšného románu Napůl zlý.
K oblíbeným
reklama
Netflix v posledních letech zvyšuje své investice do lokální produkce. Ačkoliv žádný český titul zatím nevznikl, v sousedním Polsku nechal americký gigant natočit už dvě série. Dlouhodobě vysokou úroveň si drží britská produkce. Tento týden navíc pobočka Netflixu pro Spojené království a Irsko oznámila další originální obsah, který bude mít premiéru v budoucnu – některé tituly možná už v roce 2021. Na co se tedy můžeme těšit?
 

Netflix také potvrdil další řady oblíbených seriálů jako Sex Education

  • Man vs. Bee. Nejvíce pozornosti pochopitelně vzbudil komediální seriál, ve kterém se jako hlavní představitel objeví Rowan Atkinson, nejznámější svou rolí Mr. Beana. Britský herec a komik bude hrát muže, který se usadil v honosné nemovitosti a snaží se vypořádat se včelou. Ačkoliv zatím zápletka nezní kdovíjak zajímavě, vkládají fanoušci do této novinky velké naděje.
  • Half Bad. Série, ve které nebude nouze o nadpřirozené jevy, vzniká podle stejnojmenného úspěšného románu (v češtině uveden pod názvem Napůl zlý) od Sally Greenové. Příběh odehrávající se v dnešní Anglii sleduje mladého Nathana, který je synem obzvláště obávané čarodějnice.
  • Cuckoo Song. Podle fantasy románu pro teenagery vzniká také další seriál. Netflix slibuje poutavý hororový příběh o dvou bojujících sestrách – jedna je člověkem a druhá nadpřirozenou bytostí – které se musí spojit, aby zvrátily nešťastně uzavřenou dohodu.
  • The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle. Pro fanoušky tajemných kriminálních hádanek připravuje scénáristka Sophie Petzal seriál podle debutového románu Stuarta Turtona. Čeká nás odpověď na následující otázku: „Jak vyřešíte vraždu, když se pokaždé, když se blížíte odpovědi, probudíte v těle někoho jiného?“
  • Lockwood & Co. Nadpřirozeného akčního dobrodružství o malém londýnském „startupu na lov duchů“, který řídí dva dospívající chlapci a nově příchozí, mimořádně psychicky nadaná dívka. Podle série knih Jonathana Strouda.
  • Baby Reindeer. Na základě skutečného příběhu sleduje tento seriál pokřivený vztah spisovatele a umělce Richarda Gadda s jeho ženskou pronásledovatelkou a dopad, který na něj má.
  • The Red Zone. Komediální série, na které se podílí oscarový režisér Sam Mendes a sportovní novinář Jonathan Liew. Ačkoliv se jedná o titul s fotbalovou tématikou, rozhodně nebude pouze o sportu, ale především mezilidských vztazích.
Nedávno také Netflix oznámil pokračování oblíbených seriálů z britské produkce, jako jsou Sexuální výchova (3. řada), Koruna (5. řada), Po životě (3. řada) a Top Boy (2. řada).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
18.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik