www.tvfreak.cz
>
>

Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře

Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
, , aktualita
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
K oblíbeným
reklama
Pro streamovací službu Disney+ se připravuje nový seriál Obi-Wan, který by měl navázat na velkolepé úspěchy seriálu The Mandalorian, jenž je také ze světa Star Wars. Vypadá to však, že se příprava seriálu poněkud otřásá v základech. Původně bylo ohlášeno zahájení natáčení pro letošní srpen, původní štáb měl být však rozpuštěn včetně scénáristy Hosseina Aminiho a natáčení se má posunout až na leden 2021.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Herec Ewan McGregor se nicméně nechal slyšet, že se problémy nafukují a seriál pokračuje v původním časovém plánu, pokud jde o jeho vypuštění na obrazovky, jen jeho natáčení se opravdu přesouvá o půl roku. Četl prý první scénáře a byly dost dobré, nicméně jiné zdroje tvrdí, že první dva scénáře byly vyhozeny a nyní se hledá nový scénárista. Může za tím být údajně i přílišná příběhová podobnost s výše zmíněným seriálem The Mandalorian. Také se proslýchá, že byl počet epizod snížen ze šesti na pouhé čtyři. Jak tomu bude ve skutečnosti, to ale ukáže asi až rok 2021. Jak Ewan McGregor, tak i režisérka Deborah Chow by ale měli u projektu zůstat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná
Panasonic představil první část svého portfolia 4K LCD TV pro rok 2020. Zahrnuje řady HX940, HX900 a HX800, které budou k dostání v různých úhlopříčkách. K dispozici bude také široká nabídka formátů HDR včetně Dolby Vision.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik