Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře

26.1.2020, Milan Šurkala, aktualita
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
Pro streamovací službu Disney+ se připravuje nový seriál Obi-Wan, který by měl navázat na velkolepé úspěchy seriálu The Mandalorian, jenž je také ze světa Star Wars. Vypadá to však, že se příprava seriálu poněkud otřásá v základech. Původně bylo ohlášeno zahájení natáčení pro letošní srpen, původní štáb měl být však rozpuštěn včetně scénáristy Hosseina Aminiho a natáčení se má posunout až na leden 2021.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Herec Ewan McGregor se nicméně nechal slyšet, že se problémy nafukují a seriál pokračuje v původním časovém plánu, pokud jde o jeho vypuštění na obrazovky, jen jeho natáčení se opravdu přesouvá o půl roku. Četl prý první scénáře a byly dost dobré, nicméně jiné zdroje tvrdí, že první dva scénáře byly vyhozeny a nyní se hledá nový scénárista. Může za tím být údajně i přílišná příběhová podobnost s výše zmíněným seriálem The Mandalorian. Také se proslýchá, že byl počet epizod snížen ze šesti na pouhé čtyři. Jak tomu bude ve skutečnosti, to ale ukáže asi až rok 2021. Jak Ewan McGregor, tak i režisérka Deborah Chow by ale měli u projektu zůstat.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.