www.tvfreak.cz
>
>

Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře

Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
, , aktualita
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
K oblíbeným
reklama
Pro streamovací službu Disney+ se připravuje nový seriál Obi-Wan, který by měl navázat na velkolepé úspěchy seriálu The Mandalorian, jenž je také ze světa Star Wars. Vypadá to však, že se příprava seriálu poněkud otřásá v základech. Původně bylo ohlášeno zahájení natáčení pro letošní srpen, původní štáb měl být však rozpuštěn včetně scénáristy Hosseina Aminiho a natáčení se má posunout až na leden 2021.
 
Obi-Wan Kenobi
 
Herec Ewan McGregor se nicméně nechal slyšet, že se problémy nafukují a seriál pokračuje v původním časovém plánu, pokud jde o jeho vypuštění na obrazovky, jen jeho natáčení se opravdu přesouvá o půl roku. Četl prý první scénáře a byly dost dobré, nicméně jiné zdroje tvrdí, že první dva scénáře byly vyhozeny a nyní se hledá nový scénárista. Může za tím být údajně i přílišná příběhová podobnost s výše zmíněným seriálem The Mandalorian. Také se proslýchá, že byl počet epizod snížen ze šesti na pouhé čtyři. Jak tomu bude ve skutečnosti, to ale ukáže asi až rok 2021. Jak Ewan McGregor, tak i režisérka Deborah Chow by ale měli u projektu zůstat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář