Výrobce:

MSI

Články o výrobci MSI | Zobrazit jen články a recenze
Zlatý DVB-T šperk od MSI

Zlatý DVB-T šperk od MSI

Zlato je dnes sice obyčejnou součástí počítačů, ale také může z obyčejné karty udělat neobyčejnou. To je i případ duální DVB-T karty MSI TV@nywhere E-Duo pro rozhraní PCI Express. Přestože jde o běžnou kartu, zlato jí dodává punc luxusu.
12.5.2010, recenze, Radek Jahoda20 komentářů
TV tunery se stěhují do netbooků

TV tunery se stěhují do netbooků

MSI uvedlo na trh novou řadu netbooků s desetipalcovou obrazovkou, z nichž jeden typ má i integrovaný TV tuner, takže se stává i přenosným televizorem. A i ostatní parametry jsou zajímavé.
29.4.2009, aktualita, Radek Jahoda
MSI D310 - Digitální televize v kapse

MSI D310 - Digitální televize v kapse

V ČR se sice s pojmem digitální televize setkáváme celkem často, ale co se týče domácích přijímačů signálu zůstáváme ještě ve většině případů u těch analogových. Výrobci na nás už ale chrlí dostatek produktů s podporou digitální televize a jako novinky jsou také uváděny kapesní přijímače. Mezi ty, které u nás už lze sehnat, patří také MSI D310, jež přijímá televizní i rádiové vysílání v digitální podobě a navíc díky slotu na SD/MMC karty nechybí přehrávání videa a hudby.
26.3.2007, recenze, Michal Učeň29 komentářů

MSI D310 - miniaturní televize DVB-T do dlaně

Digitální televize má nespornou výhodu v miniaturizaci. Nejsou nutné žádné velké analogové obvody, stačí "kápnout" nějaký dekodér na tištěný spoj, "přisypat" trochu obvodové bižuterie, přilepit displej a máte televizi. Kapesní DVB-T televize MSI D310 vznikla samozřejně náročněji, ale je typickým představitelem produktů, na které se můžeme v brzké době těšit.
19.8.2006, aktualita, Ivo Mašek

MSI TV@nywhere Duo

Firma MSI uvádí na trh novou TV kartu, která obsahuje jak analogový tuner pro příjem současného TV vysílání, tak digitální pro příjem DVB-T. Jmenuje se TV@nywhere Duo. Nahrávat lze i z externích zdrojů pomocí kompozitního nebo S-video vstupu,...
24.6.2005, aktualita, Radek Jahoda1 komentář

MSI-8918 Personal Cinema FX5200

Kromě ATI, která je známá svými grafickými kartami All In Wonder, se pustila na pole kombinovaných TV karet i NVIDIA. Nevyrábí je pouze pod svou značkou, ale spoléhá i na jiné výrobce. Své želízko v ohni má např. i MSI.
21.12.2004, recenze, Radek Jahoda5 komentářů

MSI TV@nywhere

Jelikož jsem si chtěl pořídit moderní televizní kartu, která by byla vhodná pro záznam videa, začal jsem se trochu informovat.
6.2.2003, recenze, Radek Jahoda4 komentáře