www.tvfreak.cz
>
>

Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus

Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
, , aktualita
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie hodně změnila přístup ke kultuře. Kina a divadla byla zavřená, diváci i tvrůci se tak chtě nechtě museli přesunout na Internet. I když filmová studia jen nerada dávají své filmy na streamovací služby, nic moc jiného jim poslední dobou nezbývá. Kina se sice už otevírají (a kdo ví, zda zase brzy nezavřou), přesto se Disney rozhodlo uvést marvelovku Black Widow současně v kinech i na streamovací službě Disney Plus. Tam byla k dispozici v rámci programu Premier Access, tedy nikoli součástí běžného předplatného. Za film jste si museli zaplatit zvlášť a rozhodně to nebyla levná legrace. Přístup přišel na 29,99 USD (resp. 19,99 britských liber, resp. 34,99 AUD).
 
Black Widow
 
Přesto film zaznamenal velmi slušný divácký úspěch a jde o zatím nejvýdělečnější film po vypuknutí pandemie, která přispěla k zavření kin. Na streamovací službě si snímek Black Widow vydělal 60 mil. USD, dalších 80 mil. USD vydělal v kinech v USA a 78 mil. USD pak v kinech v dalších zemích. Celkově to dělá 218 mil. USD za první promítací víkend.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone
Xiaomi tento týden představilo Mi TV 6 Extreme Edition a Mi TV ES 2022 pro čínský trh. První jmenovaná řada používá 48MPx duální kameru, což je mezi televizemi rarita. Nepodceňuje ovšem ani kvalitu zobrazení barev nebo zvukový systém.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře