www.tvfreak.cz
>
>

Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus

Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
, , aktualita
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie hodně změnila přístup ke kultuře. Kina a divadla byla zavřená, diváci i tvrůci se tak chtě nechtě museli přesunout na Internet. I když filmová studia jen nerada dávají své filmy na streamovací služby, nic moc jiného jim poslední dobou nezbývá. Kina se sice už otevírají (a kdo ví, zda zase brzy nezavřou), přesto se Disney rozhodlo uvést marvelovku Black Widow současně v kinech i na streamovací službě Disney Plus. Tam byla k dispozici v rámci programu Premier Access, tedy nikoli součástí běžného předplatného. Za film jste si museli zaplatit zvlášť a rozhodně to nebyla levná legrace. Přístup přišel na 29,99 USD (resp. 19,99 britských liber, resp. 34,99 AUD).
 
Black Widow
 
Přesto film zaznamenal velmi slušný divácký úspěch a jde o zatím nejvýdělečnější film po vypuknutí pandemie, která přispěla k zavření kin. Na streamovací službě si snímek Black Widow vydělal 60 mil. USD, dalších 80 mil. USD vydělal v kinech v USA a 78 mil. USD pak v kinech v dalších zemích. Celkově to dělá 218 mil. USD za první promítací víkend.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala