www.tvfreak.cz
>
>

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame
, , aktualita
Napjatě očekávaný komiksový film Avengers: Endgame od Marvel Studios se blíží a do kin vlétne 24. dubna. Marvel chce pochopitelně živit zájem o svůj film, a tak představil krátký teaser k novému filmu.
K oblíbeným
reklama
Marvel Studios výrazně zvýšil zájem o komiksové filmy a pro jeho postavy z Avengers vychází několik filmů ročně. Letos to byl např. snímek Captain Marvel a za tři týdny (od 24. dubna) na nás čeká poslední díl Avenger: Endgame. Oproti klasickým trailerům je o něco kratší a má jen minutu, přesto mnohé jistě navnadí.
 
Avengers: Endgame
 
Film navazuje na předchozí snímek Avengers: Infinity War. Ten pracoval především se zápornou postavou Thanose, který byl po marvelovsku takovým kontroverzním záporákem. Motiv jeho činů byl v podstatě pozitivní, chtěl pomoci celému Vesmíru, aby se sám nezničil tak, jak to kvůli obrovské populaci udělala jeho vlastní planeta. Jenže způsob, kterým to udělal, pozitivní nebyl, vyhladil totiž polovinu všeho živého.
 
 
Zbývající polovina Avengers tak nyní spojuje své síly, aby proti Thanosovi svedla poslední boj, když ten z minulého filmu nebyl úspěšný. Do děje tentokrát zasáhne i mocná Denversová z Captain Marvel. Motto posledního filmu zní: "Není to o tom, kolik jsme ztratili, ale o tom, kolik nám zůstalo."
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik