www.tvfreak.cz
>
>

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame
, , aktualita
Napjatě očekávaný komiksový film Avengers: Endgame od Marvel Studios se blíží a do kin vlétne 24. dubna. Marvel chce pochopitelně živit zájem o svůj film, a tak představil krátký teaser k novému filmu.
K oblíbeným
reklama
Marvel Studios výrazně zvýšil zájem o komiksové filmy a pro jeho postavy z Avengers vychází několik filmů ročně. Letos to byl např. snímek Captain Marvel a za tři týdny (od 24. dubna) na nás čeká poslední díl Avenger: Endgame. Oproti klasickým trailerům je o něco kratší a má jen minutu, přesto mnohé jistě navnadí.
 
Avengers: Endgame
 
Film navazuje na předchozí snímek Avengers: Infinity War. Ten pracoval především se zápornou postavou Thanose, který byl po marvelovsku takovým kontroverzním záporákem. Motiv jeho činů byl v podstatě pozitivní, chtěl pomoci celému Vesmíru, aby se sám nezničil tak, jak to kvůli obrovské populaci udělala jeho vlastní planeta. Jenže způsob, kterým to udělal, pozitivní nebyl, vyhladil totiž polovinu všeho živého.
 
 
Zbývající polovina Avengers tak nyní spojuje své síly, aby proti Thanosovi svedla poslední boj, když ten z minulého filmu nebyl úspěšný. Do děje tentokrát zasáhne i mocná Denversová z Captain Marvel. Motto posledního filmu zní: "Není to o tom, kolik jsme ztratili, ale o tom, kolik nám zůstalo."
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář