www.tvfreak.cz
>
>

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame
, , aktualita
Napjatě očekávaný komiksový film Avengers: Endgame od Marvel Studios se blíží a do kin vlétne 24. dubna. Marvel chce pochopitelně živit zájem o svůj film, a tak představil krátký teaser k novému filmu.
K oblíbeným
reklama
Marvel Studios výrazně zvýšil zájem o komiksové filmy a pro jeho postavy z Avengers vychází několik filmů ročně. Letos to byl např. snímek Captain Marvel a za tři týdny (od 24. dubna) na nás čeká poslední díl Avenger: Endgame. Oproti klasickým trailerům je o něco kratší a má jen minutu, přesto mnohé jistě navnadí.
 
Avengers: Endgame
 
Film navazuje na předchozí snímek Avengers: Infinity War. Ten pracoval především se zápornou postavou Thanose, který byl po marvelovsku takovým kontroverzním záporákem. Motiv jeho činů byl v podstatě pozitivní, chtěl pomoci celému Vesmíru, aby se sám nezničil tak, jak to kvůli obrovské populaci udělala jeho vlastní planeta. Jenže způsob, kterým to udělal, pozitivní nebyl, vyhladil totiž polovinu všeho živého.
 
 
Zbývající polovina Avengers tak nyní spojuje své síly, aby proti Thanosovi svedla poslední boj, když ten z minulého filmu nebyl úspěšný. Do děje tentokrát zasáhne i mocná Denversová z Captain Marvel. Motto posledního filmu zní: "Není to o tom, kolik jsme ztratili, ale o tom, kolik nám zůstalo."
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik