Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Marvel ukazuje teaser na Avengers: Endgame

3.4.2019, Milan Šurkala, aktualita
Napjatě očekávaný komiksový film Avengers: Endgame od Marvel Studios se blíží a do kin vlétne 24. dubna. Marvel chce pochopitelně živit zájem o svůj film, a tak představil krátký teaser k novému filmu.
Marvel Studios výrazně zvýšil zájem o komiksové filmy a pro jeho postavy z Avengers vychází několik filmů ročně. Letos to byl např. snímek Captain Marvel a za tři týdny (od 24. dubna) na nás čeká poslední díl Avenger: Endgame. Oproti klasickým trailerům je o něco kratší a má jen minutu, přesto mnohé jistě navnadí.
 
Avengers: Endgame
 
Film navazuje na předchozí snímek Avengers: Infinity War. Ten pracoval především se zápornou postavou Thanose, který byl po marvelovsku takovým kontroverzním záporákem. Motiv jeho činů byl v podstatě pozitivní, chtěl pomoci celému Vesmíru, aby se sám nezničil tak, jak to kvůli obrovské populaci udělala jeho vlastní planeta. Jenže způsob, kterým to udělal, pozitivní nebyl, vyhladil totiž polovinu všeho živého.
 
 
Zbývající polovina Avengers tak nyní spojuje své síly, aby proti Thanosovi svedla poslední boj, když ten z minulého filmu nebyl úspěšný. Do děje tentokrát zasáhne i mocná Denversová z Captain Marvel. Motto posledního filmu zní: "Není to o tom, kolik jsme ztratili, ale o tom, kolik nám zůstalo."
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.