Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Komentáře od lvancat
FW od Mia mám nainstalovaný. IP přístroje je 192.168.0.19 Pokouším se upravit pořadí kanálů pomocí RDChannelEditor. V commandu napíšu ­"telnet 192.168.0.19­" Po té dostanu hlášku­" ´telnet´ is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file­" Kde je chyba?
Odpovědět0  0
DVD ze souboru TS Evolve normálně přehrává. Tedy, pokud budete mít štěstí na funkční kus a nainstalovaný funkční firmmware.
Odpovědět0  0
Zkouším verzi 16 a po přechodu z verze 15 jsem narazil na pár věcí co mě vadí. Zaprvé, celková přehlednost se dle mého názoru snížila, na to se ale snad dá zvyknout a tento ­"nedostatek­" je kompenzován množstvím fukcí navíc. Co mě ale vadí, je nemožnost automatického vkládání přechodů a také značná komplikovanost jejich nastatavení. Napříkal přechod prolínání, se dělá tak, že se jednotlivé klipy překříží, nebo druhý nejpoužívanější přechod stmívání, se musí nastavit pro první i následující klip zvlášť. Automatické přetažení přechodu myší v 15tce bylo o dost jednodušší. Další chybějící, nebo dobře schovaná funkce je možnost nastavit u dvou, nebo více animovaných fotek pozici dle předcházející fotografie.
Odpovědět0  0
Na přístroj jsem celkem dost nadával a chtěl ho vrátit, nakonec jsme to z lenosti a nedostatku času neudělal. Neustálé přehrávání FW nepomáhalo až poslední listopadový FW odtranil problémy, které mě nejvíce vadily. HDD naformátovaný přes počítač konečně začal fungovat, soubory nahrané po síti i při nahrávání via tuner konečně na disku zůstavají. Většína důležitých funkcí konečně funguje. Nicméně nerozorzumím, jak je možné, že výrobce dá na trh přístroj, který není hotový. Kromě základních funkcí například nefunguje aktualizace FW pomocí nabídky v přístroji, výrobce celkem nepochopitelně počítá s poměrně obsáhlou počítačovou gramotností uživatele. Rovněž mě Evolve nenaformátoval HDD pomocí menu, takže jsem byl nucen formátovat pomocí počítače. Přesto že stále není vše uplně OK, raději nebudu další FW riskovat, protože ted konečně funguje to důležité a ostatní dokážu oželet.
Odpovědět0  0
nový FW odstranil problém s nahranýma pořadama po vypnutí přístroje, ted již přehrát jdou. Ale na druhou starnu nejde zadat klič k WIFI :­-­( takže jsem opět rozčarován, lépeřečeno nasrrr.....n. Sakra, to je fakt takový problém udělat FW kde bude vše fungovat tak jak má !!!!!!!!!!
Odpovědět0  0
Nahrál jsem nový FW, ale nepozoruji žádnou změnu. Každopádně soubory uložené po síti po restartu zařízení zmizí a nahrané pořady po restartu nelze nadále přehrát! Takže moje rozčarování nadále trvá :­-­(
Narazím­-li na text v záhlaví článku, tak otazník za ­"podruhé a lépe­" je na místě. Nevím, jaké to bylo poprvé, ale podruhé pořád nic moc :­-(
Odpovědět0  0
Dokáže mě někdo poradit, kam se poděly soubory, které jse uložil po wifi, nebo nahrál z TV vysílání? Zmizí vždy po restartu a to jak z HDD i z USB. HDisk jsem kontroloval a je v pořádku.
Odpovědět0  0
Takže... aktualizoval jsem FW, ručně pomocí usb, nikoliv pomocí přístroje, ač to dle nabídky umožňuje, ale fakticky nefunguje a aktuální verze se nenajde. Po prvním zapnutí se proscanovalo uložiště a v nabídce filmy se opravdu objevily filmy, co mám uloženy na disku, ale tak tomu bylo jen do prvního restartu! Nahrané pořady se po restartu opět vymažou i se složkou REC, stejně tak jako všechny soubory přidané po wifi síti. Při pokusu přehrát film s titulkama se titulky v žádném případě nezobrazí i když by fotmát SRT by měl přístroj podporovat a v počítači normálně běží. Přístroj se sice tváří jako superman, ale skutek utek, už bych si ho podruhé nekoupil a každému bych jeho koupi rozmluvil.
Odpovědět0  0