www.tvfreak.cz
>
>
>

Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony

Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony
, , aktualita
Logitech potvrdil, že končí s výrobou univerzálních dálkových ovladačů z řady Harmony. Na trhu zůstanou do vyprodání zásob, ale jejich podpora bude pokračovat i nadále. O konci ovladačů se spekulovalo již dříve.
K oblíbeným
reklama
Součástí nabídky společnosti Logitech jsou univerzální dálkové ovladače Harmony, které umožňují ovládat širokou škálu zařízení od televizoru přes domácí kino až po chytré osvětlení. Pokud uživatel požadoval ovladač, který toho umí opravdu hodně a rozumí si s různými zařízeními, neměl příliš mnoho alternativ. Musel ovšem počítat s tím, že produkty z řady Harmony nejsou levné – mnohdy svou cenou překonají samotný televizor. Logitech dlouhou dobu nepředstavil žádný nový model a na konci loňského roku se objevilo rušení objednávek, což vyústilo ve spekulace o konci ovladačů Harmony. Firma informace dementovala, ale o pár měsíců později se situace mění.
 
Logitech Harmony Touch
 
Logitech na svém oficiálním fóru oznámil, že končí s výrobou dálkových ovladačů Harmony. To ovšem neznamená, že by z trhu okamžitě zmizely – v obchodech budou k dispozici do vyprodání zásob. Firma také ujistila, že bude pokračovat v podpoře softwaru pro stolní počítače, aplikace pro Android a iOS nebo integrace s hlasovými asistenty, jako jsou Alexa a Google Assistant. Navíc bude nadále bude databázi rozšiřovat o nová kompatibilní zařízení. Nic by se nemělo změnit ani na rozsahu záruky a zákaznické péče. Samozřejmě, že se jedná pouze o přechodné období. Jakmile počet uživatelů klesne, skončí nejspíš i podpora. K tomu by ovšem nemělo dojít dříve než za pár let.
 
Připomeňme, že Logitech přemýšlel již v roce 2013, že by prodal divizi Harmony. K tomu nakonec nedošlo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik