Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají

, , aktualita
Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají
Na český trh konečně přichází inovované televizory z cenově nejdostupnější řady Bild 3. Modely s LCD obrazovkami mají větší úhlopříčku, ale ceny se přitom nezměnily. Vrchol této řady potom představuje 55" OLED TV.
Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají
Vloni na podzim společnost Loewe oznámila inovovanou řadu luxusních televizorů Bild 3, na český trh se ovšem dostala až nedávno. Ve srovnání s minulými modely došlo k nárůstu úhlopříček, takže místo 40" varianty je připravena 43" a původní 48" varianta byla nahrazena 49". Tyto modely využívají LCD panel, ale vrcholem řady Bild 3 je 55" OLED TV. Všechny modely podporují rozlišení 4K Ultra HD a standardy HDR10 či HLG, nejvyšší model navíc přidává ještě Dolby Vision.
 
 
Za příplatek je možné přidat 1TB pevný disk a duální televizní tunery. Tato konfigurace, kterou poznáte podle přídomku dr+, umožňuje nahrávat právě vysílaný pořad, zatímco se díváte na jiný. Nebo můžete živě vysílaný pořad kdykoliv zastavit a pokračovat v přehrávání, až budete mít čas. Prostřednictvím mobilní aplikace Loewe lze sledovat nekódované programy na displeji smartphonu nebo vzdáleně zahájit nahrávání pořadu, i když zrovna nejste doma. U všech modelů je možné vybírat ze dvou odstínů šedé barvy – light gray a graphite gray. K dispozici je také několik možností instalace včetně připevnění na stěnu.
 
Kompletní řada nových televizorů Loewe Bild 3 už je dostupná u autorizovaných prodejců na českém trhu.
 

Základní konfigurace dr+ (1TB HDD a duální tuner)
Loewe Bild 3.43 (LCD) 50 000 Kč 60 000 Kč
Loewe Bild 3.49 (LCD) 63 000 Kč 73 000 Kč
Loewe Bild 3.55 (OLED) 84 000 Kč
-
 
Zdroj: Tisková zpráva BaSys