Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají

19.3.2018, Jáchym Šlik, aktualita
Na český trh konečně přichází inovované televizory z cenově nejdostupnější řady Bild 3. Modely s LCD obrazovkami mají větší úhlopříčku, ale ceny se přitom nezměnily. Vrchol této řady potom představuje 55" OLED TV.
Vloni na podzim společnost Loewe oznámila inovovanou řadu luxusních televizorů Bild 3, na český trh se ovšem dostala až nedávno. Ve srovnání s minulými modely došlo k nárůstu úhlopříček, takže místo 40" varianty je připravena 43" a původní 48" varianta byla nahrazena 49". Tyto modely využívají LCD panel, ale vrcholem řady Bild 3 je 55" OLED TV. Všechny modely podporují rozlišení 4K Ultra HD a standardy HDR10 či HLG, nejvyšší model navíc přidává ještě Dolby Vision.
 
 
Za příplatek je možné přidat 1TB pevný disk a duální televizní tunery. Tato konfigurace, kterou poznáte podle přídomku dr+, umožňuje nahrávat právě vysílaný pořad, zatímco se díváte na jiný. Nebo můžete živě vysílaný pořad kdykoliv zastavit a pokračovat v přehrávání, až budete mít čas. Prostřednictvím mobilní aplikace Loewe lze sledovat nekódované programy na displeji smartphonu nebo vzdáleně zahájit nahrávání pořadu, i když zrovna nejste doma. U všech modelů je možné vybírat ze dvou odstínů šedé barvy – light gray a graphite gray. K dispozici je také několik možností instalace včetně připevnění na stěnu.
 
Kompletní řada nových televizorů Loewe Bild 3 už je dostupná u autorizovaných prodejců na českém trhu.
 

Základní konfigurace dr+ (1TB HDD a duální tuner)
Loewe Bild 3.43 (LCD) 50 000 Kč 60 000 Kč
Loewe Bild 3.49 (LCD) 63 000 Kč 73 000 Kč
Loewe Bild 3.55 (OLED) 84 000 Kč
-
 
Zdroj: Tisková zpráva BaSys