www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají
, , aktualita
Na český trh konečně přichází inovované televizory z cenově nejdostupnější řady Bild 3. Modely s LCD obrazovkami mají větší úhlopříčku, ale ceny se přitom nezměnily. Vrchol této řady potom představuje 55" OLED TV.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim společnost Loewe oznámila inovovanou řadu luxusních televizorů Bild 3, na český trh se ovšem dostala až nedávno. Ve srovnání s minulými modely došlo k nárůstu úhlopříček, takže místo 40" varianty je připravena 43" a původní 48" varianta byla nahrazena 49". Tyto modely využívají LCD panel, ale vrcholem řady Bild 3 je 55" OLED TV. Všechny modely podporují rozlišení 4K Ultra HD a standardy HDR10 či HLG, nejvyšší model navíc přidává ještě Dolby Vision.
 
 
Za příplatek je možné přidat 1TB pevný disk a duální televizní tunery. Tato konfigurace, kterou poznáte podle přídomku dr+, umožňuje nahrávat právě vysílaný pořad, zatímco se díváte na jiný. Nebo můžete živě vysílaný pořad kdykoliv zastavit a pokračovat v přehrávání, až budete mít čas. Prostřednictvím mobilní aplikace Loewe lze sledovat nekódované programy na displeji smartphonu nebo vzdáleně zahájit nahrávání pořadu, i když zrovna nejste doma. U všech modelů je možné vybírat ze dvou odstínů šedé barvy – light gray a graphite gray. K dispozici je také několik možností instalace včetně připevnění na stěnu.
 
Kompletní řada nových televizorů Loewe Bild 3 už je dostupná u autorizovaných prodejců na českém trhu.
 

Základní konfigurace dr+ (1TB HDD a duální tuner)
Loewe Bild 3.43 (LCD) 50 000 Kč 60 000 Kč
Loewe Bild 3.49 (LCD) 63 000 Kč 73 000 Kč
Loewe Bild 3.55 (OLED) 84 000 Kč
-
 
Zdroj: Tisková zpráva BaSys


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik