www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají
, , aktualita
Na český trh konečně přichází inovované televizory z cenově nejdostupnější řady Bild 3. Modely s LCD obrazovkami mají větší úhlopříčku, ale ceny se přitom nezměnily. Vrchol této řady potom představuje 55" OLED TV.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim společnost Loewe oznámila inovovanou řadu luxusních televizorů Bild 3, na český trh se ovšem dostala až nedávno. Ve srovnání s minulými modely došlo k nárůstu úhlopříček, takže místo 40" varianty je připravena 43" a původní 48" varianta byla nahrazena 49". Tyto modely využívají LCD panel, ale vrcholem řady Bild 3 je 55" OLED TV. Všechny modely podporují rozlišení 4K Ultra HD a standardy HDR10 či HLG, nejvyšší model navíc přidává ještě Dolby Vision.
 
 
Za příplatek je možné přidat 1TB pevný disk a duální televizní tunery. Tato konfigurace, kterou poznáte podle přídomku dr+, umožňuje nahrávat právě vysílaný pořad, zatímco se díváte na jiný. Nebo můžete živě vysílaný pořad kdykoliv zastavit a pokračovat v přehrávání, až budete mít čas. Prostřednictvím mobilní aplikace Loewe lze sledovat nekódované programy na displeji smartphonu nebo vzdáleně zahájit nahrávání pořadu, i když zrovna nejste doma. U všech modelů je možné vybírat ze dvou odstínů šedé barvy – light gray a graphite gray. K dispozici je také několik možností instalace včetně připevnění na stěnu.
 
Kompletní řada nových televizorů Loewe Bild 3 už je dostupná u autorizovaných prodejců na českém trhu.
 

Základní konfigurace dr+ (1TB HDD a duální tuner)
Loewe Bild 3.43 (LCD) 50 000 Kč 60 000 Kč
Loewe Bild 3.49 (LCD) 63 000 Kč 73 000 Kč
Loewe Bild 3.55 (OLED) 84 000 Kč
-
 
Zdroj: Tisková zpráva BaSys


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh
Na český trh tento měsíc zamíří nový soundbar od Bose, který zákazníky zaujme i cenou. V obchodech totiž nahradí současný model Solo 5, oproti kterému nabídne hned tři reproduktory včetně prostředního pro vylepšení dialogů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink: Eurosport a Discovery jsou pryč, AMC po celý červen zdarma Skylink: Eurosport a Discovery jsou pryč, AMC po celý červen zdarma
Zákazníci Skylinku si musí zvykat na velké programové změny, ke kterým došlo tento měsíc. Z nabídky totiž byly odstraněny kanály z rodiny Discovery včetně Eurosportu. Místo toho byly do balíčků přidány jiné programy. Navíc byl dočasně odemknut kanál AMC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky
Operátor Telly, donedávna Digi TV, spustil výraznou slevu pro všechny nové zákazníky své internetové i satelitní televize. A cílí s ní hlavně na klienty konkurenčního Skylinku. Noví majitelé Philips TV navíc mohou vyzkoušet Telly na 3 měsíce zdarma.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejmenší OLED TV se chystá na trh. LG uvádí řadu CX Nejmenší OLED TV se chystá na trh. LG uvádí řadu CX
Na evropské trhy se dostávají 4K LCD TV z nové řady LG CX, která zahrnuje modely v několika úhlopříčkách s Dolby Vision IQ, HDMI 2.1 a dalšími funkcemi. Nejvíce pozornosti vzbuzuje první 48" OLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Bang & Olufsen představil svou první 8K OLED TV. Jen pro milionáře Bang & Olufsen představil svou první 8K OLED TV. Jen pro milionáře
Bang & Olufsen rozšířil svou nabídku televizorů o Beovision Harmony 88". Jedná se o první 8K OLED TV této značky, za kterou ovšem zájemci zaplatí více než za luxusní automobil. Základem se stal model LG ZX.
31.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik