www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají

Loewe zvyšuje úhlopříčky v řadě Bild 3, ceny zůstávají
, , aktualita
Na český trh konečně přichází inovované televizory z cenově nejdostupnější řady Bild 3. Modely s LCD obrazovkami mají větší úhlopříčku, ale ceny se přitom nezměnily. Vrchol této řady potom představuje 55" OLED TV.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim společnost Loewe oznámila inovovanou řadu luxusních televizorů Bild 3, na český trh se ovšem dostala až nedávno. Ve srovnání s minulými modely došlo k nárůstu úhlopříček, takže místo 40" varianty je připravena 43" a původní 48" varianta byla nahrazena 49". Tyto modely využívají LCD panel, ale vrcholem řady Bild 3 je 55" OLED TV. Všechny modely podporují rozlišení 4K Ultra HD a standardy HDR10 či HLG, nejvyšší model navíc přidává ještě Dolby Vision.
 
 
Za příplatek je možné přidat 1TB pevný disk a duální televizní tunery. Tato konfigurace, kterou poznáte podle přídomku dr+, umožňuje nahrávat právě vysílaný pořad, zatímco se díváte na jiný. Nebo můžete živě vysílaný pořad kdykoliv zastavit a pokračovat v přehrávání, až budete mít čas. Prostřednictvím mobilní aplikace Loewe lze sledovat nekódované programy na displeji smartphonu nebo vzdáleně zahájit nahrávání pořadu, i když zrovna nejste doma. U všech modelů je možné vybírat ze dvou odstínů šedé barvy – light gray a graphite gray. K dispozici je také několik možností instalace včetně připevnění na stěnu.
 
Kompletní řada nových televizorů Loewe Bild 3 už je dostupná u autorizovaných prodejců na českém trhu.
 

Základní konfigurace dr+ (1TB HDD a duální tuner)
Loewe Bild 3.43 (LCD) 50 000 Kč 60 000 Kč
Loewe Bild 3.49 (LCD) 63 000 Kč 73 000 Kč
Loewe Bild 3.55 (OLED) 84 000 Kč
-
 
Zdroj: Tisková zpráva BaSys


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře